Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.01.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

sarikirmiziajanda yazmış:
guluncek haldeydik ewt Wink

evet arkadaslar baskaaa ünide okuyan yokmuu tr.gg de vardir vardir soyleyinn hadi Wink

Öyle hocalarınızın değerini meslek hayatınıza atıldığınızda anlayacaksınız Razz
Unutulmayanlar hep öyle hocalardır
Mesaj25.01.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

hocam saygilar belkide yanlzi bu hocanin gercekten bilgisi var ama aktaramiyordu kafayi yemiş tipten ama ogrenci agziyla demiorum bn hoocalarimlada konustum onlarda ailevi sorunlari olmus felan filan yani eskisi gibi deil diolar:D yoksa elbetteki hocalarin degeri sonra anlaşilacak eminim suan sallamasamda eminim biliorum cnku cevremden goruyorum Wink Wink
Mesaj25.01.2009, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu: merhaba

bu arada arkadalar illa nerrede okudugunuz felan onemli değil üni ile paylaşmak istediginiz onemli seyler içinizi dokmek istediginiz öenmli olaylar sinavlar vs vs neler varsa paylasalim herkesin bilgisi olsun ve paylaşim saglamiş olalim o arada eglenelim gulelim eminimki cok komik huzunlu ilginç olaylar olmustur eee hadi ama Wink Wink Mr. Green
Mesaj25.01.2009, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

İÜ de okurken İTÜ ile dalga geçerdik Laughing
Özellikle metalurjistlerle Laughing
Metalurjistler ve metalciler karşı karşıla dadaaaannn Laughing
Metalciler bizlerdik tabi Cool
Bizim işimiz müzikti onların uzaktan yakından alakası yoktu ama talihsiz bir bölüm adıydı Laughing
Mesaj25.01.2009, 13:11 (UTC)    

hocam gercekten cok talihsizlermişSmile onlar dersleriyle zor ugraşirken bide sizlerle ugrasmaya calişmişlar yazik yazik cok yazik:DVery HappyVery Happy Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj25.01.2009, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

sarikirmiziajanda yazmış:
hocam gercekten cok talihsizlermişSmile onlar dersleriyle zor ugraşirken bide sizlerle ugrasmaya calişmişlar yazik yazik cok yazik:DVery HappyVery Happy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Çok iyi dosttuk ama,kampuslerimiz yakındı Razz
Biz de sadece müzikle değil edebiyatla haşır neşirdik tabi Wink
Özledim ama o günleri.
Mesaj25.01.2009, 13:21 (UTC)    

ozlersiniz tabi hocam kac sene oldu mezun olali hocam? bi zmn sonra siz sınavlari dahi ozlemişinizdir bizler şimdi bıksak bile Wink bnmde bu donem bitecek inş hocam bakalım aricakmiyim ararim belki ama cok değil Wink
Mesaj25.01.2009, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ooooooooooo on yüz milyon sene oldu Laughing
özlersin emin ol ki Razz
iyi değerlendir bugünlerini o yüzden,hep canlı ve aktif ol ki keşkelere düşme sonra Razz
Mesaj25.01.2009, 13:33 (UTC)    

yok keskeler dusmemek insan oglu için zaten cok zor dusersin hocam onun için o kafamdan sildim onu olacaktir diye Wink
ozlerim tabi bazi seyleri muhabbetleri toplanmalari gır gır samata oturup dertleşmeler gib bi cok sey ozlenecektir tabi hayatinda yeni kişilerle paylaşmiş oldugun bicok sey zaten iyisiyle kotusuyle hatiradir ki hep hatirlanir ve geri donmek isterdin bazilarina işte hocam o bazilari ozlem yaratir ama o artik hafizalarda dillerde kalacakatir bundan eminim Wink Wink
Mesaj25.01.2009, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni mezun bir yeğenim var.
G.O.P Üni. den mezun oldu geçen yıl,turizm işletme.
Şimdi sanki üzerinden 10 yıl geçmiş gibi anlatıyor "di" li geçmiş zaman ekleri kullanarak. Razz
Dur bakalım diyorum bende,daha önünde askerliği var,asıl ondan sonra üniyi unutup askerliği anlatmaya başlayacaksın bir 20 yıl Razz Laughing
Mesaj25.01.2009, 13:42 (UTC)    

evet haklısın hocam biri bitmeden biri gelirki heleki eski arkadaslarla oturupta bir arada yeniden bulustugunda bak o anilara bitmez 1 hafat anlatilir uzatila uzatila eminim olacaktir Wink Wink bunlar resmen hayatta paylaşip uzun uzun anlatabilecegin en onemli konular olurlar oledirde Wink peki hocam sizin uniden bole oturupta askerden uniden ev arkadasiniz olduysa veya herhangi bir arkadasinizla oturup bole uzun uzun o gunleri yad ettiginiz oldumu nasildi o gun Wink
Mesaj25.01.2009, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olmaz mı Laughing
Hala görüştüklerim var,hatta çok fazla var sanırım Laughing
Bir araya bir geldik mi bir başlıyoruz anlatmaya kahve çay getiren olsa 3 gün çıkmayacağız evden haha Laughing
Gerçek hayattan kopup anılarda yaşamak gerekiyor bazen.
Mesaj25.01.2009, 13:49 (UTC)    

evet katiliyorum hocam bazen hayattan kopup bole dalip gitmek gerek Wink gercekten cok hos simdi bnm ev arkadasim memleketimden arkadasim artik dostluktan bile oteyiz cok guzel Allah'ım bozmasin dusunuorumda memlekette gorusurz ve işe basladiktan sonra bir araya geldigimizde neler konusuruz neler ufff harika olur Wink zaten ev oratmini bilioruz ayrica bizim daha oncesinden muhabbetimizde var bide yanimizde diğer arkadaslarimiz olursa gercektn o muhabbet bitmez gulmketen ölürüz gibime geliyor Wink
Mesaj25.01.2009, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing
Mesaj25.01.2009, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben ilköğretim 7 Razz
Önceki mesajları göster: