Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.02.2009, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

skynetagalar yazmış:
elvin-tube yazmış:
siyahbeyaz-1903 yazmış:
@elvin-tube

biz zaten kendi kişiliğimizdeyiz merak etmeyin ne kimsenin gözüne girmek ne başka bişeyin peşindeyiz.böyle bişey olamaz.biz başlığın amacını öğrenmek için soru soruyoruz ama sen gibiler forumda tartışma yaratıyor eğer başlığın açıldığı sayfada forum kurallarını okursan bu başlıkta eğitici başlıklar açılmalı diyor tamam böyle bir çok başlık var fakat birileri bazı şeyleri billmiyorsa söylemek lazım.biz nazik bir şekilde uyarı yaptık ama uzatırsanız sert bir biçimde konuşmayıda biliriz Wink

çok konuşuosun arkadaşım bizde bilioruz forum kurallarının olduğunu ben sadece senin için konuşmuyorum senin gibi binlercesi var o yüzden uzatmayalım

Off offfFFFFFFFFFF.iyiki bir konu açtım hee.Tamam artık bişey yazmayın kilitlesinler.Başka bir forumda gördüm adamlar ne güzel yazmışlardı belki hoşunuza gider diye burda yapim dedim.Bin pişman ettiniz adamı Mad

Öle İşte Bedava Sitem Böle Biyer Sorun Çıkmazsa olmaz
Mesaj14.02.2009, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

@elvin-tube

Ben kendim ona cevap verebilir sorunu çözebilirdim.Konuyu uzattıkça uzattın Mad
Mesaj14.02.2009, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten Gıcık Oluyorum
Modların İşi ne Bunları Halletmez Size Ne Oluyo Arkadaşım

Niye Açtın Ne amacın Var falan Filan Sana Ne
Mesaj14.02.2009, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

skynetagalar yazmış:
@elvin-tube

Ben kendim ona cevap verebilir sorunu çözebilirdim.Konuyu uzattıkça uzattın Mad

İnsanlara Yaranılmıyo...
Mesaj14.02.2009, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

@skynetagalar.tr.gg

bak dostum sana biz soru sorduk amaç ne diye doğrumu?
senin cevap vereceğin yerde başka birisi çıkmış modların gözüne girmeye çalışıosun diyor biz 7 aydır burdayız bu kadar süredir modların gözüne girmeye çalışmamışız şimdi bir başlıkla mı modların gözüne girmeye çalışacağız biraz mantıkı olun modların gözüne girsen ne girmesen ne?bence bu tripleri siz modların gözüne girmek için atıyorsunuz.
daha fazla uzamasın ltfn kırıcı olabilirm.
Mesaj14.02.2009, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

elvin-tube yazmış:
Zaten Gıcık Oluyorum
Modların İşi ne Bunları Halletmez Size Ne Oluyo Arkadaşım

Niye Açtın Ne amacın Var falan Filan Sana Ne

Arkadaş merak etmiş bende ona cevap vercektim ama sen tartışma yaratır gibi karşılık veriyorsun.Bazen bu yüzden konu falann açmak istemiyorum Evil or Very Mad
Mesaj14.02.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
@skynetagalar.tr.gg

bak dostum sana biz soru sorduk amaç ne diye doğrumu?
senin cevap vereceğin yerde başka birisi çıkmış modların gözüne girmeye çalışıosun diyor biz 7 aydır burdayız bu kadar süredir modların gözüne girmeye çalışmamışız şimdi bir başlıkla mı modların gözüne girmeye çalışacağız biraz mantıkı olun modların gözüne girsen ne girmesen ne?bence bu tripleri siz modların gözüne girmek için atıyorsunuz.
daha fazla uzamasın ltfn kırıcı olabilirm.

Ben senin niçin sorduğunu biliyorum ama elvin-tube konuyu dağıttı Mad
Mesaj14.02.2009, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepiniz Boşsunuz.....
Mesaj14.02.2009, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Elvin-tube

Arkadaşım,bu forumun kurallarını biliyorsan şunuda bilmiş olman lazım!

1.) Konu amacından saparsa,tartışma ortamı olursa o başlık kilitlenir!
2.)Forumda kişileri ve şahısları aşağılayacak,söz ve sözcükler kullanıp,konuları amacından saptıran ve tartışma ortamına sebebiyet veren arkadaşların sitelerinin silindiğini biliyor olman lazım!

Lütfen elvin-tube yada başka kişiler konuyu amacından saptırmayın bu tartışma ortamınıda uzatmayın,lütfen!

Başlığa yazık!

Mesaj konusu:

@skynetagalar

işte dostum anladın beni!
ben kimsenin gözüne girmeye çalışmadım çalışmam da!
konuyu dağıtan kişiler de mesaj yazmaktan vazgeçsin ltfn uzamasın konu!
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Elvin-tube

Arkadaşım,bu forumun kurallarını biliyorsan şunuda bilmiş olman lazım!

1.) Konu amacından saparsa,tartışma ortamı olursa o başlık kilitlenir!
2.)Forumda kişileri ve şahısları aşağılayacak,söz ve sözcükler kullanıp,konuları amacından saptıran ve tartışma ortamına sebebiyet veren arkadaşların sitelerinin silindiğini biliyor olman lazım!

Lütfen elvin-tube yada başka kişiler konuyu amacından saptırmayın bu tartışma ortamınıda uzatmayın,lütfen!

Başlığa yazık!

Eksiktin Değilmi Oldu şimdi
Mesaj14.02.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

elvin-tube yazmış:
Hepiniz Boşsunuz.....

Bak arkadaşım daha yeni Bedava Sitem'e katıldığın için sana karşı kırıcı davranmak istemiyorum.Ama bu şekilde devam edersen gerekse onada başvururum. Exclamation
Mesaj14.02.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Konu tartışma ortamına döndüğü için.
Kilit.

Önceki mesajları göster: