Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.11.2012, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlipasalari yazmış:
arkadaşlar sizlere bu bedava sitem hizmeti uyguluyor siteleriniz oluyor bunu da reklamdan saymayın bir zahmet ! Ayrıca daha deneme aşamasında olan birşeyin lafı yapılır mı ?
arkadaş erotik reklamı da mı saymayalımm???reklam bütün tasarımı mahvetti...
Mesaj09.11.2012, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk öncelikle bastırarak söylüyorumki : deneme aşmasında ve bunu bedava sitem yapmıyor webme yapıyor unutmamalısınız !

Erotik içeriklerin pop-up olarak açıldıgını bir düşün hangisini isterdin?

erotik reklamın sky banner olarak mı yoksa pop-up olarak mı açılmasını ? şahsen ben sky-banner olarak durmasını kabul ederim.. Neden mi ?

İşte Neden: En azından ekranı kaplayan erotik reklam çıkmıyor ! oluduğu yerde duruyor. İşte bu yüzden...

Sizde Sitemize Reklam Verebilirsiniz? İletişime geçin.
Mesaj09.11.2012, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlipasalari yazmış:
ilk öncelikle bastırarak söylüyorumki : deneme aşmasında ve bunu bedava sitem yapmıyor webme yapıyor unutmamalısınız !

erotik reklamın sky banner olarak mı yoksa pop-up olarak mı açılmasını ? şahsen ben sky-banner olarak durmasını kabul ederim.. Neden mi ?

İşte Neden: En azından ekranı kaplayan erotik reklam çıkmıyor ! oluduğu yerde duruyor. İşte bu yüzden...

yok bide ekranı kaplasaydı...sanki biz p..no sitesi açtık!layer da denemeydi bunuda unutmayın!daha bir şey demiyorum sen erotik reklamları savunmaya devam et...
Mesaj09.11.2012, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-evimiz yazmış:
osmanlipasalari yazmış:

yok bide ekranı kaplasaydı...sanki biz p..no sitesi açtık!layer da denemeydi bunuda unutmayın!daha bir şey demiyorum sen erotik reklamları savunmaya devam et...

ben şimdi erotik reklamları mı savunuyorum arkadaşım.! tabiki kimse reklam olmasını istemez benim sana burada anlattığım beterin beteride var buna şükür edeceğine birde reklam olmasın diyorsun ! ayrıca bu reklamların kalkması veya böyle kalması için %50 hakları var bunu da unutma. herşey bir öncekine benzeyecek diye birşey yok !

Mesaj09.11.2012, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-evimiz yazmış:
osmanlipasalari yazmış:

ayrıca sen erotik içerikten bahsettigin için bu örnegi verdim !

Mesaj09.11.2012, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlipasalari yazmış:
odev-evimiz yazmış:
osmanlipasalari yazmış:

ayrıca sen erotik içerikten bahsettigin için bu örnegi verdim !

arkadaşlarr duydunuz mu çok şanslıyız....erotik reklam tam ekran açılmıyor...bunu kutlamak lazımmm((Şükür etmeyi unutmayın ha!!) Razz Mr. Green Mr. Green
Mesaj09.11.2012, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen dalga geçmeye devam et.. İnşallah daha beterini yaparlarda sana kahkaha atarım...

Mesaj09.11.2012, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlipasalari yazmış:
sen dalga geçmeye devam et.. İnşallah daha beterini yaparlarda sana kahkaha atarım...

çok ta umrunda ya...siteyi silerim gider! Twisted Evil Twisted Evil
Mesaj09.11.2012, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlipasalari yazmış:
arkadaşlar sizlere bu bedava sitem hizmeti uyguluyor siteleriniz oluyor bunu da reklamdan saymayın bir zahmet ! Ayrıca daha deneme aşamasında olan birşeyin lafı yapılır mı ?

yahu arkadas sitene arkadasların veya akrabalarından biri girse o erotik reklamları nasıl acıklaya caksın hadi onuda gectim senin siten ne üzerine reklamlar nasıl ayıp ayıp bu kadar yönetim yanlısı olmayın.

birde deneme asamsında diyip durmayın bu reklam olmaSa layer geri gelcek ikiside kötü zaten
Mesaj09.11.2012, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

sende hiçbirşey olmasın istiyorsun. Bu bedava sitem nereden gelir elde edecek kardeşim? ayrıca akrabana kısaca dersin o reklamı ben koymadım ücretsiz açtıgım için o reklam mevcut dersin. bir de onlara hesap mı vereceksin ?

Mesaj09.11.2012, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlipasalari yazmış:

yaw sana paramı veriyolar bizi savun diye ??? söyle para veriyosa bizde verelimde herkes sussun bari

bak megafon mu lazım yoksa biryerlerimizimi yırtmak lazım bilmem veya televizyonlara çıkmamız mı lazım bilmiyorum ama biz reklam olmasın demiyoruz olsun ama bu kadarıda yeter artık diyecek seviyede
farzetki sen öğrencisin ve akbil yada akıllı kart kullanıyosun normalde 1 TL ama kalkıp zam yaptılar ve 2 TL oldu o zaman ne oluyo herkes kendini parçaıyo demi
bizde tepki veriyoruz ki artık bu kadar reklam yeter webme kimde benjamin beyde o kim BS sahibi ee aynı kişi değil mi evet sorun nerde ?
o zaman sen bana özelle ulaş ben sana aynı sistemle ( reklamla bedava site veren ) çalışan bir kaç site göstereyim hemde sadece 1 tek reklam var oda yukarıdaki banner gibi
madem öyle onlar nasıl geçiniyor ?? hem sitelere erotik reklamda atmıyolar ? yada premium denen olayı host+domain fiyatınada vermiyolar özellikle sen ve kdreklam sitesi çok göz önündesiniz
ayrıca senin sitenede baktım en alttaki reklam alanı diye belirttiğin bannerin üstünü bs nin reklamı kapatıyor sağda reklam üstte reklam ayrıca siten içerik amacından çıkmış sadece bir kaç bilgi var o kadar site biraz amaç dışı paşalardan bahsediyorsun ama önemli paşaların hayatı yok birde aşağıdaki yazı ne anlama geliyor ?? aşağıda sadece reklam banneri ve BS reklamı var bannerde senin sitenin linki var ????
----------------------------------aşagıdaki linkler virüslü olabilir-----------------------------------
Mesaj09.11.2012, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

gulcemaat yazmış:
osmanlipasalari yazmış:

yaw sana paramı veriyolar bizi savun diye ??? söyle para veriyosa bizde verelimde herkes sussun bari

bak megafon mu lazım yoksa biryerlerimizimi yırtmak lazım bilmem veya televizyonlara çıkmamız mı lazım bilmiyorum ama biz reklam olmasın demiyoruz olsun ama bu kadarıda yeter artık diyecek seviyede
farzetki sen öğrencisin ve akbil yada akıllı kart kullanıyosun normalde 1 TL ama kalkıp zam yaptılar ve 2 TL oldu o zaman ne oluyo herkes kendini parçaıyo demi
bizde tepki veriyoruz ki artık bu kadar reklam yeter webme kimde benjamin beyde o kim BS sahibi ee aynı kişi değil mi evet sorun nerde ?
o zaman sen bana özelle ulaş ben sana aynı sistemle ( reklamla bedava site veren ) çalışan bir kaç site göstereyim hemde sadece 1 tek reklam var oda yukarıdaki banner gibi
madem öyle onlar nasıl geçiniyor ?? hem sitelere erotik reklamda atmıyolar ? yada premium denen olayı host+domain fiyatınada vermiyolar özellikle sen ve kdreklam sitesi çok göz önündesiniz
ayrıca senin sitenede baktım en alttaki reklam alanı diye belirttiğin bannerin üstünü bs nin reklamı kapatıyor sağda reklam üstte reklam ayrıca siten içerik amacından çıkmış sadece bir kaç bilgi var o kadar site biraz amaç dışı paşalardan bahsediyorsun ama önemli paşaların hayatı yok birde aşağıdaki yazı ne anlama geliyor ?? aşağıda sadece reklam banneri ve BS reklamı var bannerde senin sitenin linki var ????
----------------------------------aşagıdaki linkler virüslü olabilir-----------------------------------

öncelikle aşagıdaki yazı bölümünde benim bi arkadaşımın internet sitesinin reklamı vardı ve vürüslü olabiliyordu. ayrıca paşalar kısa ve öz bir şekilde anlatılmış. Sonra ben bedava sitemin yerine kendimi koyuyorumda savunuyorum. Ayıca Paşalar Hakkında Gayet Güzel Bilgiler Var. Vede konuyu saptırmada 1 numarasın.. Wink

Mesaj09.11.2012, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlipasalari yazmış:
metin2-auto yazmış:
osmanlipasalari yazmış:
hadi onu geçtim 2 reklam... arkadaş 2 reklam ne demek ?? ... hadi 2 reklam dursun alttaki bedava site yaratmak için tıkla ne demek yaa... ! Biz kendi sitemizde sizin reklamlarınızı yayınlıyoruz karşılıgını vermiyorsunuz... Bari parasını verinde yayınlayalım..

Adamlar nasıl para kazansak diye gece gündüz uğraşıyor reklam alanı ayarlıyor sen para istiyorsun bu kadar çıkarcı bir platformdan çok şey istediğinin farkında deilmisin sen iyimisin ?

arkadaşım banane... reklam kaldırmak bile 65 lira.. bu parayı alıp paskalya tatili geçirecegine 1 reklam kaldırsın yeter...

Rolling Eyes

osmanlipasalari yazmış:
sende hiçbirşey olmasın istiyorsun. Bu bedava sitem nereden gelir elde edecek kardeşim? ayrıca akrabana kısaca dersin o reklamı ben koymadım ücretsiz açtıgım için o reklam mevcut dersin. bir de onlara hesap mı vereceksin ?

neyse ucuz atlattık sen olsaymışsın siteye tam ekran reklam koyardın eminim
Mesaj09.11.2012, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgikafem yazmış:
osmanlipasalari yazmış:
metin2-auto yazmış:
osmanlipasalari yazmış:
hadi onu geçtim 2 reklam... arkadaş 2 reklam ne demek ?? ... hadi 2 reklam dursun alttaki bedava site yaratmak için tıkla ne demek yaa... ! Biz kendi sitemizde sizin reklamlarınızı yayınlıyoruz karşılıgını vermiyorsunuz... Bari parasını verinde yayınlayalım..

Adamlar nasıl para kazansak diye gece gündüz uğraşıyor reklam alanı ayarlıyor sen para istiyorsun bu kadar çıkarcı bir platformdan çok şey istediğinin farkında deilmisin sen iyimisin ?

arkadaşım banane... reklam kaldırmak bile 65 lira.. bu parayı alıp paskalya tatili geçirecegine 1 reklam kaldırsın yeter...

Rolling Eyes

osmanlipasalari yazmış:

neyse ucuz atlattık sen olsaymışsın siteye tam ekran reklam koyardın eminim

sen öyle san

Mesaj09.11.2012, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar biraz sakin olalım...
Lütfen kavga ortamı yaratmayalım Wink

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Önceki mesajları göster: