Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.03.2009, 23:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Google 23 Nisan Logo Yarışması

Arkadaşlar şimdi okudum. Aynen aktarıyorum Very Happy

Bu Yarışmada yaş sınırı yok. İşte yarışmanın detayları; Google ‘dan yapılan yazılı açıklamada, www.google.com.tr/logoyapsana adresinde başlatılan, ”Google logo yapsana” adlı yarışmada, Google yetkililerinden oluşan jürinin oyları ile birinci seçilecek logonun, 23 Nisan günü Google Türkiye ana sayfasında Google logosu yerine kullanılacağı belirtildi.Açıklamada, herhangi bir yaş sınırlaması olmayan ve 23 Nisan’a özel logo tasarlamak isteyen herkese açık olan yarışmaya katılmak için, tasarımların internet ortamında 31 Mart 2008′e kadar gönderilmesi gerektiği kaydedildi.
Yarışmada birinci olarak belirlenen logonun yaratıcısının, Apple iMac bilgisayarın da sahibi olacağı, dereceye giren ilk 10 kişiye Google Lava lambası, başarı gösteren 30 kişiye de katılım sertifikası verileceği ifade edildi. Google Türkiye Pazarlama Direktörü Mustafa İçil, yarışma ile her yaştan katılımcıya logo tasarımları ile bu özel günün ruhunu paylaşma fırsatı sunduklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

”Yarışmada birinci seçilecek logoyu Türkiye ana sayfasında yer verme sebeplerimizden biri, Türk internet kullanıcılarının Google’ın özel logolarına gösterdikleri inanılmaz ve sürekli ilgidir. 23 Nisan logosu, Google’ın Türkiye pazarına verdiği önemin ve bağlılığının bir göstergesidir ve birinci seçilecek tasarım umarım tüm kullanıcılarımızın beğenisini kazanır.”

Açıklamada, Google’ın, geçen yıl ilk defa 23 Nisan’da, Türkiye için özel bir logo yayınlayarak, Google Türkiye ana sayfası logosunun yerine, Türk çocuklarının 23 Nisan’ını ve Ulusal Egemenlik bayramını kutlayan özel tasarımlı bir logo kullandığı hatırlatıldı.

Alıntıdır.
Mesaj09.03.2009, 05:10 (UTC)    
Mesaj konusu: ds

ben katılırım süpermiş ya Wink

Arrow Dreamweaver Hakkında Sorularınız İçin Ö.M Atabilirsiniz...
Mesaj09.03.2009, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj09.03.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Logoların Hepsi Çok Güzel.
Mesaj09.03.2009, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ds

yozgatpc yazmış:
ben katılırım süpermiş ya Wink

Nereye katılıyon Smile
31 Mart 2008′e kadar gönderilmesi gerektiği kaydedildi.
SmileSmile
Mesaj09.03.2009, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılacak arkadaşlar bi umut belki yine yaparlar diyelim Very Happy

Yalnız bende 2008 e hep 2009 gözüyle bakmışım. Haberi yaklaşık bir yıl rötarlı yazmışız iyi mi Very Happy
Mesaj09.03.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

webadresiniz yazmış:
Katılacak arkadaşlar bi umut belki yine yaparlar diyelim Very Happy

Yalnız bende 2008 e hep 2009 gözüyle bakmışım. Haberi yaklaşık bir yıl rötarlı yazmışız iyi mi Very Happy

Başlıgı okuyunca sevinmiştim ya ben kazanırsam diye içerigi okuyunca hüsran Smile