Forum'da ara:
Ara

Bu Sezon Şampiyon Kim Olur ???
A ) Beşiktaş
  28%
[ 16 ]
B ) Fenerbahçe
  26%
[ 15 ]
C ) Galatasaray
  35%
[ 20 ]
D ) Trabzonspor
  0%
[ 0 ]
E ) Sivasspor
  10%
[ 6 ]
Toplam Oylar : 57

Yazar Mesaj
Mesaj29.01.2009, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr-friendship yazmış:
BENCE BU SENE BATMAN PETROL SPOR ŞAMBİON OLUR:) Mr. Green Mr. Green

Hemen Bi Düzeltme Yapııım Turkcell Süper Lig'de Şampiyon Kim Olur Razz

Mesaj29.01.2009, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

onlinerapbyceyhun yazmış:
Bişey Uydurdum

Hayat Dolu Aşklar
Beşiktaşta Başlar Question

Evet Anlatılmaz Bir AŞK BeşiktAŞK Wink

Mesaj29.01.2009, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
sanal-reklam yazmış:
sayisal yazmış:
Korkma Forza İlk Yardım Geldi...

KaRa-KarTaL

Sana çok samimiyetle soruyorum ama lütfen bir beşiktaşlı dğeilde bir futbol sever olarak yanıt ver beşiktaş 2003 sezonundan beri şampiyon değil biliyorsundur bunu her sezon başı söz verir şampiyon olacağız diye ama tık yok Mr. Green bu sene de aynı teknik diröktörünüz aşk kaçamkalrı yapıyor oyuncular kavga ediyor bazıları zorla gönderilmek isteniyor bazıları ısrarla gitmiyor bu durumdayken şampiyon olacağğına inanıyor muusn gerçekten söyle ama inanarak

BENİM SİTENİN İNTROSUNUN EN ÜSTÜNDEKİ MESAJA BAKARSAN TÜM BJKLİLERİN NEYE İNANDIĞINI ANLARSIN Wink

Forza BenSamiyetle Sölüyorum Biz Burda Taraftarız Elbette Takımız Savunmamız lazım Biz taraftarlık görevimizi yapıyoruz inancımız olsada olmasada Ama Suç Bizim değilki Bizimkiler Görevini yerine getirmiyor Bizim her
Zaman Umutsuzlukta umudumuz var ama Onların öyle bi kaygısı yok Az çok Şu taraftarı Birileri düşünüp arkasına alsa Beşiktaşın gidemiyeceği yer Yok Önemli olan Burda Takımın Umudu bizim Umudumuz Her Zaman var Onların Umutları Olmadıktan Sonra Neye Yarar Tabi Bu Umuda Layık Olacak Takım Lazım...

Mesaj29.01.2009, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabiki Cimbombomumuz Olur Şübenizmi Var... Laughing Laughing
Mesaj konusu:

galatasaray yetişiyor

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
sanal-reklam yazmış:
forza-kartal yazmış:
sanal-reklam yazmış:
sayisal yazmış:

KaRa-KarTaL

Sana çok samimiyetle soruyorum ama lütfen bir beşiktaşlı dğeilde bir futbol sever olarak yanıt ver beşiktaş 2003 sezonundan beri şampiyon değil biliyorsundur bunu her sezon başı söz verir şampiyon olacağız diye ama tık yok Mr. Green bu sene de aynı teknik diröktörünüz aşk kaçamkalrı yapıyor oyuncular kavga ediyor bazıları zorla gönderilmek isteniyor bazıları ısrarla gitmiyor bu durumdayken şampiyon olacağğına inanıyor muusn gerçekten söyle ama inanarak

BENİM SİTENİN İNTROSUNUN EN ÜSTÜNDEKİ MESAJA BAKARSAN TÜM BJKLİLERİN NEYE İNANDIĞINI ANLARSIN Wink

eee iyi işte şampiyon fener ya da gs olur sizde kendinizi bjk aşkı ile sararsınız böyle gider durur

Sezon Sonunda Görüşürüz Wink

İnan o kadar çok istiyorum ki sezon sonunun gelmesini bekleyip göreceğiz.Ben koyu aşırı deli fanatik FENERBAHÇELİYİM Wink Amam sivasın 1. olmasını istiyorum ama olmassa Fenerbahçem olacak ama şlimdi bunu kimse kimse kabullnemez neyse ya sorun değil sezon bitince gçrüşürüz
Mesaj29.01.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayemde eşitlendi!.
Mesaj29.01.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayisal yazmış:
forza-kartal yazmış:
sanal-reklam yazmış:
sayisal yazmış:

KaRa-KarTaL

Forza BenSamiyetle Sölüyorum Biz Burda Taraftarız Elbette Takımız Savunmamız lazım Biz taraftarlık görevimizi yapıyoruz inancımız olsada olmasada Ama Suç Bizim değilki Bizimkiler Görevini yerine getirmiyor Bizim her
Zaman Umutsuzlukta umudumuz var ama Onların öyle bi kaygısı yok Az çok Şu taraftarı Birileri düşünüp arkasına alsa Beşiktaşın gidemiyeceği yer Yok Önemli olan Burda Takımın Umudu bizim Umudumuz Her Zaman var Onların Umutları Olmadıktan Sonra Neye Yarar Tabi Bu Umuda Layık Olacak Takım Lazım...

çok güzel yazmışsın ellerine sağlık çArşı Bjk'ye Oy Vermeyene kArşı Wink Razz

Mesaj29.01.2009, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beşiktaşlılar uyuyo:D

Mesaj29.01.2009, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tartışmasız Beşiktaş şampiyon......

Mesaj29.01.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çarşı amerikaya karşı Mr. Green
Mesaj29.01.2009, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben içtenlikle SivasSpor Şampiyon Olmasını İsterim Ama Yaparlar mı Bilemiyorum

Tabi OrduSpor Olsa Ordu derdim İnşallah Seneye Süper Lig deyiz...
Mesaj29.01.2009, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

çArşı herşeye karşı Wink

Mesaj29.01.2009, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bjk-org yazmış:

çArşı herşeye karşı Wink

çArşı Alayınıza karşı Very Happy