Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.03.2009, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu: ARK.Lar Lütfen yardım adminLer

Ben Bir Sİtenin İsmini kullanmak İstedim Mesala (mesale123) AMA başka Kullanıcı Tarafından O İSİM Alınmış ancak SAcede almış tasarım yappmamış Bu Siteyi iptalini İSteme gibi bir hakkım yokmu o Site BOş were tasarımsız kaLamsın!
Mesaj04.03.2009, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ARK.Lar Lütfen yardım adminLer

bkm-mutfak-fan yazmış:
Ben Bir Sİtenin İsmini kullanmak İstedim Mesala (mesale123) AMA başka Kullanıcı Tarafından O İSİM Alınmış ancak SAcede almış tasarım yappmamış Bu Siteyi iptalini İSteme gibi bir hakkım yokmu o Site BOş were tasarımsız kaLamsın!

bedava sıtem com da ne yazıkkı hiçbir içerık eklenmeyen öylece kendı halıne bırakılan bırçok site var.ama kullanılmayan sitelerın silineceği konusunda bır acıklama yapıldı.bızlerde beklıyoruz.....
Mesaj05.03.2009, 00:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ARK.Lar Lütfen yardım adminLer

bkm-mutfak-fan yazmış:

site sahibiyle iletişime geçmeye çalışın kendi rızası ile verirse verir aksi taktirde açılan bi hesabın tamamen kapatılıp başkası tarafaından açılması imkansız gibi birşey.. Çünkü açılan her bir site veritabanına kayıt ediliyo ve buradan değişiklik yapılamıyo...diye biliyorum Smile