Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.03.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu: VİSTA GÖRÜNÜMLÜ XP İÇERİDE SENİ BEKLİYOR TIKLA TIKLA

windows vista işletim sistemimini kullanmak istiyorum fakat benim pc im

kaldırmaz diyenler,vista istiyorum fakat sistem dosyalarımdan vazgeçemem

diyenler veya bi denesem de karar versem dienler için vista nın 3D

dışındaki tüm özelliklerini içinde barındıran SUPER bir arayüz değiştirme paketi

Neler Değişiyor?
Açılış ve giriş ekranı
Windows stilleri
Masaüstü ve ikonları
Araç çubuğu ikonları
Sistem çubuğu ikonları
Duvar Kağıtları

ben daha önce buna benzer programlar denemiştim ama hiç biride istediğim hevesi vermemişti ve kısa zamand da silmiştim...

fakat innanın sizler için bu programı da denedim...ve pc niz deki xp yazılımınız... tamamiyle VİSTA oluyor...

hadi canım sende demeyin gerçekten denedim ve gördüklerime inanamadım..

xp niz daha açışıltan itibaren VİSTA olarak açılıyor ve vista olarak kapanıyor...

sesler vista ile aynı ikonlar dosya lar dosya yapıları daha fazla anlatmaya gerek yok...

çünkü xp den geriye bir şey kalmıyor...

en güzeli de vista gibbi sistem donanım yenilemenize gerekte kalmıyor..çünkü bilindiği üzere vista için donanımızın yüksek olaması gerek yani pc niz düşük bir sisteme sahipse vista performans vermiyor fakat bu programda sisteminiz olduğu gibi kalabilir..

deneyin beğenmezseniz...
yükleme yapmadan önce oluşturacağınız bir geri dönüşüm sistem yükleme noktanıza dönerek xp nize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

eğer takıldığınız bir nokta olursa cevaplamak için her zaman hazırım!!!

Geri dönmek mi Bu yüzden format atan çok oldu ancak programı Güvenli Mod'da iken yükle, kaldırırkende Güvenli Mod'da kaldırıp şansını deneyebilirsin. Birde yüklemeden önce sistem geri yükleme noktası oluştur mutlaka

LİNKLER http://www.sbs-kaynak.tr.gg
gerçektende Very Happy Very Happy
Mesaj08.03.2009, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

[b]Site Yönlendirme Yapmayın
Formattan Önce Kullanıyordum.
Vista Mizer Değilmi?
Mesaj15.03.2009, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

tolgaeglence yazmış:
[b]Site Yönlendirme Yapmayın
Formattan Önce Kullanıyordum.
Vista Mizer Değilmi?

Arrow Evet Arkadaşım Vista Mizer Anlatıyor.Bu Dosyayı Kesin Alıntı Yapmıştır.hackerfriend.tr.gg Sitesinde Bu konuyu Anlatıyor Ordan İndirme Linkini ve Yazıları Sitesine Kopyalamıştır... Exclamation Question Idea
Mesaj15.03.2009, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim fakat unuttuğun şeyler var bu program için bilgisayarda aranan minimun özellikler var bunlarıda bildirmelisin bence eğer bildirmezsen ve bazı arkadaşlar eklerse bunun sonuçları bilgisayarın çökmesine kadar varabilir Wink

Paylaşımlara Saygı Lütfen Yorum Yazalım! İşimiz Paylaşım! Gücümüz Kaynak Siteler & Tecrübemiz & B-S!
Önceki mesajları göster: