Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.03.2009, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Ne Denebilirki Bu Hale..

Tek Denecek 1 Sey var

İyiki Musluman 1 Anne Babadan Olmuşuz

İyiki Musluman 1 Ulkede DUnyaya Gelmişiz

Hindistanlı Kadının Biri 1 Kaba Sut Koymuş Farelerle Beraber İciyodu Ve Fareler Benım TANRIM diyodu Ya Oyle 1 Anneden Olmuş Olsaydık Ya BU Mezarı Yapan Ailenın Cocukları Olsaydık...

Dinimizin Kıymetını Bilip Ona Gore Yaşamamız Gerek...

Paylaşım İcin Sagol Kardeşim...

Katılıyorum size...

Paylaşım için teşekkürler...Dinimizce hiç iyi karşılanmayacak bir durum...

Mesaj03.03.2009, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve-angel yazmış:
inancımıza göre uygun değil gösterişli mezarlar ama, belki ölen adam şöyle vasiyet etmiştir; beni ziyarete gelenler rahat etsin oturup sohbet etsinler olamaz mı? Laughing

bizim inancımıza göre böyle bişey doğru değil.ama onların ınancına göre normal olabılır,bence sizin tahmınınız doğru......
Mesaj03.03.2009, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

İsterse mezarını saray yaptırsın
Ne olacağı belli...
Mesaj03.03.2009, 22:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green
Mesaj03.03.2009, 22:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

yesilcatak yazmış:
ve-angel yazmış:
inancımıza göre uygun değil gösterişli mezarlar ama, belki ölen adam şöyle vasiyet etmiştir; beni ziyarete gelenler rahat etsin oturup sohbet etsinler olamaz mı? Laughing

bizim inancımıza göre böyle bişey doğru değil.ama onların ınancına göre normal olabılır,bence sizin tahmınınız doğru......

allah razı olsun yesilcatak , sen de olmasan darksheytan beni mezara sokup üzerimde çay kahve servisine başlayacaktı okey masası bile kurabilirdi Laughing Laughing (şaka ha )

Mesaj04.03.2009, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve-angel Yok Ne Okey Masası Bilardo Masası Koyupda Oynamak Vardı Ama Neyse Acıdım Bu Seferlik Mr. Green
Mesaj05.03.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilardoyu seviyorsan poolempire programını yükle , beklerim , amerikanda kapışırız, çok pis oynarım ona göre Laughing Laughing

Mesaj05.03.2009, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne Günlere Kaldık Ya Confused
Bi Yere Bakarsın İnsanları Öldükten Sonra Yakarlar,Bir Yere Bakarsın Mezarın Üstüne Neredeyse Dubleks Ev Döşiyecek Shocked Neutral

Mesaj05.03.2009, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
Ne Günlere Kaldık Ya Confused
Bi Yere Bakarsın İnsanları Öldükten Sonra Yakarlar,Bir Yere Bakarsın Mezarın Üstüne Neredeyse Dubleks Ev Döşiyecek Shocked Neutral

Sonrada sevap karşılığı kiralar o evi Very Happy
Mesaj05.03.2009, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ziyarete gelenler meza oturup muhabbetmı edecekler yanı,birde masa koymuşlar,ziyaretmi var yoksa ziyafetmi belli değil.
Önceki mesajları göster: