Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.01.2009, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet ouyor nerdese her zaman
hatta bu sabah aynı o şekilde sıçradım
Mesaj26.01.2009, 23:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Banada olmuştu
Mesaj27.01.2009, 01:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Arkadaşlar

trggdestek bunun karabasanla hiçbir alakası yoktur.
kodek size katılıyorum,başlığı açan arkadaşımızın ve diğer arkadaşların durumuna isim vermek gerekirse şudur;

Uyurken düşer gibi olmak,uçar gibi hissetmek istem dışı yapılan astral seyahatlardır.
Neden düşer gibi şok etkisi?
Uyurken bir kaza,ani şok vs. hissetmek istem dışı astraldir.Kişiler bu vaziyette aniden kendilerini beden dışında bulurlar ancak bunun farkına varamadan bedenlerine geri dönerler.Normal uyku halindeyken de bu ayrılma sonucuda rüyalar görülür.

Bir yeteneğiniz yada eğiliminiz/merakınız varsa araştırın.

İyi eğlenceler
Mesaj27.01.2009, 01:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj27.01.2009, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende cevaplamıştım zatan

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj27.01.2009, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet oldu. İrkiliyorsun hemen.

Mesaj27.01.2009, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Merhaba Arkadaşlar

trggdestek bunun karabasanla hiçbir alakası yoktur.
kodek size katılıyorum,başlığı açan arkadaşımızın ve diğer arkadaşların durumuna isim vermek gerekirse şudur;

Uyurken düşer gibi olmak,uçar gibi hissetmek istem dışı yapılan astral seyahatlardır.
Neden düşer gibi şok etkisi?
Uyurken bir kaza,ani şok vs. hissetmek istem dışı astraldir.Kişiler bu vaziyette aniden kendilerini beden dışında bulurlar ancak bunun farkına varamadan bedenlerine geri dönerler.Normal uyku halindeyken de bu ayrılma sonucuda rüyalar görülür.

Bir yeteneğiniz yada eğiliminiz/merakınız varsa araştırın.

İyi eğlenceler

Wink
Mesaj27.01.2009, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
Bende cevaplamıştım zatan
Mesaj27.01.2009, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Hiç Böyle Birşey Olmuyor.
Bir Yatıyorum DAVUL Çalsanız Uyanmam Mr. Green

Mesaj27.01.2009, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-platform yazmış:
Bende Hiç Böyle Birşey Olmuyor.
Bir Yatıyorum DAVUL Çalsanız Uyanmam Mr. Green

Aha bi tane doğru düzgün biri çıktı bizim topluca psikologa gitmemiz lazım
Mesaj27.01.2009, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaşanılan bir olayın, daha önce de yaşanılmış olması hissine kapılınması durumudur.

Fransızcadan gelen “deja vu” kelimesi, “daha önce görülen” anlamına gelmektedir. Bir çok insan dejavu yaşadığını söyler. Kimileri dejavunun beyindeki bir algı sorunundan kaynaklandığını düşünürken kimileri de bunu reenkarnasyon ile bağdaştırır.

Bilimsel olarak dejavu şöyle açıklanabilir. 5 duyu organımızdan beyne giden sinyaller (özellikle görüntü ve ses) beyin tarafından algılanamayabilir. Oysa algılanamayan bu bilgi beyinde kaydedilmiştir ve ne zaman yaşanıldığı konusunda bir bilgi yoktur. Beyin bu sinyalleri tekrar aldığında ise kişi bu olayı ikinci defa yaşadığı hissine kapılabilir.

Bunun dışında beynin sağ lobu ile sol lobu arasında mikrosaniyeler seviyesinde bir çalışma süresi farkı vardır. Bir olayı beynin bir tarafı diğer tarafından önce algılar ve bilgi ikinci lobda algılandığında kişi ikinci defa yaşanmış hissine kapılabilir.

Ayrıca yaşanılan olayın daha önce bir benzerinin görülen ve hatırlanmayan bir rüyada yaşanmış olması da muhtemeldir. Şunu da eklemem gerekir ki, insan hafızası değiştirilebilir. Yaşamadığınız bir olayı sürekli yaşamış gibi düşünürseniz; örneğin bir filmde başrol oyuncusunun başına gelen bir olayı kendi başınıza gelmiş gibi tahayyül ederseniz ileride bir gün o olayı gerçekten yaşadığınızı hatırlayabilirsiniz; yani anılarınızı değiştirmiş olursunuz ki bence dejavunun bir sebebi de budur.
Mesaj27.01.2009, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar birseyin altini kirmizi kalemle cizelim ruh bedenden cikmaz cikamaz dinimizde boyle birsey gecmiyor Wink

bir insanin ruhu bedenden ayrildigi vakit azrail gelmis olur ve ayrilan ruh birdaha dönmez

ama cok enteresaan paylasim ve guzel paylasim yazilan herseye katiliyorum
birtek ruhun bedenden cikmasi konusuna katilmiyorum Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj28.01.2009, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
arkadaslar birseyin altini kirmizi kalemle cizelim ruh bedenden cikmaz cikamaz dinimizde boyle birsey gecmiyor Wink

bir insanin ruhu bedenden ayrildigi vakit azrail gelmis olur ve ayrilan ruh birdaha dönmez

ama cok enteresaan paylasim ve guzel paylasim yazilan herseye katiliyorum
birtek ruhun bedenden cikmasi konusuna katilmiyorum Wink

Wink doğru valla
Mesaj29.01.2009, 00:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Razz est
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj29.01.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben ergenlik dönemine girerken falan olduğunu biliyorum Question
Sponsor aranıyor...Çok iyi bir photoshop'cu aranıyor...Rap işlerimle ilgili resimler yazılar yapabilecek biri aranıyor...Eğer yapabilecekseniz ve bunları ciddiye alan varsa mail adresimden bana ulaşsın : snack_tin( at )hotmail.com İlginizi bekliyorum...(Fiyat msn'de konuşulacaktır.)
Önceki mesajları göster: