Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.04.2009, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca Googleye BEDAVA SİTEM Yazın daha sonra 3.sıradakının açıklamasına bakın...
Şöyle bir açıklama var...

Imprint. webme-company: webme GmbH. Richard-Wagner-Straße 2 91054 Erlangen Registration court: Fürth District Court Company registration number: HRB 11178 ...

Sanırım bdava sitemin kurduğu haberleri için Bedava-Sitem-Guys gibi bir site olmalı

Mesaj11.04.2009, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

demekki o anahtar kelimeler sayesinde il sıralarda çıkıyor Question Question
Mesaj11.04.2009, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar size acıkladım saten hem google dogrulama sayesinde hemde googleye saglam eklemiş sitesi anahtar kelimelerle, PR güncelemesi olsun o saten oradan düşer Wink
Mesaj11.04.2009, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

@mini-cafe

lütfen okuyun:

bakın saygı değer arkadaşım

siz ilk site kurduğunuzda ne yazıyor

Merhaba,
bu siteni Sitene Giris den değiştirebilirsin!

Sitenle iyi eğlenceler!

Benjamin Lochmann
Webmaster bedava-sitem.com

Adam sitesini yeni açmıs belli hem bir şey daha var

bedava-sitem-guys var biliyorum ama adı bedava-sitem diye başlıyor dimi Question

fifa2009oyna.tr.gg Shocked bu ne yha :S yani dediğim gibi o sitenin b-s ile hiç bir ilgisi olmadığına eminim

(¯`·._.·[ MsnMax Msn Portalı ]·._.·´¯)
Mesaj11.04.2009, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adamın 0 backlinki var ama pr4 olmuş. Anlamış değilim.

ArrowOyun-63
ArrowMaxi-Cafe

Mesaj11.04.2009, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu: eklemiş olabilir saglam yani googlede

htlmkodes yazmış:
Googleye sitesini eklemiş olabilir saglam yani googlede siteyi dogrutmuşdur. isminede bakarsanız ilgi cekici bir site olacagı icin googlede onu ön sıralara almış ama icerik 1 hafta daha boş giderse o sitenin belki alt sayfalara düşme şansı var ama herkes onun linkine tıklayınıca, yerinde sabit kalabilir belkide 1 sıra daha yükselebilir.... Wink
Embarassed
Mesaj11.04.2009, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu: [quote="islamanahtari"][quote="forum-king&quo

islamanahtari yazmış:
forum-king yazmış:
tr.gg ler googlede doğrulanamıyor
Mesaj11.04.2009, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu: MİLLET ŞANSLI :D[/quote]

msnmax yazmış:
mini-cafe yazmış:
msnmax yazmış:
MİLLET ŞANSLI Very Happy

Bunun Şanş İle Hiçbir İlgisi Yoktur...!

hadi yha adamın sitesinde hiç bişi yok nasıl oluyorda günde 300 kişi sitesine sokuyor bedava-sitem yazınca hemen altda o çıkıo hadi açıkla Exclamation
Mesaj11.04.2009, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada adamın bide toplistlere yani prsi yüksek toplistlere üye olursa eger daha cokda yükselebilir pr bunada baglıdır cünkü
Mesaj11.04.2009, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar toplistlerle alakası yok !

Adam size direk link vermiyo

mesela tr.gg toplisti gibi

in-out girişi olarak veriyor google amca bunu link olarak görmüyo Exclamation Exclamation

(¯`·._.·[ MsnMax Msn Portalı ]·._.·´¯)
Mesaj11.04.2009, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bedava sitem bir hafta kesildi şu an mesela benım siteme bile google bot giriyor ama sayfa indirme yapmıyor 79 sayfamda googledan kalkmışş düzelmesi zaman alıcak zamanla ilk sıradan inecektir Wink
Mesaj11.04.2009, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hani Oyunlarda Hile Olurya...Pagerank Hilesi Kullanmış Mr. Green Mr. Green

Mesaj11.04.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=66322

Alıntı:
piriketseverler.tr.gg paylaşımıdır.

Google'da site doğrulama herkesin bildiği üzere 2 şekilde yapılmaktadır. Bunlardan birincisi Google'ın belirlemiş olduğu bir isimle HTML dosyasını sitemize yüklemektir. Şimdiye kadar bu birinci yönteme imkansız olarak bakılıyordu ve ikinci yönteme başvuruluyordu. Eee biz zaten ikinci yöntem ile Sitemizi doğruluyoruz buna ne gerek var diyorsanız yazının devamını okumanızı tavsiye ederim.

FTP'si olmayan bir web alanına sahipseniz ve oluşturmuş olduğunuz sayfalar HTM uzantılı oluşuyorsa Sitenizi doğrularken yapmanız gereken bir değişiklik var. Google'ın belirlemiş olduğu HTML dosyasının sonuna ' l ' harfini koyarak sayfayı oluşturuyoruz.

Böylece CSS dışında tasarım kullanan arkadaşlarımız zaman zaman CSS'ye geçip sitelerini tekrar doğrulamak zorunda kalmayacak. Google'ın belirlemiş olduğu bir isimle HTML dosyasını oluşturduktan sonra Saklı sayfalar yaparak bu sayfayı saklayarak bir daha site doğrulama işi ile uğraşmaktan kurtuluyoruz. Bu yöntem ile her türlü HTML sayfalarınızı oluşturabilirsiniz.

NOT: Bu Yöntem www.piriketseverler.tr.gg tarafından bulunmuş olup kaynak gösterilmeksizin hiçbir yerde içerik olarak kullanılamaz.

oradaki l harfi I HARFİ DEĞİL ORADA BULUNAN YERDEN KOPYALA YAPIŞTIR YAPINIZ.
Mesaj11.04.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya arkadaşlar belkide adamın googlede tanıdığı vardır Very Happy Yakında bide adsenseye üye olur. Ben o kadar uğraştım pagerank 2 ama uzatmaya gerek yok sağlıcakla kalın.
Mesaj11.04.2009, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben denedim ve 10 sitemde yapamadığımı bu sitede yaptım