Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2009, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Tekfurdag ayıp ama aramızda bayanlar var !
Mesaj08.09.2009, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rüyamda bende uçarken görüyom sonra bir süre havalandıktan sonra düşüyorum.O anı gerçekden hissdiyorum sanki .Sıçrıyom Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj13.10.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu: hakan-fan

Rüyada ne gördüğümü sölersem BAN yerim xD.Böle konular acma kanka zorlananlar olabılır.
Mesaj13.10.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

VaLLa ben uçmuyorum..Hep bir yerlerden düşüyorum..Tam düştüğüm anda her nedense ya babam uyandırıyor ya ben uyanıyorum..

Ama hep düşüyorum.. Confused
Mesaj13.10.2009, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkdaşlar tamam hepimiz +18 rüya görmüşüzdür ama burda kızlar var içeriğini paylaşmasak rüyalarımızın ayrıca yüksek yerden yere düşüyormuş gibi olup uyanmakla ilgili şunları buldum
30- Eğer erkeğe kadın yada kadına erkek cin aşık olmuşsa :
a- Eşinden soğuma.
b- Sürekli, hatta eşinin yanında bile eli ile kendini tatmin etme.
c- Hiç cinsel arzusu yokken, yorgunken hatta aşırı derecede uykusuzken bile ve hatta cinsel organında tam zevk yokken kendi kendini tatmin etme isteği.
d- İhtilam düzeni değişir. Eğer elle tatmin olmuyorsa sık sık ihtilam olmaya başlar. Sürekli elle tatmin oluyorsa da hemen hemen hiç ihtilam olmaz.
e- Rüyasında sürekli aynı kişi yada kişilerle ilişki kurmak.
f- Gusletmekten kaçınmak. Sürekli cünüp ve üzerinde meni bulaşığı ile, pis pis gezmek. facebooktan bunun sebebi HASTAYA DIŞARDAN ZARAR VERİP BEDENİNE GİRMEMİŞ CİNLERDİR Shocked Rolling Eyes
Mesaj13.10.2009, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bazen rüyamda öldüğümü görüyorum Rolling Eyes
Mesaj13.10.2009, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: hakan-fan

hakan-fan yazmış:
Rüyada ne gördüğümü sölersem BAN yerim xD.Böle konular acma kanka zorlananlar olabılır.

Zorlanan Cevap Vermez O Zaman Sanki Zorluyolar..!
Mesaj14.10.2009, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

fikraninadresi yazmış:
arkdaşlar tamam hepimiz +18 rüya görmüşüzdür ama burda kızlar var içeriğini paylaşmasak rüyalarımızın ayrıca yüksek yerden yere düşüyormuş gibi olup uyanmakla ilgili şunları buldum
30- Eğer erkeğe kadın yada kadına erkek cin aşık olmuşsa :
a- Eşinden soğuma.
b- Sürekli, hatta eşinin yanında bile eli ile kendini tatmin etme.
c- Hiç cinsel arzusu yokken, yorgunken hatta aşırı derecede uykusuzken bile ve hatta cinsel organında tam zevk yokken kendi kendini tatmin etme isteği.
d- İhtilam düzeni değişir. Eğer elle tatmin olmuyorsa sık sık ihtilam olmaya başlar. Sürekli elle tatmin oluyorsa da hemen hemen hiç ihtilam olmaz.
e- Rüyasında sürekli aynı kişi yada kişilerle ilişki kurmak.
f- Gusletmekten kaçınmak. Sürekli cünüp ve üzerinde meni bulaşığı ile, pis pis gezmek. facebooktan bunun sebebi HASTAYA DIŞARDAN ZARAR VERİP BEDENİNE GİRMEMİŞ CİNLERDİR Shocked Rolling Eyes

Aga cin aşık maşık aman Allah korusun ya.. Confused İnşallah düşmemin nedeni bu değiLdir.Eğer dediğin bu ise sebepLeri (Bİzim sınıftaki kız erkek benim gibi boşlukta düşüyorLarmış gibi görüyorLar.. Razz )

+18 rüya görenLerde saçaLamayı bıraksın.Onun yerine gördükLerini söyLesin.Gereksiz mesajlar yapıpta forum kirliliğine yoL açmasınLar.. Wink
Mesaj14.10.2009, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben rüyamda bi tane dinazor görüyom sonrada korkudan altıma işiyom sonrada sabah bi kalkıyom yatak sırılsıklam ciş Mr. Green
Mesaj14.10.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben hertürlü rüya görüom Very Happy