Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.02.2009, 01:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk olarak ilginc ama güzel bir paylasim

bunu görünce soyle dusunuyorum
ara sira terk edilmis bebekler oluyor "dunyada"
yani sokaga birakilip terk etmekten bahsediyorum bu tarz ilginc bir hikaye´i kesin önceden bir kac sefer duymusunuzdur

gelelim konuya Smile
simdi bu resime bakiyorum bir kisi bir hayvana böle sahip cikiyor tek bu resim icin soylemiyorum haberin kaynagini bilmedigim icin düzenlenmis bir resimi veya gercek bir habermi ayiramadim
asil söylemek istediklerim asiri hayvan sever kisiler var dernekler var veya adini siz koyun iskenceye mahrus kalan,ameliyat olmasi gerkeen vs vs hayvanlara dunyada genel olarak sahib cikan dernekler var

bu kisiler hayvanlar icin caba gösterirken yukarda belirtiyim gibi bir yanda´da sokaga birakilan bebekler var sokak cocuklari var öksüz insanlar var evi yurdu olmiyan malesef 1 kurus paraya muhtac olan kisiler varken bizimde yanibasimizda bekliyen sicak bir yatagimiz var insanliga daha cok sahip cikmak gerekir bir hayvana böyle sahip cikilabiliyorsa insan haklari diye birseyinde olmasi gerekir diye dusunuyorum

beni taniyan kisiler benim ne demek istedigimi anlamisdir ama tanimiyan kisiler de olabilir saygi duymak gerekir ne demek istedigimi anlamiyan degerli arkadaslarimiza söyle izaah etmek istiyorum

insanlik degerini bilelim saygiyi bilelim yeri geldimi masaya elimizi vurmayi´da bilelim ama hic bir zaman muhtac olan kisilere sirtimizi dönmiyelim Wink
ve halimize sükür edelim her insanin nekadar farkli dertleri sorunlari varsa bile unutmamamiz gerkeen bir sey var ALLAH kulluna tasiyamiyacagi yükü omzuna yüklemez Wink

dosta selam olsun

uA1905uA@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj23.02.2009, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
ilk olarak ilginc ama güzel bir paylasim

bunu görünce soyle dusunuyorum
ara sira terk edilmis bebekler oluyor "dunyada"
yani sokaga birakilip terk etmekten bahsediyorum bu tarz ilginc bir hikaye´i kesin önceden bir kac sefer duymusunuzdur

gelelim konuya Smile
simdi bu resime bakiyorum bir kisi bir hayvana böle sahip cikiyor tek bu resim icin soylemiyorum haberin kaynagini bilmedigim icin düzenlenmis bir resimi veya gercek bir habermi ayiramadim
asil söylemek istediklerim asiri hayvan sever kisiler var dernekler var veya adini siz koyun iskenceye mahrus kalan,ameliyat olmasi gerkeen vs vs hayvanlara dunyada genel olarak sahib cikan dernekler var

bu kisiler hayvanlar icin caba gösterirken yukarda belirtiyim gibi bir yanda´da sokaga birakilan bebekler var sokak cocuklari var öksüz insanlar var evi yurdu olmiyan malesef 1 kurus paraya muhtac olan kisiler varken bizimde yanibasimizda bekliyen sicak bir yatagimiz var insanliga daha cok sahip cikmak gerekir bir hayvana böyle sahip cikilabiliyorsa insan haklari diye birseyinde olmasi gerekir diye dusunuyorum

beni taniyan kisiler benim ne demek istedigimi anlamisdir ama tanimiyan kisiler de olabilir saygi duymak gerekir ne demek istedigimi anlamiyan degerli arkadaslarimiza söyle izaah etmek istiyorum

insanlik degerini bilelim saygiyi bilelim yeri geldimi masaya elimizi vurmayi´da bilelim ama hic bir zaman muhtac olan kisilere sirtimizi dönmiyelim Wink
ve halimize sükür edelim her insanin nekadar farkli dertleri sorunlari varsa bile unutmamamiz gerkeen bir sey var ALLAH kulluna tasiyamiyacagi yükü omzuna yüklemez Wink

dosta selam olsun

uA1905uA@

Çok haklısınız..
Mesaj23.02.2009, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu: ............

TeşekkkürLEr
Mesaj23.02.2009, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu: ............

evet gs adına güzel
Mesaj23.02.2009, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ............

trggweb yazmış:
evet gs adına güzel

Konuyla alakası ne..? Confused
Mesaj23.02.2009, 08:51 (UTC)    
Mesaj konusu: B

Bir Video yada herhangi bir kanıt varmı Question
Mesaj23.02.2009, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: B

support-steams yazmış:
Bir Video yada herhangi bir kanıt varmı Question
Mesaj23.02.2009, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing

Mesaj23.02.2009, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vay Canına Laughing

Mesaj23.02.2009, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylasim İçin Saol. Artist Köpek.

TÜRK e KeFeN BiÇeNiN öLüMü KoRKuNÇ oLuR!!!!!!!!!
Önceki mesajları göster: