Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.12.2008, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

küfür edelim bunlara yauw ana)ærını sİ(eyim
Mesaj03.12.2008, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şıtt t Hey Kufur Etme Oldugun Yerden Et Foruma Yazma Ban yersıN
KUrallara Uy Lutfen.
Burada Hepimiz Onları yakalamak Istıyoz Ama Kufur Et Et Nereye Kadar

Mesaj04.12.2008, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar şimdi okudum ve burda yanlış anlama var heralde siteye girdim ve orda arkadaşın yaptıgı oyun "turkey hunt" yani "hindi avı" birşey oluyor ordaki oyundada kaçan hindi veya hindinin temsili resimlerini vuruyoruz onları yumurtaya dönüştürüyoruz.... bence aslında turkes ingilizcede hindi demek oldugu için öyle bir isim koymuş...

aslında oyun basit ama güzel.... Wink
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj04.12.2008, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
arkadaşlar şimdi okudum ve burda yanlış anlama var heralde siteye girdim ve orda arkadaşın yaptıgı oyun "turkey hunt" yani "hindi avı" birşey oluyor ordaki oyundada kaçan hindi veya hindinin temsili resimlerini vuruyoruz onları yumurtaya dönüştürüyoruz.... bence aslında turkes ingilizcede hindi demek oldugu için öyle bir isim koymuş...

Eğer dediğinizde haklıysanız,bir yanlış anlaşılma nelere sebep olduğunu gördük.Küfür eden arkadaşlarda lütfen forum kurallarına uysunlar.

@devkodservisi

Sizede rica ediyorum Türkçe'mize sahip çıkalım.Türkçe'yi doğru kullanalım...

Mesaj04.12.2008, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar...

Oyununa bakmadın ama sağ tarafta oyun açıklamasını okursanız neyin nasıl ve neen yapıldığını anlarsınız...Yani oyun içeriği eğer hindi gibi bir şey ise yan tarafa "Turkish, Turk man" gibi şeyleri yazmaları ve bunların yanına hoş olmayan kelimeleri getirmeleri hiçte hoş olan bir durum değil... Wink
Mesaj04.12.2008, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
hakannet55 yazmış:

Eğer dediğinizde haklıysanız,bir yanlış anlaşılma nelere sebep olduğunu gördük.Küfür eden arkadaşlarda lütfen forum kurallarına uysunlar.

@devkodservisi

Sizede rica ediyorum Türkçe'mize sahip çıkalım.Türkçe'yi doğru kullanalım...

Ne Yaptıgımı Öğrensem..!!