Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2012, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
online-games1 yazmış:
Arkadaşlar bu mesajımdan sonra yönetimin verdiği kararları yargılayanlar ceza alacak..

Hadi ceza ver de kurtulayım istersen sitemi de sildir hadi! Kendi moderatör seçilmiş ya yaptığı tavıra bak ayıptır be.

Abi öyle ben banlanırsam zaten direk sitemi sildiriyorum.
Mesaj31.07.2012, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oha diyorum başka bir şey demiyorum bu ne saygısızlık ya. Cidden havaya bak sen moderatörsün , biraz dediklerine dikkat et
Mesaj31.07.2012, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Lüfen Sakin Olalım... Dağıtın Şu Konuyu Gergin Ortamı ... Başka Şeylerden Bahsedin.
Mesaj31.07.2012, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
online-games1 yazmış:
Arkadaşlar bu mesajımdan sonra yönetimin verdiği kararları yargılayanlar ceza alacak..

Hadi ceza ver de kurtulayım istersen sitemi de sildir hadi! Kendi moderatör seçilmiş ya yaptığı tavıra bak ayıptır be.
Moderatör seçildikten sonra değişen oluşan bir tavır değil bu. Bedava-Sitem yönetiminin verdiği kararları yargılamak size düşmez.. Banada düşmez , kimseye düşmez.. Webme beni forumdaki huzuru bozan kişileri ve Webme yönetiminin uyguladığı kararlara sahip çıkmam için görevlendirdi. Bende şu anda görevimi yapıyorum. Sürekli tartışma ortamı yaratma çabası içerisindesin ve Webme'nin verdiği kararları yargılıyorsun..
Bu yüzden görevimi yapıyorum ve seni banlıyorum.
Mesaj31.07.2012, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
webjury yazmış:
online-games1 yazmış:

Moderatör seçildikten sonra değişen oluşan bir tavır değil bu. Bedava-Sitem yönetiminin verdiği kararları yargılamak size düşmez.. Banada düşmez , kimseye düşmez.. Webme beni forumdaki huzuru bozan kişileri ve Webme yönetiminin uyguladığı kararlara sahip çıkmam için görevlendirdi. Bende şu anda görevimi yapıyorum. Sürekli tartışma ortamı yaratma çabası içerisindesin ve Webme'nin verdiği kararları yargılıyorsun..
Bu yüzden görevimi yapıyorum ve seni banlıyorum.

Aferin sana ne güzel yaptın! İnsani değerlerinden uzak kalmışsın sen ateşe körükle gidilir mi hiç, moderatörüm diye ban cezası vermen yanlış. Ayıptır, yazıktır, günahtır be!
Mesaj31.07.2012, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Arkadaşlar Gününüz Nasıl Geçti? Neler Yapıyorsunuz?
Mesaj31.07.2012, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Webmeye değil direk sana soruyorum , bu kadar saygı değer ve emek veren birini moderatör olduğun için banladın ? Nasıl tepki alacağını düşünmedin mi ?
Mesaj31.07.2012, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum09 yazmış:

20 tane makina kurdum sırada 40 tane daha var senin ki nasıldı Smile

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj31.07.2012, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
forum09 yazmış:

20 tane makina kurdum sırada 40 tane daha var senin ki nasıldı Smile

Damacana Su Bayiliği Var Bendede Onları Satıyorum Akşama Kadar Wink
Mesaj31.07.2012, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatörsünüz ya istediğiniz oldu ya konuyu değiştirin hemen yazıktır ya
Mesaj31.07.2012, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar, moderatörün görevi budur! İsterseniz buna dikdatörlük diyebilirsiniz isterseniz başka bir şey ama elindeki güç bunu gerektirir. Forumlarda düzen böyledir. Huzursuzluk çıkaranlar uzaklaştırılır. Sizin muhattabınız moderatörler değil, Hakan Bey olmalı. Farketmelisiniz ki, forumda açtığınız başlıklar sizi çözüme götürmez. Burası Teknik bir forum, görünürde öyle olmasada...

Eğer seçimlerden rahatsızsanız, support-tr(at)webme.com mail adresini mail bombardımanına tutun ya da Almanya'daki merkezi arayın. Elden başka bir şey gelmez.
Mesaj31.07.2012, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Huzursuzluk yaratmamak için konuyu daha fazla uzatmıyorum ve susuyorum.
Mesaj31.07.2012, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

chessmania yazmış:
Moderatörsünüz ya istediğiniz oldu ya konuyu değiştirin hemen yazıktır ya

Buyur kardeşim hadi sor o zaman bana bende cevaplıyım öğrenmek istediğini sor tartışma istiyorsan buyur özel mesajdan gel ordan tartışalım?? Ama toplu şekilde forumun huzurunun kaçırılmasına izin vermem ! Tartışmak isteyen, derdi olan gelsin özel mesajdan her türlü konuşalım sıkıntınız nedir bilelim ona göre davranalım. Forumun topluca huzurunu kaçırmaya kimsenin hakkı yok.

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj31.07.2012, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yav biraz ua1905 i örnek alın yav her şeye cevap veren moderatör mü olur , herkes haklı ! Mr. Green
Mesaj31.07.2012, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum09 yazmış:

Ben bol bol yüzdüm bugün. Nispet yaparmışım gibi oldu ama, yanlış anlamayın sakın. Laughing Şuan ise blog sayfamla haşır neşirim. Sende durumlar iyi anlaşılan. Rolling Eyes