Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.01.2009, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu: djCİhat

YHAF NASIl OLuOo BU ANINDA MÜZÜK NERE KODu koPyALıOnda OlUOoO BAnADa SOLEIN LTFEn :(
Mesaj23.01.2009, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Sitede html kod çalıştıran her yere yapıştırabilirsin... Wink
Mesaj24.01.2009, 01:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: djCİhat

djcihat21 yazmış:
YHAF NASIl OLuOo BU ANINDA MÜZÜK NERE KODu koPyALıOnda OlUOoO BAnADa SOLEIN LTFEn Sad

arkadaşlm kodu kopy yap sayfa degiştirmeye gel sitenden meseLa atıom anasayfa de orada kaynak göreceksin ona tıkla alta 1 yere yapıştır sonra kaydet de sayfana geç yenile olacaqtır...
Mesaj24.01.2009, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

sonsahne yazmış:
Merhaba.

width="0" height="0" değerlerini 1 yaparsanız firefoxda da çalacaktır Wink

İyi eğlenceler.
Mesaj24.01.2009, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için çok teşekkürler ya ben bu şarkıyı pcye indirmek istiyorum nerden indirebilirim?
Mesaj24.01.2009, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hadise - Düm Tek Tek - Arkaplan Müziği - Otomatik Play

gececi40 yazmış:
Alıntı:
<div style="width: 300px"><object width="0" height="0"><param name="movie" value="http://media.imeem.com/m/7nICxgeIHy"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://media.imeem.com/m/7nICxgeIHy" type="application/x-shockwave-flash" width="0" height="0" wmode="transparent"></embed></object></div>

Merhaba arkadaşlar yukarıda görmüş olduğunuz kod hadisenin düm tek tek şarkısına aittir. Ben bu kodları arkaplan olarak ayarladım ve kendisi otomatik başlıyor. Yapmanız gerekenler kodu Müziğin çalması istediğiniz yere yapıştırınız ve kaydediniz bu kadar basit bir süre sonra otomatik başlayacaktır ilk etapda geç gelebilir ama sonra anında çalacaktır.
Mesaj28.01.2009, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

BU BİZİM MİLLİ GURURUMUZ HERKEZ SİTESİNİN BİR YERİNE EKLEMELİ BENCE YAPMANIZ GEREKEN KODU KOPYALAYIP YAPIŞTIRMAKTIR.
Mesaj30.01.2009, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok teşekkürler
Mesaj30.01.2009, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu: TŞKR

Doğru url bulmak gerçekten zor.Çok işime yaradı teşekkür ederim
Mesaj01.02.2009, 10:42 (UTC)    

[quote="gececi40"][quote]<div style="width: 300px"><object width="0" height="0"><param name="movie" value="http://media.imeem.com/m/7nICxgeIHy"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://media.imeem.com/m/7nICxgeIHy" type="application/x-shockwave-flash" width="0" height="0" wmode="transparent"></embed></object></div>[/quote]

[color=red][b]Merhaba arkadaşlar yukarıda görmüş olduğunuz kod hadisenin düm tek tek şarkısına aittir. Ben bu kodları arkaplan olarak ayarladım ve kendisi otomatik başlıyor. Yapmanız gerekenler kodu Müziğin çalması istediğiniz yere yapıştırınız ve kaydediniz bu kadar basit bir süre sonra otomatik başlayacaktır ilk etapda geç gelebilir ama sonra anında çalacaktır.[/b][/color][/quote]
Mesaj01.02.2009, 13:30 (UTC)    

KARDES BEN GECENLERDE BI TANE LINK BULDUM VE DIGERKLERINDEN FARKLI BIR RENKTE YAZILMISTI LINK SAYFASINDA BIR SURU LINK VARDI AMA BENIM ALDIGIM LINK RENGI FARKLIYYDI DIGERLERI CALMADI AMA BU FARKLI RENKTEKI URLYI ALIP KAYDETTIM CALDI AMA SNRDAN DEGIOSMLER YAPTIGIM ICIN URL SILINMISTI VE SUAN SARKI CALMIYOR SAYFAMDA BUNU KAYDETTIM CALMIYOR LUTFEN CALAN URL LER VERIN BUNLAR SADECE CSS OLANLARDA CALABILIR BI9LMIYORUM AMA DENNEMEDIM CUNKU BIZE UYGUN URL YOKMU ELINIZDE
Mesaj03.02.2009, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu: www.hataybilgi.tr.gg

teşekürler....

kimse alıntı yapmasın
Mesaj06.02.2009, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler #Gececi40

Mesaj07.02.2009, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gzl Paylasım Hepniz Saolun Arkadaslar Hepimiz Bir Hadiseyiz xD Mr. Green
Mesaj07.02.2009, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tüm Teşekkürler kabul görmüştür arkadaşlar
Herkez bu şarkıyı sitesinin sevdiği bir bölümüne eklesin
Milli grurumuzu hepimiz destekleyelim haydi hep beraber Düm Tek Tek !!!