Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.02.2013, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Öneriler

swf dosyalarını upload edebilelim
Mesaj16.02.2013, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu: BENCE

aslında extralara bir form yaratma olsa mesela www.jotform.com daki gibi ?
Mesaj16.02.2013, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: BACKGROUNDA DUVAR RESMİ YERLEŞTİRMEK

Selamlar bende yeni açtım sitemi acaba backgrounda kendi duvar resmimizi yükleme imkanı verecek uygulama ne zaman eklenecek? Eklenirse süper olur...
Destek ve mesajlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Aytekin
Idea
Mesaj16.02.2013, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Öneri

Site içi arama bölümü olsa süper olur tasarım üstünde
Mesaj17.02.2013, 01:11 (UTC)    
Mesaj konusu: bence üyelerde sitede bişiler paylaşşa

mesela bir kategori var oraya kayıtlı üyelerimiz bişiler eklese profil resimleri bilgileri olsa fln
Mesaj17.02.2013, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Ekstralar Bölümü

" Ekstraları Değiştir " bölümüne bence konulması en gerekli şeyin üyelik paneli olduğunu düşünüyorum. Question
Mesaj17.02.2013, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ekstralar Bölümü

space-delete yazmış:
" Ekstraları Değiştir " bölümüne bence konulması en gerekli şeyin üyelik paneli olduğunu düşünüyorum. Question

evet
Mesaj17.02.2013, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site içi sohbet alanı olsun sadece bedavasitem üyeleri sohbet edebilsin. Hem bedavasitem üye kazanır hem de bizim için güzel bir şey olur. Ziyaretçi defterinde 30 dk spamı olduğu için pek sohbet edilecek bir yer değil.. İlginiz için teşekkürler..
Mesaj17.02.2013, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu: slayt ekleme

ppt formatında yani normal slayt ekleme yapılabilir microsoft pawer point eklemeleri yapılırsa çok iyi olur ve indirme linki tşk ederim
Mesaj17.02.2013, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi tüm hepsini bi kenara atmayalaım ama benim daha iyi bir önerim var. Çünkü bu özelliği kullanılacak alan her site de olması gerekiyor.

[b]ÖNERİ BAŞLIĞIM: SAKLI SAYFALAR[/b]

Weebly de olduğu gibi, Örneğin bir sayfa oluştursak, sayfa seçeneklerinde bu sayfayı navigasyon alanında gizle özelliği olsa çok iyi olur.
Mesala ben ONUR KORKMAZ diye bir sayfa oluştursam, bu sayfa da benden bahsedilse ve AKADEMİK BELGELERİ göstermek istesem birilerine ama bunu navigasyonda göstermeden yapsam çok iyi olur.

Şimdi biri çıkıp sakın saklı sayfaları kullan demesin, şifresiz normal site gibi istiyorum ben şahsen.

Teşekkürler.
Mesaj18.02.2013, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Sitemizdeki formun dahada geliştirilmesi ve video galerisi gibi yeni özellikler...
"Hayata en önemli şey kazançlarınızı kullanmak değildir. Bunu herkes yapar. Asıl önemli olan kayıplarımızdan kazanç sağlamamızdır. Bu zeka gerektirir; akıllı insanlarla aptal insanlar arasındaki fark budur."
(WILLIAM BOLITH)
Mesaj18.02.2013, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ktoplist yazmış:
xml dosyalarını yükleyebileceğimiz bir eklenti olabilir.

bencede Smile
Mesaj18.02.2013, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazan oldu mu bilmiyorum ama yorum ekstrasını kontrol ettiğimizde hangi yorum hangi sayfaya yapılmış bunu göremiyoruz. Bunu bize gösterecek bir düzenleme yapılırsa sevinirim.
Mesaj18.02.2013, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gereksiz yorumlar konudan kaldırılmıştır.

Gençler sizlerden reklamı kaldıralım mı yada farklı bir şeyler yapalım mı demiyorlar ekstralar kısmına nasıl bir özellik eklenebilir diye soruyorlar.

Bu arada önerileriniz güzel devam.. Smile
Mesaj18.02.2013, 23:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

doktordizayn yazmış:
Yazan oldu mu bilmiyorum ama yorum ekstrasını kontrol ettiğimizde hangi yorum hangi sayfaya yapılmış bunu göremiyoruz. Bunu bize gösterecek bir düzenleme yapılırsa sevinirim.
Önceki mesajları göster: