Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.12.2008, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu: B-s Nin bize kazandırdıkları

Öncelikle kendimden yola cıkmak İstiyorum En basta Super kalitede web sitesi verdiler hersey mukembel idi sonra Webmaster Webtasarım vb gibi bilgilerimi Burda gelistirdim genis arkadas cevresi edindim Ve binlerce Güzel insanla tanıstım tabi bunlar 7 8 önce burda daha cok aktif idim suAn ücretli Sitelerden ugrastıgım için hemen hemen 1 yıldır flan pek aktif deyildim tr.gg destek sitesini acana kadar simdilerde ise biraz daha fazla aktif olup daha fazla cevre edinmeyi planlıyorum ... Powered By Cewo

www.....com ==> bnm Hakkımda ( yapımda ama )
www.....com ==> Tr.gg Hakkında Smile

evet Sizin görüslerinizi alayım !

@Sonsahne: tr.gg dışı site reklamı yasaktır Wink

En son trggcity tarafından 18.12.2008 00:22:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj17.12.2008, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu amacından sapıyormuş gibi olcak özür dilerim ama hakikaten sitelerin süper ya.Tebrik ederim... Wink

Bedava-Sitem.Com adresinin bana en çok kazandırdığı şey şimdi Bedava-Sitem.Com olmasaydı boş boş siteleri girer dolaşırdim.Ama şimdi ben kendim site yapıyorum ve bir şeyler öğrenmemi sağlıyorum...Elbette B-S Forumu'nun da bana kazandırdıkları var.Önceden 10 Parmağım zayıftı şimdi ne kadar mesaj yolladığsam artık bakmadan 10 Parmağı az hata ile ve hızlı yazarak kullanıyorum...

Sağol Bedava-Sitem.Com

Mesaj17.12.2008, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

farklı Wink
Mesaj20.12.2008, 04:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Konu amacından sapıyormuş gibi olcak özür dilerim ama hakikaten sitelerin süper ya.Tebrik ederim... Wink

Bedava-Sitem.Com adresinin bana en çok kazandırdığı şey şimdi Bedava-Sitem.Com olmasaydı boş boş siteleri girer dolaşırdim.Ama şimdi ben kendim site yapıyorum ve bir şeyler öğrenmemi sağlıyorum...Elbette B-S Forumu'nun da bana kazandırdıkları var.Önceden 10 Parmağım zayıftı şimdi ne kadar mesaj yolladığsam artık bakmadan 10 Parmağı az hata ile ve hızlı yazarak kullanıyorum...

Sağol Bedava-Sitem.Com

yoRum için Tskler
Mesaj20.12.2008, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava Sitem Bize Tasarım Yapmayı Öğretiyor
Bu tasarımda İlerde Büyüyünce Gelir Sağlamamızı Gosterıyor Ve Daha Bır Cok şeyler Kazandırıyor..

Mesaj20.12.2008, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Web tasarimiyla ilgilenen veya hobi edinerek Bedava-sitemde insanlar kendilerini geliştiriyorlar bence bedava-sitem gerçek bir web tasarımcısı olmak yolunda hazırlık safhası hatta burada insanlar kendilerini cok geliştiriyorlar bunun sonucunda ileride web tasarımı ile ilgilenen ve bunu bir meslek edinen birçok arkadaşımızın olacağına inanıyorum.

Teşekkürler Bedava-Sitem.com
Mesaj23.12.2008, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimkent yazmış:
Web tasarimiyla ilgilenen veya hobi edinerek Bedava-sitemde insanlar kendilerini geliştiriyorlar bence bedava-sitem gerçek bir web tasarımcısı olmak yolunda hazırlık safhası hatta burada insanlar kendilerini cok geliştiriyorlar bunun sonucunda ileride web tasarımı ile ilgilenen ve bunu bir meslek edinen birçok arkadaşımızın olacağına inanıyorum.

Teşekkürler Bedava-Sitem.com

cok haklısın cok guzel olmus
Mesaj25.12.2008, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEDAVA-SİTEM:TASARIM YAPMAYI,SİTE YAPMAYI DOSTUKLAR KURMAYI ÖĞRETİYOR.
Mesaj25.12.2008, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

en önemlisi arkadas Very Happy
Önceki mesajları göster: