Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.03.2009, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Sİlindi

Genel problem olarak görmüyorum yetkililerin yaptığı işleri ama bu başlığı nereye açacağımı bilemedim en uygun yer olarak burayı gördüm.

okanizm.tr.gg adlı sitem malesef silindi.

Yazılı yasaklarınız olan ve cunobag'ında duyuru olarak yayınladığı yasaklara ters düştüğünü düşünmüyorum.

Biri bana sebep belirtecekse tabi geçerli bi sebep B.S. bir daha girmeyeceğime söz veriyorum.

Desinler; kardeş sen şunu şunu yaptın kusura bakma bu da burda yasaktı bizde sildik... Bende eyvallahımı çeker paşa paşa giderim. Hatamı kabullenerek.

Evet bekliyorum.

SAYGILAR
Mesaj22.03.2009, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bununla ilgili sabit başlıklar var zaten oradan bakın
Mesaj22.03.2009, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

ben o başlıkları okudum silme nedenlerinin hepsi yazıyor ama ben şunu öğrenmek istiyorum benim sitem neden silindi...
Mesaj22.03.2009, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENCEDE BEDAVA-SİTEMİN EN BÜYÜK SORUNLARININ BİRİ BU.. SİTELER SİLİNİYOR VE NEDENELERİ ÖĞRENİLEMİYOR. FORUMDA BUNUNLA İLGİLİ MODLAR TARAFINDAN BİR BAŞLIK AÇILSA VE BU BAŞLIKDA SİLİNEN SİTELER YAZSA KARŞISINDA DA NEDENİ YAZSA.. HERKEZ RAHAT ETSE..
Mesaj22.03.2009, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu: ÖNEMLİ

Lütfen bu konuyla ilgilenen yetkililer cevap yazsın
Mesaj22.03.2009, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

cuneyt hocama ulaşın veya support( at )webme.com a mail atın
Mesaj22.03.2009, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu: :(

maalesef banada aynısı oldu verdikleri adrese mail attım cevap yok www.98kartallari.tr.gg yi nedensiz sildiler başlık açtım onuda kitleyip beni banladılar lütfen MODERATÖRLER BİR ÇARE BULSUN Exclamation Embarassed
Mesaj22.03.2009, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj23.03.2009, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

SLM İYİ ÇALIŞMALAR...
ARKADAŞIM SANA ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN DEMEK İSTİYORUM İNŞ SİTEN AÇILIR.AMA HİÇ ZANNETMEM
YÖNETİCİLER ŞÖYLEBİR ŞEYLER YAPSALAR OLMAZMI AÇABA BÖLÜBİ BÖLÜM AÇILSA SİTESİ SİLİNEN LİSTESİ DE SONRADA İÇİN ESADECE YETKİLİLER YAZABİLİCEKTABİ SONRADA İÇİNE SİTESİNİN ADI VE NEDEN SİLİNDİĞİ YAZMIŞ BİR BÖLÜM OLSADA HERKEZİN SİTESİ NEDEN SİLİNDE BİLSE...VE BİDAKİ AÇTIĞI SİTEDE BUNALRI YAPMASA NASIL OLUR ARKADAŞLAR...
Mesaj23.03.2009, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

st-by-cloud yazmış:
SLM İYİ ÇALIŞMALAR...
ARKADAŞIM SANA ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN DEMEK İSTİYORUM İNŞ SİTEN AÇILIR.AMA HİÇ ZANNETMEM
YÖNETİCİLER ŞÖYLEBİR ŞEYLER YAPSALAR OLMAZMI AÇABA BÖLEBİ BÖLÜM AÇILSA SİTESİ SİLİNEN LİSTESİ DİYE SONRADA İÇİN ESADECE YETKİLİLER YAZABİLİCEKTABİ SONRADA İÇİNE SİTESİNİN ADI VE NEDEN SİLİNDİĞİ YAZMIŞ BİR BÖLÜM OLSADA HERKEZİN SİTESİ NEDEN SİLİNDİĞİNİ BİLSE...VE BİDAKİ AÇTIĞI SİTEDE BUNLARI YAPMASA NASIL OLUR ARKADAŞLAR...
Mesaj23.03.2009, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

st-by-cloud yazmış:
st-by-cloud yazmış:
SLM İYİ ÇALIŞMALAR...
YÖNETİCİLER ŞÖYLEBİR ŞEYLER YAPSALAR OLMAZMI AÇABA BÖLEBİ BÖLÜM AÇILSA SİTESİ SİLİNEN LİSTESİ DİYE SONRADA İÇİN ESADECE YETKİLİLER YAZABİLİCEKTABİ SONRADA İÇİNE SİTESİNİN ADI VE NEDEN SİLİNDİĞİ YAZMIŞ BİR BÖLÜM OLSADA HERKEZİN SİTESİ NEDEN SİLİNDİĞİNİ BİLSE...VE BİDAKİ AÇTIĞI SİTEDE BUNLARI YAPMASA NASIL OLUR ARKADAŞLAR...

teknik bir forum da bu ve buna benzer forum bölümleri olmaz . Forumda site silinme sebebi olarak 21 madde belirtilmişdir. 21 maddeye uymayan site silinir.Keyfi olarak site silinmez.kendi hatasını kendi bularak birdaha aynı hataya düşmez.
Wink
Mesaj23.03.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

HAKLISINIZDA TMM OZNM BEDAVA-SİTEM TOPLULUKLARI VE GENÇLERE ÖZEL BÖLÜM BUNLARI LÜTFEN GİRMESİ YASAK HALE VEYA KALDIRIN YENİ BEDAVA-SİTEM.COM LA TANIŞAN ARKADAŞLARIMIZ BİR ŞEYLERİ BİLMEDİKLERİ İÇİN VE KURRALLARI OKUMADİKLERI YANİ BİLMEDİKLERİ İÇİN LÜTFEN BU BÖLÜMLER KALDIRILSIN....
Önceki mesajları göster: