Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2008, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

[/quote]ben öle yaparım ama @devkodservisi'nin öyle demesi beni kızdırdı ne diyecem başka beğendiğime sence?[/quote]

Beğendim de paylaşım güzel olmuş de beğenmediklerine de daha kaliteli bir paylaşım yapabilirdin de biraz daha güzel paylaşımlar için uğraşmalısın de vs. ama tabiki karar senin Wink
Mesaj22.12.2008, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
ben öle yaparım ama @devkodservisi'nin öyle demesi beni kızdırdı ne diyecem başka beğendiğime sence?[/quote]

Beğendim de paylaşım güzel olmuş de beğenmediklerine de daha kaliteli bir paylaşım yapabilirdin de biraz daha güzel paylaşımlar için uğraşmalısın de vs. ama tabiki karar senin Wink[/quote]ne farkı varki benim dediğimden :S @devkodservisi sen cvp versene sence ne demeliyim? herşeye öyle diyor zaten demişsin o zaman bana beğendiğimde söyliyeceğim başka birşey söyle bundan sonra onu söleyim?
Mesaj22.12.2008, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

c-strike15 yazmış:
sanal-reklam yazmış:
ben öle yaparım ama @devkodservisi'nin öyle demesi beni kızdırdı ne diyecem başka beğendiğime sence?

Beğendim de paylaşım güzel olmuş de beğenmediklerine de daha kaliteli bir paylaşım yapabilirdin de biraz daha güzel paylaşımlar için uğraşmalısın de vs. ama tabiki karar senin Wink[/quote]ne farkı varki benim dediğimden :S @devkodservisi sen cvp versene sence ne demeliyim? herşeye öyle diyor zaten demişsin o zaman bana beğendiğimde söyliyeceğim başka birşey söyle bundan sonra onu söleyim?[/quote]

onu ben demedim Crying or Very sad Mr. Green
Mesaj22.12.2008, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Paylaşım Ellerine Sağlık.. Wink
Mesaj22.12.2008, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimkent yazmış:
Güzel Paylaşım Ellerine Sağlık.. Wink

saol valla yaw bu arada paylaşım amacından saptı. Mr. Green Yaylaşım için teşekkür etrmekdense biraz daha yorum yaparsanız iyi olur arkadaşlar ama tabiki yorumlarınızın sonunda bir teşekkür eklerseniz fena olmaz Wink Very Happy
Mesaj22.12.2008, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için teşekkürler...
Mesaj23.12.2008, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Paylaşım için teşekkürler...

Wink