Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2012, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

72uploadim yazmış:
Aykut blogspota geçicek galiba öyle konuşmalar yapıyoruz
Yusufberki blogspota geçti
webspiker , blogizim , webscore , mblogum ( ben ) geçtim
hepitopu blogspota geçti
turkunyucetarihi blogspota geçti
ramazan-altintop blogspota geçti , profesyonel kimse kalmadığı içinde ahmetacikgoz arkadasimizde başka domaine geçiyor.

Yazımı herkes görmezden gelmiş. Ysnsen abimizinde dediği gibi ;
Yani bu saatden sonra burda hiç bir değişim olmaz..
Sadece daha fazla reklam gelir
Mesaj01.08.2012, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Merhaba dostlarım

ne oluyor böyle benim dostlarıma bakayım
kimisi birbirine girmiş kimisi benim hakkımdı modluk ayaklarına yatmış
kimisi bs bırakıyor iyi ki bir mod seçimi yaptık yahuu

walla kimse gücenmesin alınmasın arkadaşlar en adil mod oylaması oldu
herkes ilk seferde mod olacak diye birşey yok çalışan kazanır dostlarım
öfke ve sinirle sadece kendinize zarar verirsiniz.

Merhabalar;
Moderatör seçimlerini yaparken "SANIRIM" aday olan kişiler arasından seçim yapmışsınız.
Şimdi buraya birilerinin hakkını aramaya geldim.
Ne kadar profesyonel çalışabileceğinizi bildiğim halde hâla bu başarınızı ortaya koymaktan çekiniyor gibisiniz.
Ve; ne kadar bedava-sitem projelerine katılmak istemesemde verdiğiniz sözün arkasında durmadığınızı görmüş oldum.
"herkes ilk seferde mod olacak diye birşey yok çalışan kazanır dostlarım"
Gerçekten buna inanıyor musunuz? 5. yılım gelmesine rağmen şu forumda beni tanıyan sadece kullanıcılar. Bilmiyorum fakat beni hiçbir yetkili tanımıyor ve sevmiyor. Geçen gün bedava-sitem hakkında bir çok açıklama yaptım. Kısaca bir açıklama ve içerisinde bana verilen bir söz de yer alıyordu.
ŞİMDİ GELECEKSİNİZ VE BERKAY MODERATOR OLMAK İÇİN SÜREKLİ BU SÖZDEN BAHSEDİYOR DİYECEKSİNİZ. Moderator olmak istesem gelir bizzat bu seçimler arasında yer alırdım. Her neyse bu konuyu uzatmaya gerek yok.
Benim anlamadığım şey, zamanında bir çok sevdiğim arkadaşlarımla moderator seçimleri yapılmasını tercih ettiğimiz de neredeydiniz?

Moderator olmayı istesem, 5 yıl boyunca forumda yardım ettiğim ve yaptığım projelerin listesini buraya koyarım. Bir dahaki en adil mod oylamasında görüşmek üzere.
"öfke ve sinirle sadece kendinize zarar verirsiniz." beni öldürmeyen acı güçlendirir. Buda benden olsun madem.
Mesaj01.08.2012, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

vay
Mesaj01.08.2012, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

imagerial yazmış:
gececi40 yazmış:
Merhaba dostlarım

ne oluyor böyle benim dostlarıma bakayım
kimisi birbirine girmiş kimisi benim hakkımdı modluk ayaklarına yatmış
kimisi bs bırakıyor iyi ki bir mod seçimi yaptık yahuu

walla kimse gücenmesin alınmasın arkadaşlar en adil mod oylaması oldu
herkes ilk seferde mod olacak diye birşey yok çalışan kazanır dostlarım
öfke ve sinirle sadece kendinize zarar verirsiniz.

Merhabalar;
Moderatör seçimlerini yaparken "SANIRIM" aday olan kişiler arasından seçim yapmışsınız.
Şimdi buraya birilerinin hakkını aramaya geldim.
Ne kadar profesyonel çalışabileceğinizi bildiğim halde hâla bu başarınızı ortaya koymaktan çekiniyor gibisiniz.
Ve; ne kadar bedava-sitem projelerine katılmak istemesemde verdiğiniz sözün arkasında durmadığınızı görmüş oldum.
"herkes ilk seferde mod olacak diye birşey yok çalışan kazanır dostlarım"
Gerçekten buna inanıyor musunuz? 5. yılım gelmesine rağmen şu forumda beni tanıyan sadece kullanıcılar. Bilmiyorum fakat beni hiçbir yetkili tanımıyor ve sevmiyor. Geçen gün bedava-sitem hakkında bir çok açıklama yaptım. Kısaca bir açıklama ve içerisinde bana verilen bir söz de yer alıyordu.
ŞİMDİ GELECEKSİNİZ VE BERKAY MODERATOR OLMAK İÇİN SÜREKLİ BU SÖZDEN BAHSEDİYOR DİYECEKSİNİZ. Moderator olmak istesem gelir bizzat bu seçimler arasında yer alırdım. Her neyse bu konuyu uzatmaya gerek yok.
Benim anlamadığım şey, zamanında bir çok sevdiğim arkadaşlarımla moderator seçimleri yapılmasını tercih ettiğimiz de neredeydiniz?

Moderator olmayı istesem, 5 yıl boyunca forumda yardım ettiğim ve yaptığım projelerin listesini buraya koyarım. Bir dahaki en adil mod oylamasında görüşmek üzere.
"öfke ve sinirle sadece kendinize zarar verirsiniz." beni öldürmeyen acı güçlendirir. Buda benden olsun madem.
Bir adaylık söz konusu olmadı Berkay.
Mesaj01.08.2012, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Support'ta koskoca yolladığım makale karşılığında aldığım şu cevaba bakın:

support( at )webme.com yazmış:
Merhaba
Modaratörleri ben secmiyorum teknik servis seciyor, ayrica herkes modaratör olucak diye bi kanun yok illaki modaratör olmak isteyen biri mutlaka kendisini farkettirir bunu yapamadiysaniz teknik servisin ne sucu var bunu elestiri olarak degil samimiyetine dayanarak söylüyorum.

1.si illa moderatör olmak isteyen biri kendini farkettirir demiş. Beni burada tanımayan mı var gerek açtığım site gerek forumdaki aktifliğimle tanınıyorum zaten. Ayrıca bana destek çıkan benim düşüncemi paylaşan onca insan varsa bırakın da farkedilmiş olayım.

2.si
modaratör değil moderatör
olucak değil olacak
supportta yazdığım uzun bir dilekçenin sonunda aldığım cevap buysa bedava-sitemi bırakın Very Happy

Ayrıca söylemek istediğim daha çok şey var ama söylemiyorum. Burada işler gerçekten düzgün gitmiyor.

[/b]
Mesaj01.08.2012, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyiakşamlar arkadaşlar yorgun bir iş günü daha bitti. nasılsınız bakalım?
Mesaj01.08.2012, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar BS ara veriyorum.. sitem satılık . tüm forum arkadaşlarıma güle güle :'(
Mesaj01.08.2012, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

frmbestlive yazmış:
arkadaşlar BS ara veriyorum.. sitem satılık . tüm forum arkadaşlarıma güle güle :'(

Hoş çakal dostum , gidene dur denmiyor artık kim kaldı ki ? Ben Mustafa bu arada ...
Mesaj01.08.2012, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yolunuz açık olsun ve başarılarınız her daim sürsün.

Belki gidenin yeri dolmaz ama onun yerine gelecek olanlar da hiç eksik olmaz...

İyi akşamlar. Rolling Eyes
Mesaj01.08.2012, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 : Forumu bırakmadan önce sohbete felan baktım. Dediğin doğru webjury gibi birisini kaybettik. Onun gibi biri zor gelir.

Bende bırakmaktan vazgeçtim. Herkese inat beni takip eden 5-10-20-500 her neyse o kadar kişiye hizmetime devam edeceğim. 1-2 kişilik yüzünden ben niye bırakayım ki :/
Mesaj01.08.2012, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

frmbestlive yazmış:
benimsitem1993 : Forumu bırakmadan önce sohbete felan baktım. Dediğin doğru webjury gibi birisini kaybettik. Onun gibi biri zor gelir.

Bende bırakmaktan vazgeçtim. Herkese inat beni takip eden 5-10-20-500 her neyse o kadar kişiye hizmetime devam edeceğim. 1-2 kişilik yüzünden ben niye bırakayım ki :/

Aynen bende bırakıyorum şuan internet cafeden yazıyorum.
Mesaj01.08.2012, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar sorunlarınız nelerdir neden bırakıyorsunuz çözüm bulalım ?
Mesaj01.08.2012, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla bütün iyi webmaster lar gitti kim patron olucak ? Very Happy
Mesaj01.08.2012, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle gitmek istemenizi nedeniyle belirtseniz bizde çözüm bulsak da böyle sorunlar yaşamasak çok daha iyi olmaz mı?
Mesaj01.08.2012, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Farkında değilseniz söyleyeyim yeni moderatör seçimleriyle beraber aktif üyelerin hepsi gitti. Forumu sadece moderatörler kullanır oldu...
Önceki mesajları göster: