Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.02.2009, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin903 yazmış:
Cevdetprizrenli den (ç)alıntı Mr. Green yaptığın şeyler var 10 üzerinden 4

Cevdetprizrenliden tek Webmaster için sevilen başlıkları aldım...Sırf onun için puan kırıyorsanız kaldırırım... Wink

Mesaj18.02.2009, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Bende 10/7 verıyorum[/b]
Mesaj18.02.2009, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalprestij yazmış:
Mr. Green Mr. Green Bende 10/7 verıyorum[/b]

Teşekkürler...

Evet Yorumlara Devam.... Wink

Mesaj18.02.2009, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/8 veriyorum daha güzel olabilirdi
Mesaj18.02.2009, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkplanet yazmış:
10/8 veriyorum daha güzel olabilirdi

Teşekkür ederım...Eğer eksik yönelrimizide söylersenız bır caresine bakarız... Wink

Mesaj18.02.2009, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

10 üzerinden 8.5 veriyorum anasayfanın içeriği biraz kötü sırf ondan kırdım.. Wink
Mesaj18.02.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

best-of-world-05 yazmış:
10 üzerinden 8.5 veriyorum anasayfanın içeriği biraz kötü sırf ondan kırdım.. Wink

Razz Razz Anasayfamız deneme amaçlı olarak koyulmuştur...İçerik düzenlenecek merak etmeyin...Puanınız için teşekkür ederım... Wink

Mesaj18.02.2009, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
bin903 yazmış:
Cevdetprizrenli den (ç)alıntı Mr. Green yaptığın şeyler var 10 üzerinden 4

Cevdetprizrenliden tek Webmaster için sevilen başlıkları aldım...Sırf onun için puan kırıyorsanız kaldırırım... Wink

neden kaldıracakmışsın Question bir iki kendini bilmezin ağzının payını almamış kişilerin mesajları için asla bunu yapma o kendi ayıbı çalmakmış daha geçen ayrılıyorum diyip comlu site açacağım diyip bugün başka bir k.adı ile yazan kendini bilmez biri için böyle birşey yapma ayrıca o da cevdet arkadaşın sitesine bağlanılıyor tıklanınca ona cevdet arkadaş istemedikçe kaldırma yetkisi yok bunlara ldırma bunlar arkalarına bir iki kişiyi alıp forumda siyaset yapmak isteyenler topluluğuı kime güvendiklerin i de kimlerden medet unmduklarını da biliyorum ispatlarım bile var HMENDE BELGELİ abu tür seviyesiz mesajlar ile insanların mutluluğuı ile oynama @bin903

----------------------------

Mini cafe tasarım güzel ama içerik geliştirilmeli diye düşünüyorum Wink 10 üzerinden 8.5 Wink
Mesaj18.02.2009, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederım sayın Sanal-Reklam... Wink

Mesaj18.02.2009, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

10 üzerinden 5 pek beğenmedim..Daha doğrusu sana yakıştırmadım.. Confused
Mesaj18.02.2009, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ultraslannn-gs yazmış:

Confused Confused Neden ama... Crying or Very sad Herkes iyi puan verirken siz düşük puan verince aklım tasarımı değiştirmeye kadar gitti... Crying or Very sad Yinede teşekkür edeırm... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Mesaj18.02.2009, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
ultraslannn-gs yazmış:

Confused Confused Neden ama... Crying or Very sad Herkes iyi puan verirken siz düşük puan verince aklım tasarımı değiştirmeye kadar gitti... Crying or Very sad Yinede teşekkür edeırm... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

sen kaşınıyorsun ha Razz tasarımın iyi sorun yapam en az 2 ay kullan onu Wink
Mesaj18.02.2009, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok hoş bir tasarım olmuş, küçük bir öneri : saat ve tarih yazan yerde mini cafe menü olsa , yani menün oradan başlasa daha güzel olur, emeğine sağlık

Mesaj18.02.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve-angel yazmış:
çok hoş bir tasarım olmuş, küçük bir öneri : saat ve tarih yazan yerde mini cafe menü olsa , yani menün oradan başlasa daha güzel olur, emeğine sağlık

TEŞEKKÜRLER VE-ANGEL... Wink

Mesaj18.02.2009, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

jettvel.tr.gg Den Birçok Çalıntı Var
10/5
Önceki mesajları göster: