Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.12.2008, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu: tr.gg'li sagocular ?

ilk olarak ben Very Happy

En son diyarbakircity tarafından 30.12.2008 16:00:52 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.12.2008, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende..
Mesaj30.12.2008, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende
Mesaj30.12.2008, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

NO I'M NOT THE RAP
Mesaj30.12.2008, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

bende
sago 4ever
Mesaj30.12.2008, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilqisayarnet yazmış:
NO I'M NOT THE RAP

You speak Turkish?

Arkadaşım neden Türkçe konuşmuyorsun!

Ben tam bir Sago fanatiğiyim!

Mesaj30.12.2008, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim kadar sagoyu kimse sevemez desem yeridir 50 tane şarkısını ezbere biliyorumdur Wink
Mesaj30.12.2008, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

beez yazmış:
Benim kadar sagoyu kimse sevemez desem yeridir 50 tane şarkısını ezbere biliyorumdur Wink

bbende 51 şarkısını ezbere biliyorum dedim ben daha mı fazla sevmiş oldum şimdi Mr. Green Mr. Green Mr. Green

alemsizniz ha bir şarkısını bilirim o yüzden az da olsa severim keratayı Mr. Green Mr. Green
Mesaj30.12.2008, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
beez yazmış:

bbende 51 şarkısını ezbere biliyorum dedim ben daha mı fazla sevmiş oldum şimdi Mr. Green Mr. Green Mr. Green

alemsizniz ha bir şarkısını bilirim o yüzden az da olsa severim keratayı Mr. Green Mr. Green

Arkadaşım lafın gelişi söledim bi nevi sagoyu nasıl sevdiğimi anlatmak için
50 den fazla bilen varsa helal olsun ne diyelim Wink
Mesaj30.12.2008, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÖLÜMÜNE Very Happy SENİ ÇOK SEVİYORUM SAGOOOOOOO Very Happy o biçim bi sevgi benimkisi Very Happy şarkıları olağan üstü anlamlı Very Happy
Mesaj30.12.2008, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

beez yazmış:
sanal-reklam yazmış:
beez yazmış:

Arkadaşım lafın gelişi söledim bi nevi sagoyu nasıl sevdiğimi anlatmak için
50 den fazla bilen varsa helal olsun ne diyelim Wink

benb bir şarkısı dinliyorum diğerlerinden haberim dahi yok Wink
Mesaj30.12.2008, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

c-strike15 yazmış:
ÖLÜMÜNE Very Happy SENİ ÇOK SEVİYORUM SAGOOOOOOO Very Happy o biçim bi sevgi benimkisi Very Happy şarkıları olağan üstü anlamlı Very Happy

o bi,çim bir sevgi derken Very Happy Very Happy arkadaşım burası ahlaki bir forum Mr. Green Mr. Green napıyorsun yaf Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj30.12.2008, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
c-strike15 yazmış:

o bi,çim bir sevgi derken Very Happy Very Happy arkadaşım burası ahlaki bir forum Mr. Green Mr. Green napıyorsun yaf Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

çok çok çok pardoooonnnn Very Happy bende hatamı anlayınca içimden kendime salak dedim walla Very Happy o biçim derken çok çok çok seviyorum anlamında Very Happy ayrıca ben bir erkeğim lütfen yanlış anlamayım yaşımda kücük bu yaşta olmaz biraz tahmin edin Very Happy Very HappyVery Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj30.12.2008, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

c-strike15 yazmış:
sanal-reklam yazmış:
c-strike15 yazmış:

çok çok çok pardoooonnnn Very Happy bende hatamı anlayınca içimden kendime salak dedim walla Very Happy o biçim derken çok çok çok seviyorum anlamında Very Happy ayrıca ben bir erkeğim lütfen yanlış anlamayım yaşımda kücük bu yaşta olmaz biraz tahmin edin Very Happy Very HappyVery Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ulan diyecem sana samimiyetten Wink

ulan her halinle hala çocuk olduğu belli ediyorsun erkek olduğu anladıkda o yaşrta o şeyler olmaz derekn hala batıyorsun yaf neyse çocukluğuna verek hadi Mr. Green Mr. Green
Mesaj30.12.2008, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Daha Çok Cezayı Seviyorum Ancak Sagopayada Hastayım Şarkılarını Çok Severek Dinliyorum... Wink
Önceki mesajları göster: