Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2007, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Alan adı ile İlgili !

S.a arkadaşlar tr.gg yerine net veya com alan adını aktara biliyormuyuz acaba !
Mesaj26.07.2007, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

öyle bi şansın yok
yıllık 15 YTL verip en ucuzundan com lu bi site alıyosun güle güle kullanıyosun Smile
Mesaj27.07.2007, 05:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapabilirsin bi domain satın al ve sayfana yönlendir
Mesaj29.07.2007, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar benim bi alan adım var burdaki siteyi o alan adına nasıl yönlendirebilirim yardımcı olabilirseniz mutlu olurum şimdiden ilgilenenlere teşekkürler.
Mesaj29.07.2007, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

burdaki siteni o alan adina yönlendiremezsin (cunku o alanin icinde siten yani icerik yok o nedenle mantiksiz) ama o siteni buradaki icerige yönlendirebilirsin. site yönlendirme konusuna bak.

baska icerikli siteye burdan cikartmak yasak zaten (mantigi da yok aslinda, zaten com lu bir siteye burdan niye yönlendiresin)...

bu arada yakinda yillik pcret karsiligi kendinize ait domain adini alabileceginiz bir servisimiz daha eklenecek. O zaman isteyen istedigi com, tr istedigini alabilir ekstra.
Mesaj29.07.2007, 23:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

alan adı tescil ettir.Yönlendir ama aylık 20 ytl verip adam gibi bir domain al bence.Daha çok fonksiyonlar var site için..Bu birşey değil.
Mesaj30.07.2007, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

yillik 12 $ in üstündeki hicbir domain adi alma, cok pahali! aylik 20 ytl host ile birlikte bir fiyat gibi göründü bana, host a ihtiyacin cok cunku icerigin burda sana sadece domain adi lazim!

domain adinin da daha cok daha az fonksiyonu diye bir sey yok.

aciklama:
domain: www.x.com gibi isim
host: o adrese gidildiginde icerigin kayitli oldugu server hizmeti

host alirken degisir tabi fonksiyonlar, icerik sadece html mi olcak, asp ya da php destegi olcak mi bunlar ayri.
Mesaj25.07.2008, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: