Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.01.2009, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok başbakanlar geldi geçti zamanlarını görmesemde anlatılanlar ve kendi araştırmalarım sayesinde gördüm ki avrupaya dayanan yine şimdiki başbakan oldu ve son davranışı gerçekten taktire değer Wink
Mesaj30.01.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen aldığınız yazılara kaynak gösteriniz emeğe saygı
Mesaj30.01.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Helal olsun Be..
Mesaj30.01.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

helaaaaaaaaaalbe

zaten çok isterdim böyle birşey Neutral Neutral Neutral Neutral

Mesaj30.01.2009, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben isterdim ordaki moderötörün gözüne bir yumruk atardım orda ben Mr. Green adam ikidebi kolundan Tutmuş BaŞbakanın ve cekiştiryo cook sinir bir hareket yapıyor
Mesaj30.01.2009, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Ben isterdim ordaki moderötörün gözüne bir yumruk atardım orda ben Mr. Green adam ikidebi kolundan Tutmuş BaŞbakanın ve cekiştiryo cook sinir bir hareket yapıyor

Wink Wink Wink Wink bencede yani terbiyesiz işte Wink

Mesaj30.01.2009, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:

evet moderatör adil davranmadı orda!ve siz diyorsunuz ki ben olsam gözüne yumruk atardım eğer öyle bir şey olsa oraya katılmanın ne anlamı var?yani konu şiddetin nasıl ortadan kaldırılacağı değil mi?o zamn israilin seviyesine düşmezmiydi sayın başbakanımız....
lütfen biraz daha mantıklı düşünelim..sizin ki şu misal:nasrettin hoca diyor ya benim söylediklerimi yapın ama yaptıklarımı yapmayın diye israile şiideti bitir diyeceksin ve sen şiidet uygulayacaksın Exclamation

@bu mesaj sadece htlmkodes için yazılmamıştır ayrıca ona katılan kişilerede cevaptır...
Mesaj30.01.2009, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben yumruk atmazdım da güzel bi döverdim

Mesaj30.01.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberdarolun yazmış:

dalga mı geçiyorsun?biz ne anlatmaya çalışıyoruz yumruk atmak+insan dövmek ne demek şiddet değil mi?ayrıca bir Türk asil duruşunu asla küçük düşürecek şeyler yapmaz.ltfn yazığınız mesajları düşünerek yazın.sadece bişeyler yazmak için yazmayın...
Mesaj30.01.2009, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
haberdarolun yazmış:

dalga mı geçiyorsun?biz ne anlatmaya çalışıyoruz yumruk atmak+insan dövmek ne demek şiddet değil mi?ayrıca bir Türk asil duruşunu asla küçük düşürecek şeyler yapmaz.ltfn yazığınız mesajları düşünerek yazın.sadece bişeyler yazmak için yazmayın...

afersin siyah-beyaz sadece latifeydi tabiiki şiddet olmaz.

Wink ŞİDDETLE BİRŞEY ÇÖZÜLMEZ Wink

Mesaj30.01.2009, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink
Mesaj30.01.2009, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana göre geç bile kalınmıştı.
Mesaj30.01.2009, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya dün akşam gece 02,30'da yatağa girdim inanın sevinçten uykuya dalamadım,bu kadar olurdu yani...söylenmesi gereken ne varsa söylendi birde üstüne üstlük güzel bir tavır vardı kiii...defalarca seyrettim hep aynı tadı aldım.İleriki yıllarda gazete ve televizyon bölümü yeni yetme mezun arkadaşlar için iyi bir arşiv ve konu olacaktır.Rajon ancak bu kadar güzel kesilebilirdi.Ve şunu da belirtmeliyim ki...O fırlatılan ayakkabı kadar etkili oldu... Laughing
Mesaj30.01.2009, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım İçin Saol

Mesaj30.01.2009, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

yakışır kimin başkanı

flash banner eklemek yasaktır !
Önceki mesajları göster: