Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2012, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Webjury ban yediği için yazamıyormuş.
Mesaj31.07.2012, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tazeblog yazmış:
Doğru Söyleyeni 9 köyden kovarlar diye boşuna dememişler !!! Sad
Mesaj31.07.2012, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkunyucetarihi yazmış:
tazeblog yazmış:
Doğru Söyleyeni 9 köyden kovarlar diye boşuna dememişler !!! Sad

Adam Haklı.
Mesaj31.07.2012, 21:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR TÜM BANLARI KALDIRDIM. TAMAM YAPACAĞINIZ ELEŞTİRİYİ YAPIN , ANCAK LÜTFEN BİZLERİ RENCİDE EDECEK YORUMLARDA BULUNMAYIN. BİR HATAM OLDUYSA AFFOLA. BENİMLE SIKINTISI DERDİ OLANDA ÖZEL MESAJ ATSIN ORADAN GÖRÜŞELİM. FORUMU KİRLETMEYELİM.
Mesaj31.07.2012, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
ARKADAŞLAR TÜM BANLARI KALDIRDIM. TAMAM YAPACAĞINIZ ELEŞTİRİYİ YAPIN , ANCAK LÜTFEN BİZLERİ RENCİDE EDECEK YORUMLARDA BULUNMAYIN. BİR HATAM OLDUYSA AFFOLA. BENİMLE SIKINTISI DERDİ OLANDA ÖZEL MESAJ ATSIN ORADAN GÖRÜŞELİM. FORUMU KİRLETMEYELİM.

Hatanı anlaman ne kadar iyi bir şey daha ilk günde hata yapman çok kötü bir şey gerçekten. Wink
Mesaj31.07.2012, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

seneye bende olmam sınavlar dolayısıyla.. hem staj felan çok zor.. bu seneyi değerlendirmeye çalışsam da mutlaka sorunlar oluyor.. Bir lise sınavlarından kurtulduğum günler bitti üniversite sınavı kapıda seneye.. Smile
Mesaj31.07.2012, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende bırakmaya karar verdim önümüzdeki günlerde sitemi kapatacağım.. Malum sevdiğim bir hocamın öğüdüyle sınavlara şimdiden yavaşça başlayacağım.. Bedava-sitem yönetimi de değişmiş olur inşallah ben gelene kadar...
Mesaj31.07.2012, 23:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese iyi geceler diliyorum. Rolling Eyes
Mesaj31.07.2012, 23:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ahmetacikgoz yazmış:
bende bırakmaya karar verdim önümüzdeki günlerde sitemi kapatacağım.. Malum sevdiğim bir hocamın öğüdüyle sınavlara şimdiden yavaşça başlayacağım.. Bedava-sitem yönetimi de değişmiş olur inşallah ben gelene kadar...

Tasarımın çok iyi.
Mesaj31.07.2012, 23:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sana da iyi geceler.

(önceki sayfaları okudum, yine ortalık karışmış Confused eğer emek veren kişilerin hepsi bugüne kadar moderatör olsaydı, kayıtlı kişiler listesinin altında bir o kadar moderatörler listesi olurdu.Neye göre seçim yapıldığını bilmiyorum ama, webjury ve aktif-dost 'un seçilmemelerine kızması bana biraz hırs gibi geldi. siz moderatör olmak için çalıştıysanız, belki de webme özellikle bunun için çalışmayanlar içinden seçmiş olamaz mı? )
Mesaj31.07.2012, 23:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

baslangic-sayfam yazmış:
sana da iyi geceler.

(önceki sayfaları okudum, yine ortalık karışmış Confused eğer emek veren kişilerin hepsi bugüne kadar moderatör olsaydı, kayıtlı kişiler listesinin altında bir o kadar moderatörler listesi olurdu.Neye göre seçim yapıldığını bilmiyorum ama, webjury ve aktif-dost 'un seçilmemelerine kızması bana biraz hırs gibi geldi. siz moderatör olmak için çalıştıysanız, belki de webme özellikle bunun için çalışmayanlar içinden seçmiş olamaz mı? )

Bu konuyu daha fazla uzatmayalım...

İyi Geceler..
Mesaj31.07.2012, 23:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Asıl mesele ben bedava-sitem'den gittiğim an başlıcak görürsünüz burada kimse kalmıyacak.
Mesaj31.07.2012, 23:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hay Allah'ım sen bana sabır ver lütfen
Mesaj31.07.2012, 23:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aykut kardeşim ve Bora Abicim ikinizi de anlıyorum fakat sizde bizi anlayın.. Bizim elimizden maalesef bir şey gelmez.. Tatlıya bağlayalım şu konuyu hepimizin içi rahat etsin..
Mesaj31.07.2012, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizle derdi olan yok Mert kardeşim, Asıl derdimiz hakkımızı yiyenler ile tatlıya bağlıcaz biz aramızda merak etmeyin ama ayrılarak olucak.
Önceki mesajları göster: