Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2012, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimse yaşadığı ilkleri unutamaz...

Bundan ötürü olsa gerek bizde ne yapsa ne etsek BS'yi unutamıyoruz. ama her ne olursa olsun. eskisi gibi bir heyacan veya sıcaklık olurmu bilmem? Ama şu bir gerçek, Haluk Bey'in de dediği gibi;

"Menfaatların ötesinde bir BS"
Mesaj11.09.2012, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Çok zaman geçmiş ilk günlerden bu yana. Smile
Mesaj12.09.2012, 01:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vay bee biz unutulmuşuz. Razz
Beni sevenlere de sevmeyenlere de sonsuz selam olsun..
Sizin anlattığınız eskiler benim için yeniydi.
Benim eski dostlarım vardı.
Belki onlar beni unutmuşlardır ama ben sayayım eskimeyen eski dostlarımı.
- ua1905ua
- ysnsen
- ikiyol
- erufuk, sanırım kendisi şimdi canerfc
- naazimca
- mjistanbul
- kerimdj
- co2team
- informess
- imagerial
ve aklıma gelmeyen arkadaşlarım kusura bakmasınlar.
O zamanlar beraber sevinir beraber üzülürdük.
Sadece forumda değil, gerçek hayatta olan üzüntülerimizde bile yanımızda olurlardı bazı arkadaşlarımız.
Tamamen bir aile ortamı vardı.
Bazen çıkarların tahtası oldu Bedava Sitem. Ama tek birşey vardıki, biz bu aileyi seviyorduk.
Yenilere bunları ne kadar anlatsakta ilginç gelir ama, anlatılamaz birşeydi BS.

Herkese selamlarımı iletiyorum,
anadolulular
Mesaj12.09.2012, 06:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

@anadolulular seni unutmak mümkün mü abi? Düzgün karakterli 10 numara adamsın sen. Asla görevini kötüye kullanmayan bir moderatör hatta rütbeyi saymazsak oldukça iyi niyetli bir yardımseverdin. Senide tekrar buralarda online görmek beni gerçekten cok mutlu eder.. Kendine iyi bak inşallah mutlusundur...
Mesaj12.09.2012, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
@anadolulular seni unutmak mümkün mü abi? Düzgün karakterli 10 numara adamsın sen. Asla görevini kötüye kullanmayan bir moderatör hatta rütbeyi saymazsak oldukça iyi niyetli bir yardımseverdin. Senide tekrar buralarda online görmek beni gerçekten cok mutlu eder.. Kendine iyi bak inşallah mutlusundur...

Allah razı olsun canım kardeşim. Estağfirullah, belkide ben bir aynayımdır. İnsanlar bende kendilerini görür. Hamdolsun mutluyum Allah'a Şükür. Sevdiklerimde, ki sevmediklerim yok burada, beni sevmeyenler vardır, inşallah onlarda mutludur, mutlu kalırlar.
Mesaj12.09.2012, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular1 Sen Unutulmazsın ...!
Mesaj13.09.2012, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem cok büyük bir platform. Ve bu kişiler burada coktan efsane olmuş durumdalar. Yerleri doldurulamaz ve unutulmazlar...
Mesaj13.09.2012, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular1 yazmış:
Vay bee biz unutulmuşuz. Razz
Beni sevenlere de sevmeyenlere de sonsuz selam olsun..
Sizin anlattığınız eskiler benim için yeniydi.
Benim eski dostlarım vardı.
Belki onlar beni unutmuşlardır ama ben sayayım eskimeyen eski dostlarımı.
- ua1905ua
- ysnsen
- ikiyol
- erufuk, sanırım kendisi şimdi canerfc
- naazimca
- mjistanbul
- kerimdj
- co2team
- informess
- imagerial
ve aklıma gelmeyen arkadaşlarım kusura bakmasınlar.
O zamanlar beraber sevinir beraber üzülürdük.
Sadece forumda değil, gerçek hayatta olan üzüntülerimizde bile yanımızda olurlardı bazı arkadaşlarımız.
Tamamen bir aile ortamı vardı.
Bazen çıkarların tahtası oldu Bedava Sitem. Ama tek birşey vardıki, biz bu aileyi seviyorduk.
Yenilere bunları ne kadar anlatsakta ilginç gelir ama, anlatılamaz birşeydi BS.

Herkese selamlarımı iletiyorum,
anadolulular

Ne günlerdi Rolling Eyes

Seninle kavga etmiştik aramız açılmıştı Abi, bundan ötürü gerçekten üzüldüm. Aslında benim için mevzu küçük birşeydi bu zamanla büyüdü aramızda zannerdersem, Her neyse sana karşı yaptıklarım için çok üzgünüm...

@informess Adamsın ya Smile bu forum da adam gibi adam diyebileceğim kişilerden bir tanesi sensin. Vallaha iyiki burada seni tanıdım...
Mesaj13.09.2012, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah razı olsun arkadaşlar. Ben kimseye dargın değilim, beni düşman olarak görenlere bile. Hepiniz benim birer kardeşim, ağabeyimsiniz. Buradaki ortam hiçbir sitede yok. İnşallah BS eski ortamına yeniden kavuşur.Bir Forumda rütbeliler vardır, birde rütbe almadan rütbeden daha fazlasını hak eden Yardımseverler vardır. İşte İnformess kardeşimde bunların en başında gelir. Hepiniz benim için değerlisiniz. O kadar haksızlığa uğramama rağmen hala Bedava Sitem için elimden geleni yaparım. Yeterki dargınlıkları bir kenara bırakıp el ele birşeyler yapalım. Moderatörlük zamanımda da Bedava Sitem'i eski ortamına getirmek için elimden ne geliyorsa yapmıştım. Cebimdeki parayı çıkarıp yarışma düzenleyip eski hareketliliğe geri gelmesini istediğimi herkes bilir. Ben kendimi övmüyorum arkadaşlar ama artık dediğim gibi el ele tutup ilerlemenin vakti geldi.
Mesaj13.09.2012, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

@eskidendi78 teşekkürler dostum..
@anadolulular1 eyvallah abim benim. İnşallah tekrardan yine online olursun burada..

Mesaj13.09.2012, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cunobag hocamizin düzenledigi siir yarismalarini hatirlayan varmi.! 2008 yillari Smile
Kimin copy paste yaptigini kimin kendi yazdigini nasil tespit etigini hatirliyormusunuz Smile
Yada 2008´e girdigimiz sene, herkes ailesiyle saat 00.00 beklerken hepimizin serbest bölgede geri sayim yaptigimizi hatirliyormusunuz.! Smile
Yada chat box sistemi yeni cikmisti 2007 sonlari, burada hergün herkes toplanirdi. Bunu hatirliyormusunuz.! Smile
Dogru hatirliyorsam sanirim gururum5 di tr.gg uzantili sitelerin en büyük reklam sitesine sahip olmustu fakat bunu bedava-sitem e adamisti... burada herkesin siteleri ketegorilere ayrilarak eklenmisti..
Site bazi sebeblerden dolayi terk edildi.. Hic girmek bile istemiyorum bu konulara..
Ama 2007 seneleri oldugu icin tam olarak sitenin adresini hatirlamiyorum.

Gönülerleri´nin 2007-2008 moderatör dönemini hatirliyormusunuz.!
ironarchives css alt forumunda tüm üyelere nasil css´yi ögretiyini hatirliyormusunuz Smile
Turkmayasi forumu mayalayip zevklendirip güzelestirip kendi güzeliyi ile nasil foruma sahip ciktigini hatirliyormusunuz Smile
Ikiyol´un ingiltere macerasini hatirlayan varmi Smile
Selin cunobag admin olmadan önce bayan haliyle nasil foruma sahip cikiyordu hatirliyormusunuz Smile
2007 yillari tuzdiyarlilar forumda nasil tavan yapmisti hatirliyormusunuz.. Smile
2007-2008 yillari bahse nasil moderatör olmustu.. hatirliyormusunuz. ah be bahse Rolling Eyes

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 13.09.2012 19:32:31 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj13.09.2012, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Yada 2008´e girdigimiz sene, herkes ailesiyle saat 00.00 beklerken hepimizin serbest bölgede geri sayim yaptigimizi hatirliyormusunuz.! Smile

Ben bir tek bunu hatırlıyorum ne güzel günlerdi o günler ya öyle..
Mesaj13.09.2012, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepte güzel anılar olmadı Sad isyanlar kavgalar ayrılmalar umarım bunlar bidaha yasanmaz..
Mesaj13.09.2012, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Amaç eskiliklerle hava atmak gibi değil, Forum'a eğlence katmaktır.
Gerçi herkes eski olur bu başlıktan sonrada..

- Selin hanımı görmediler
- Cunobag'ı turuncu görmediler
- Sanalcity'in kazandığı yarışmaları, yaptığı kutlayalım sitesini görmediler
- Net, com gibi ilk Moderatörleri görmediler
- 1 ve 2'inci örnek site yarışmalarını görmediler
- 500.000, 1 Milyon'uncu ekran görüntüsü çekenleri, ekran görüntülerini görmediler
- Forum'da online rekorunu görmediler
- Eski Bedava-siteni tanıt bölümündeki o başlıkları görmediler
- Forum'da yardım almayı, vermeyi görmediler
- Eski Bedava-sitem sitene giriş bölümünü ve Forum'u görmediler
- Bayram kutlamları, yılbaşı kutlamaları başlıklarını görmediler
- Forum'da ki aile ortamını görmediler
- Şuan profesyonelleşmiş sitelerin eski hallerini görmediler
- cevdetprizrenli sitesinin tanıtım başlığının haberler başlığına taşındığını ve hiti tavan yaptığını görmediler

Sizinde hatırladıklarınız varsa yazın bakalım..
Gidelim biraz eskilere..

Hepsini hatırlıyorum ve biliyorum Smile Tek cevdein sitesinin taşındığı zaman forumda dğeildim muhtemelen çalışıyorumdur.[/b]
Mesaj13.09.2012, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

fayecy yazmış:
Alıntı:

Ben bir tek bunu hatırlıyorum ne güzel günlerdi o günler ya öyle..

Birini hatirlaman bile yeter. Cünkü en güzellerinden birini hatirliyorsun
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 13.09.2012 19:56:47 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: