Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.12.2008, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu: En Kaliteli ve Dolu Siteler Burada | Hadi Sende Katıl...

TR.GG'nin en kaliteli ve dolu sitelerini liste halinde bir araya getirdim.

Ayrıca, sitelere girmeden mouseyi linkin üzerine getirerek, ön izlemesine bakabilrsiniz.

Dahası, sadece TR.GG sitelerinde arama yapan google tabanlı birde arama motoru yaptım.

Ne işe mi yarar bu motor?

* Tüm tr.gg sitelerinde arama yapabilirsiniz.

* Herhangi bir konuda içeriği olan tüm tr.gg sitelerine ulaşabilirsiniz.

* Sizin sitenizle aynı dalda ki diğer rakip sitelerinizi bulabilir ve içeriklerine gözatabilirsiniz.

* Sitenizin google arama motorunda nasıl göründüğünü ve kaç sayfanızın listelendiğini görebilirsiniz.

* Her hangi bir kelime aramasında ilk sıradaki tr.gg sitelerini görebilirsiniz.

* Her hangi bir kelime arasında, sitenizin tr.gg siteleri arasında kaçıncı olduğunu öğrenebilirsiniz.

* Yaptığınız aramalarda daha önce bilmediğiniz pek çok yeni tr.gg siteleri tanıyabilirsiniz. felan, filan, vb, vs...

Artık hepsi elinizin altında Wink

Eğer sitenizin içeriğini ve tasarımını bitirdiyseniz, bu başlığa cevap yazarak bize ulaşın sizinde sitenizi listelerimize ekliyeyim.

Ayrıca sitem hakkındaki değerli yorumlarınızıda yine bu başlık altında bekliyor ve gerçekten merak ediyorum, yorumunuzu esirgemezseniz sevinirim, hepinize sitenizde başarılar.

Sitemdeki sohbet odasına, mesaj göndererek, sitenizin reklamını yapabilirsiniz Wink
Mesaj14.12.2008, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumdaki tek başlığım olduğu için, sitemdeki bir yeniliği yine burdan duyurmak istiyorum.

Mükemmel bir komik resim arşivi eklendi siteme, tavsiye ederim. Wink
Mesaj14.12.2008, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

trakyafb ile yormumu yapmıştım,şimdide yapaım hakket faydalı bir site ,böyle bir şey düşündüğün için çok tşkr ederim. bunuda eklermisin sitene
Mesaj14.12.2008, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrb arkadaş siten güzel beyendim fakat sitede yapılan aramalar yeni açılan bir pencerede gözükmemeli direkt sitenin içerisinde gözükmeli mesela bende öle yaptım bu çok basit bir uygulamadır ayrıyetten sonuçlar sayfasını kendi sitene göre uyarlayıp renklerini değiştirebilirsin google ın verdiği özel arama motoru hizmetinde buda var istersen benim sitemdekine bi bak ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın

Önceki mesajları göster: