Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.01.2009, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu: İNTERNETİ ETKİLİ KULLANMAK

İYİ GÜNLER DİLERİM.

Hepimiz aynı hobiyle ilgileniyoruz - internet. Ben interneti seviyorum. Ama bu her zaman böyle değildi.

Önceleri de bazı programlara katıldım. Fakat başarıya ulaşamadım. Zahmetlere katlanarak linklerimi koyabileceğim siteler aradım. İlan sayfalarını araştırdım. Çok zaman harcadım internet'te. Acaba internet'ten uzaklaşmalı mıyım diye düşünmeye başladım. Bugün bunu yapmadığım için mutluyum. Sanki bir mucize gibi geldi bulu beni. Gözlerime inanamadım. İşte karşımdaydı! İki yıl aramıştım. İnanılmaz! İlk günler uyku girmiyordu gözlerime. Bütün gün gülümsüyordum. Hala inanamıyordum.

İnternet'te nasıl ve nerede reklâm yapılabileceğinin sırrı çözülmüştü. Bu buluşu gerçekleştirdiğim için çok mutluyum. Homepage'inizi nasıl tanıtacağınızı öğreneceğiniz için sınırsız gelire kavuşacaksınız. Ve hepsi ücretsiz. Bu muhteşem.

Bunu yazmadan geçemeyeceğim. Evet, itiraf etmeliyim ki bu sırrın çözülmesiyle beraberinde inanılmaz heyecanlarda getirdi internete.

Kimse size bugüne kadar homepage'inizin tanıtımı için nerede reklâm yapmanız gerektiğini söylemedi. Aynı zamanda kimse size ziyaretçilerinizi nasıl iş ortaklarınız yapabileceğinizi de söylemedi.

Şayet web sitenize çok ziyaretçi gelmesini istiyorsanız 2 yolunuz var: Uzun yolu tercih edebilirsiniz veya kısa yoldan gidersiniz. Karar tamamen sizin!

7 e-kitabın içinde bu sırra vakıf olacaksınız. Gün ve gün, adım adım! Bize katılın ve uzun zamandan beri ulaşmaya çalıştığınız başarıya bizimle yürüyün.

Sağlık ve işinizde başarılar temenni ederim.

ERCAN BEKTAŞ

http://onlinesistem.tr.gg
Önceki mesajları göster: