Forum'da ara:
Ara

Web Sitemizin Yeni Tasarımı Hakkında Düşünceniz Nedir?
Bence gayet güzel olmuş.. Bolca paylaşım ile site çok iyi yerlere gelir..
  60%
[ 50 ]
Bence çok başarılı olmamış..
  7%
[ 6 ]
Bence Çok kötü olmuş.. Hiç beğenmedim...
  31%
[ 26 ]
Toplam Oylar : 82

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2012, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site düzenlemeleri bitti..!
Bir geceyi daha sabaha bağladık..!
Sıra forumda..!
Siteye yorumlarınızı bekliyorum...

YENİ TASARIM HAZIR..!
Mesaj04.08.2012, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni tasarımını beğendim kardeşim sadeliğe en yaraşır renkleri seçmişsin.Hayırlı olsun.Başarılar...
Mesaj04.08.2012, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/10

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj04.08.2012, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler.. Çok koyu olduğunu söyleyenler oldu fakat bu konuda çok koyu olduğunu sanmıyorum... Renkler gayet iyi geldi bana..
Yorumlar için sonsuz teşekkürler..
İyi Forumlar..
Mesaj04.08.2012, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana uymadı kardeşim bence bu tasarım senin yapın olamaz. diyecek kadar begenmedim renkler reklamı ayıran uzun çizgi footer kısmı çok basit .
Mesaj04.08.2012, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Basit olsun diye tasarlandı zaten Smile
Eski temalara karşı daha basit ve kullanımı kolay bir tema tercih edilmesi gerekiyordu.. En İyisi böyle yapmak dedim ve böyle yaptım..
Yorumun için teşekkürler Smile
Mesaj04.08.2012, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkes kolaya kaçar sen zora kaçıyorsun son eklenen anlatımlar ve yeni konu eklerken fazla uğraşacaksın gerçi sen haftaya yeni bir şaheser daah çıkartırsın o ayrı mesele Smile 10/10

bu arada tasarımı yapıyorsun 5 içerik ekleyip yeni tasarım yapıyorsun içerikleri en baştan ekleyip yeni değiştiryorsun tasarımı takipçi azlığı çekersin bu gidişle benden söylemesi.. 1 tasarım yap hepsinin yerini tutsun herkesin gözü alıştığındada değiştirme bence...
Mesaj04.08.2012, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bundan önceki tasarımı uzun süre kullanmıştım.. Açıkçası şuan PSDarchive bölümüne odaklandığım için blog falan bakamıyorum..

Açıkçası böyle konu eklemek çok daha kolay Wink
Mesaj04.08.2012, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yukarıda belirtilen tüm konular web sitemizin "PSDarchive" bölümü alt başlıklarında bulunmaktadır..
Teşekkürler..
Mesaj04.08.2012, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok başarılı tasarım tebrik ederim Smile
Mesaj04.08.2012, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

fakat yanmenüyü daha iyi yapabilirdin Rolling Eyes
Mesaj06.08.2012, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımda tartışılacak çok şey var açıkçası.. Fakat bundan önce içerikle ilgili sizlere söylemem gereken bir nokta var.. Yakında çok güzel bir proje ile geliyorum Smile Takipte kalın...
Mesaj06.08.2012, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi ziyaret ettim.
Çok sık tasarım değiştiriyorsun sanırım ne zaman girsem farklı bir tasarım Razz
Fakat bunu pek beğenmedim doğrusu, sade bir tasarım olması hoş fakat her şey yine resimden ibaret. Kodlama alanında pek bir şey yok yani, içerik kısımları tamamen resim olduğundan seo açısından iyi değil. İçerik olarak belki kurtarır diyordum fakat tek tek içerikleri incelemek yerine bol içeriğin var mı diye direk kaynağa baktım. Pek fazla sayfan yok, haliyle içerikte çok az oluyor.

Başarılar..
Mesaj07.08.2012, 00:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biliyorum çok kez tasarım değiştirdim ama şu konuda açıklık getirmek istiyorum..
Sitemin sistemini bir türlü belirleyemedim.. Blog olursa diğer yapacağım işlemler bozuluyor, blog olmasa takipçi azalıyor.. Ama ne olursa olsun blog sistemini kaldırma planlarım var..

Sürekli tasarım değiştirdiğim konusuna katılıyorum fakat 1 ay sonra okulların açılmasıyla arada bir içerik ekleyeceğim, geri kalan zamanda forumda olacağım.. Yani tasarım çizmeye vaktim olmayacak zaten..

Bu nedenle son bir tasarım çizeceğim.. Bu sefer cidden son.. Bu tasarımda eklenmesini istediğiniz her şeyi belirtin.. Değerli üstadlarım sizlerden de yorumlar bekliyorum.. Bu seferki temada aşağıdakiler kesinlikle uygulanacaktır..!

- Blog paylaşımı yok..! [Bunun yerine belli konular var]
- PSDarchive bölümü ön plana atılacak..!
- Kodlamayla yapılacak her şey ve grafik konusunda pek başarılı olmayacak.. Madem Seo, google, alexa bu kadar önem veriliyor, bizde önem verelim..
- Tasarımda slider kullanılmayacak..!
- Tasarımda şuan bulunan üst menü büyük ihtimalle kullanılacak..
- Tasarımda daha sade renkler tercih edilecek ve tercih kullanıcıya bırakılacak..
- Yazı tipi olarak ana yazı tipi Calibri, ikinci yazı tipi Arial olarak belirtilecek..
- Logo olmayacak, sadece site ismi kullanılacak..
- Grafik anlamındaki çalışmalarda sadelik ön planda olacak..
- Bazı bir-iki etkinlik ön plana çıkartılacak..
- Yorum bölümleri düzenlenecek ve belkide birçok kategoriden kaldırılacak..
- MYPc kaldırılmıştı, yeniden düzenlenecek..
- MYproject düzenlenecek..
- PSDarchive yeni stiller uygulanacak ve alternatif linkler eklenecek..
- Üyelik olacak..!
- Etkinlik kategorisi çok farklı bir hal alacak..!
- Yorumlar kaldırılacak..! [Ziyaretçi Defteri]
- Hakkımda, iletişim gibi bölümler düzenlenecek, gerekirse birleştirilecek veya kaldırılacak..
- Bundan sonra tüm yorumlar kontrolden geçecek..!
- Bedava-Sitem'e Özel bir kategori oluşturulacak ve bu kategoride sizlere destek olabilecek birçok bölüm olacak..
- Yeni bir bölüm MÜZİK..!
- Yeni bir bölüm VİDEO..!
- Yeni bir bölüm UYGULAMALAR..!
- Yeni bir bölüm PHOTOSHOP..!
- Yeni bir bölüm DREAMWEAVER..!

Kısaca açıklama bu.. Üyelik konusunda tereddütlerim var ama bellide olmaz.. Bakacağım..

EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ HER KONUYU BEKLİYORUM..!
YORUMUNUZU DA...
Mesaj07.08.2012, 00:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mert kendimce konusuyorum gene
bize söylenecek bi söz bırakmadın bunları başaracıgından
eminim ve gene herşey mükemmel olucak orası kesin hadi hayırlısı
başarılar dillerim Cool

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Önceki mesajları göster: