Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.02.2009, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu: eder

Arrow Onu bilemem şansını dene
Mesaj24.02.2009, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

yoksa zaten google zaman la herkesi kaydediyo benim eski sitem emintacli.tr.gg pagerank ım 3 tü ilgilenmedigim icin 1 e düsmüs video vardı orda mesela ebru gundes yalan video yazınca en basa geliyodu belki hala oyledir Smile
Mesaj24.02.2009, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu: zxcxzczxczxc

ben bir hafta bekledim birzadaha gecikseydi siteyi silecektim ki eklenmiş
Mesaj25.02.2009, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasım benim bahsettigim google reklamı verirmiydi ama dün aldıgım mail e gore adi google Mr. Green beni kabul etmemis bende hepsiburada.com a basvurdum onlar kabul etti tıklama basına 4 kurus veriyolar diger reklam siteleri adhood ya da reklam store bırak 4 kurus vermeyi tıklamaları bile yazmıyor arkadaslara soyluyorum tıklayın reklamlarımı diye adamların tıkladıgı yazmıyo bir aydır adhood reklamı vardı diger sitelerimde 18 kurus kazanmısım Very Happy hepsi burada.com da ise 4 gündür kullanıyorum 560 kurus kazandım Razz
Mesaj25.02.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sizce sitemi google kabul eder mi_?

videomuzikmerkezi yazmış:
sitemi kuralı 4 yada 5 gün gibi kısa bir süre oldu dolayısıyla eksiklerim oldugunu biliyorum icerigi daha fazla artırmalıyım size sorum google boyle bi siteyi kabul eder mi ve bir de 10 üzerinden degerlendirir seniz sevinirim

Google beli bir süre içinde tüm siteleri, kendiniz kayıt yaptırmasanız bile, eğer gereksiz metatagler ve etiketler yoksa, kendisi otomatikmen kayıt yapıyor zaten.

Google'ın siteni kayıt yaptırması önemli değil, önemli olan üst sıralara çıkmak.
Mesaj25.02.2009, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green
Önceki mesajları göster: