Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.04.2009, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem.com Destek !!!

Sevgili Bedava-Sitem Kullanıcıları Bende Bu Hizmetin Bir Üyesi Olarak Bu kadar Kaliteli Ve Güzel İmkanları Bize Sağlayan Bedava-Sitem Çalışanlarına Yöneticilerine Teşekkürü Borç Biliriz.Ancak Bildiğimi Üzere Bir Teşekkürle Bu İş Olmayacak O Yüzden Bu Hizmetler Karsılığında Sitemizde Yer Alan Bedava-Sitem Google Reklamlarını Saklamamamızı Tıklamızı Ve Hatta Ziyaretçilerimize Tıklatmak İçin Yol Göstermemiz Gerektiğine İnanıyorum.

Bildiğiniz Üzere Kısa Süre Önce "Servise Şu An Türkiyeden Ulaşılamıyor" Yazısıyla Bu İş Bitti Demiştik Ve Rakip Firmalarda Tr.gg'ler Kapandı Vb. Bir Takım Sözlerde Bulunmuşlardı Ama Beklenen Olmadı Bu Dev Firma Kimseyi Yarı Yolda Bırakmadı.Hizmete Başlayalı Neredeyse 2 Yıl Olacak Ama Bizden Hiçbir Şekilde Talepte Bulunmadı.

Bizde Bu İyi Niyetli İnsanlara Bi Tıklamayı Fazla Görmeyelim

YAŞASIN BEDAVA-SİTEM YAŞASIN BEDAVA-SİTEM KULLANICILARI HEP DESTEK TAM DESTEK !!! LÜTFEN bedava-sitem reklamlarına tıklayalım tıklatalım !!!
Mesaj04.04.2009, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Söylediklerinize reklamlar kısmına kadar katılıyorum.Reklamların gizlenmemesi konusuna da katılıyorum.Ama google reklamlarına tıklayalım tıklatalım etik değil yanlış ve böyle bir şeyin bu forumda yayınlanıp yayılması da adsense ce yasak yanlış bilmiyorsam.Bir kere etik değil sonuçta hangimiz o reklamlara ihtiyacımız dahilinde tıklayacağız? O firmalar o reklamlar için ücreti boşuna ödemiş olacaklar! Lütfen böyle başlıklar açmayalım bedava-sitem gerektiğinde gelir rahatlıkla kazanabilir zaten bu tür etik dışı çalışmalara gerek yok kendileri foruma bile reklam koysa ki kaç kişinin online olduğu bir forumdan bahsediyoruz;yine para kazanır.Lütfen bu tür başlıklar açmayın açıyorsanız dahi en başta yer yanlış forum kirliliğine kesinlikle karşıyız.
İyi akşamlar... Wink
Mesaj04.04.2009, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamlara tıklama, tıklatmaya teşvik edici herşey adsense göre yasaktır...

Bu durumda konunun bu şekilde içerikle açılması hiçte doğru değil Wink
Mesaj07.04.2009, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanirim bedavasitem cevsbimi okumus Mr. Green forums reklam gelmis bile
Mesaj07.04.2009, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

Admin arkadaş konuyu silsin lütfen. Google görse bedava-sitemin başına iş açılır. Tıklamalara teşvik edici hareketlerde bulunmak adsense ve tüm reklam şirketlerine göre yasak. ++Tıklamalara teşvik etmek, sahte tıklama üretmek vs. İnternet Reklam sektörünün geleceği için hiçde olumlu bir şey değil.Türkiyedeki İnternet Reklam sektörünün gelişmesi için yapay tıklamalardan kaçınalım. Bugün sahte tıklama üretirsek gelecekte para kazanabileceğimiz bir internetimiz olmaz. +++ Son 2 ay içerisinde Türkiyedeki internet reklam şirketlerinin %40 batmış durumdadır. Geriye kalan kısmı ise iflas bayrağını çekmemek için mücadele etmektedirler.
Mesaj07.04.2009, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

eet katılıyorum arklara
Mesaj07.04.2009, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bedava-Sitem.com Destek !!!

dortyolataturklisesi yazmış:
Sevgili Bedava-Sitem Kullanıcıları Bende Bu Hizmetin Bir Üyesi Olarak Bu kadar Kaliteli Ve Güzel İmkanları Bize Sağlayan Bedava-Sitem Çalışanlarına Yöneticilerine Teşekkürü Borç Biliriz.Ancak Bildiğimi Üzere Bir Teşekkürle Bu İş Olmayacak O Yüzden Bu Hizmetler Karsılığında Sitemizde Yer Alan Bedava-Sitem Google Reklamlarını Saklamamamızı Tıklamızı Ve Hatta Ziyaretçilerimize Tıklatmak İçin Yol Göstermemiz Gerektiğine İnanıyorum.

Bildiğiniz Üzere Kısa Süre Önce "Servise Şu An Türkiyeden Ulaşılamıyor" Yazısıyla Bu İş Bitti Demiştik Ve Rakip Firmalarda Tr.gg'ler Kapandı Vb. Bir Takım Sözlerde Bulunmuşlardı Ama Beklenen Olmadı Bu Dev Firma Kimseyi Yarı Yolda Bırakmadı.Hizmete Başlayalı Neredeyse 2 Yıl Olacak Ama Bizden Hiçbir Şekilde Talepte Bulunmadı.

Bizde Bu İyi Niyetli İnsanlara Bi Tıklamayı Fazla Görmeyelim

YAŞASIN BEDAVA-SİTEM YAŞASIN BEDAVA-SİTEM KULLANICILARI HEP DESTEK TAM DESTEK !!! LÜTFEN bedava-sitem reklamlarına tıklayalım tıklatalım !!!

KARDEŞİM SANA TAM DESTEK VERİYORUM...
Mesaj07.04.2009, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

saten arkadasım sıtemıze zıyaretcıler gırıyor ve google adsens reklamlarından ılgı cekenlere tıklıyorlar merak etme her sıtenın ıcerıgıne gore reklam verdıgı ıcın bır problem olmuyor bedava sitem yeterınce saten para gelıyor.Iyıde oluyor bıze bunu sunuyor eskıden kaptıyordum kotu dıye tasarımımı bozuyor dıye ama anladımkı bs kapandı sıtesız kaldık dıye :S ıykıde gerı acıldı