Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.11.2012, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: reklam yapıştı radyoma cıkmıyor

sonbestfm yazmış:
slm radyoma reklam yapıştı ve hi,çbirsekilde cıkmıyor aksi gibi girişte yapamıyorum..yardımcı olurmusunuz.. Sad

Önce bunu dene

<style type="text/css">
#webme_sky_ad {
position:absolute;
top:1430px;
margin:10px;
padding:10px;
}
</style>

Mesaj13.11.2012, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu: tmmd

tmm
Mesaj13.11.2012, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tesekkurler admin boyle daha iyi oldu ellerine saglik
Mesaj13.11.2012, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ne yalak insanlar var çok güzel olmuş yok iyi düzenlemeymiş nesi güzel ya tamam para kazanmak istiyorsanız karışmayın reklamı nerde istersek orda yaınlayalım sitemde +18 reklamlar yayınlanıyor ayıp kusura bakmayın ama bu sizi destekleyenler hepsi ya moderetör olmak istiyor yada bi amaçları verdikleri bi emek yok benim gibi 4 yıl uğraşanlar cevap yazsın çoluk çocuk dolmuş ortalık
Mesaj13.11.2012, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
Az önce de söyledim ARTIK BEN BUNLARA ÖNEM VERMİYORUM.

Bakın istesem pagerankı,alexayı,indexi istediğim kadar yükseltebilirim,ama ne gereği var bu işleri bıraktım,başladım diyelim o sonucu emin ol öyle bir fark atarım ki buraya gelicek kadar yüzünüz. kalmaz...

Hadi Ya Sen Kendini Ne Sanıyon iyi bir webmaster olsan 3 aydır sitenin tasarımını değiştiremedin kimseyi tehdit etme bence konuşurken çünkü b-sitemde bi amacı olmalıki sitenin ona göre tehdit et
Mesaj13.11.2012, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

@gomerc forumda post kasmaktan sitesiyle bile ilgilenemiyor Very Happy amacı belli arkdasın siteyi kapatıp sadece reklam koysalar onada güzel der Laughing
Mesaj13.11.2012, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle merhabalar.. Son uygulamalar birçok Bedava-Sitem kullanıcını mutsuz ettiği gibi beni ve sitemizi takip eden onlarca kişiyi de mutsuz etmiştir. Bunu öncelikle belirtmek isterim.

Bunun çözümünün şuan burada bunları okuyan bizler olmadığını bildiğim için asıl sormak istediğim konuya geçmek istiyorum. Sağ tarafta açılan reklamı, sitede yayınlanan haberlerin yanına sabitleyerek koymamız mümkün mü? Hem reklamın tıklanma oranı artacaktır hem de benim için daha kullanışlı bir alan açılacaktır. Demek istediğimi siteme eğer girerseniz göreceksiniz. Girişte bulunan banner bölümünü kapatmayacak şekilde bunu sağ tarafa sabitlememiz mümkün mü? Şimdiden cevap veren herkesin ilgisi için teşekkür ederim.
Mesaj13.11.2012, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar.. hayırlı akşamlar..
biliyorsunuz ki bu reklamlar deneme aşamasındadır
tarik beyde geçen açıklamalar yaptı.. konu çok uzatıldı..
ve konuyu kısa süreliğine kilitliyorum.. iyi forumlar..

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Önceki mesajları göster: