Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.02.2013, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu: yorum

Sitemde hangi sayfalara yorum eklendigini bilmek istiyorum
Mesaj19.02.2013, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu: kendi portallarımızı koy

ftp adresi ile kendi portallarımızı koysak en güzeli olacak
Mesaj19.02.2013, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ben :)

paylasmblogum yazmış:
Saklı Sayfalar Da Üye Olmadan Linkleri Göremesiniz Olsa Güzel Olur Bide Forumda Smile

Saklı Sayfalar İçin Bir Üye Olma Bölümü Olsa Herkez İçin Daha İyi Olur Wp Deki Gibi Üyelerde Biyere Konu Yaza Bilse Bi Yere Ama Ana Sayfaya Degil Biz De Yani Site Admini Olarak Begendimizi Alıp Konuyu Ana Sayfaya Koysak Büyük Bir İlgi Ceker Bence Bedava Sitem Smile

Bide Forum Daha Cok Gelişe Bilir
Kendimiz Hiç Kod eklemeden Ayarlasak
Beni Ratsız Ediyor Forum Kodu Ekliyorum Kaynak : Örneksayfa.tr.gg Gıcık Oluyorum

Bide Saklı Sayfalar In İndexini Düzenlie Bilsek Resim Koya Bilsek Daha Güzel Olabilir

Bu Yazıyı Biz Gurubumuzla Yazdık Smile
TeKnO mAnYaK
Mesaj19.02.2013, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ben :)

paylasmblogum yazmış:
paylasmblogum yazmış:
Saklı Sayfalar Da Üye Olmadan Linkleri Göremesiniz Olsa Güzel Olur Bide Forumda Smile

Saklı Sayfalar İçin Bir Üye Olma Bölümü Olsa Herkez İçin Daha İyi Olur Wp Deki Gibi Üyelerde Biyere Konu Yaza Bilse Bi Yere Ama Ana Sayfaya Degil Biz De Yani Site Admini Olarak Begendimizi Alıp Konuyu Ana Sayfaya Koysak Büyük Bir İlgi Ceker Bence Bedava Sitem Smile

Bide Forum Daha Cok Gelişe Bilir
Kendimiz Hiç Kod eklemeden Ayarlasak
Beni Ratsız Ediyor Forum Kodu Ekliyorum Kaynak : Örneksayfa.tr.gg Gıcık Oluyorum

Bide Saklı Sayfalar In İndexini Düzenlie Bilsek Resim Koya Bilsek Daha Güzel Olabilir

Bu Yazıyı Biz Gurubumuzla Yazdık Smile
TeKnO mAnYaK

doğru
Mesaj19.02.2013, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Öneri;

Sayfaları Değiştirde bir bölümü komple silmek istediğimde alt sayfalar olduğu için önce alt sayfaları silmem gerekiyor.Bence bu geliştirilebilir ve alt sayfalar ile birlikle komple bölümü ( Sayfa + altsayfa ) silinebilsin.

Teşekkürler.
Mesaj19.02.2013, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Öneri >>

Merhaba arkadaşlar ve merhaba adminim ve saygı duyduklarım Wink
Aslında Ekstra alanına hep forum'da dolaştığımda herkes bedava-sitem nasıl kullanılır? nasıldır yazıyorlar.
Aslında bedava-sitem'i bilmeyenlere oraya çok daha anlamlı ve anlaşılır şekilde yazsak çok iyi olur. Hem bilgi edinirler..
Eğer okumaya uğraşmayanlar içinde biz bir saygı gösterip altada video Koyabiliriz?
Diğer arkadaşlarımızda düşüncelerini yazabilirler (:

Mesaj20.02.2013, 00:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence de güzel ola bilir
Mesaj20.02.2013, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Öneriler

14subat2013 yazmış:
bence bir video çalışması yapılabilir. video upload edilebilen bir site ve paylaşım sitesi gibi düşünülürse bence bedava sitem içinde youtube nin video ve potograaf, swf gibi dosyaları aynı zamanda upload edilen versiyonları türeyebilir en çok izlenen lislemesi ile tamamlanıp site içi arama özelliği ve benzer videolar ile desteklenirse kesinlikle işe yarar çalışmalar için ilk adımda bizlere destek olacaksınızdır. tabiki bunun bir kısmıda biz kullanıcılara düşüyor siz sadece temelini atmalısınız. Wink nasıl fikir Exclamation ?

arkadaşa katılıyorum son derece güzel olurdu herhalde,
video paylaşım ve video galeri konulursa daha kullanışlı olacağını düşünüyorum
bu arada admin tarık a da bizlerle fikir alışverişi yapmasından dolayı teşekkür ederim
Mesaj20.02.2013, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarık bey küçük bir hata ama delirtebilen bir hata var Smile Sayfalarımı değişrtirden yeni sayfa eklediğimizde güzel ve uzun bir tablo yaptığım zaman tablonun arka planını değişriemek için sağ tıklayıp hücre özelliklerine girmemiz gerekiyor ya ben sağ tıkladığım zaman özellikle tablonun en alt kısımlarında sağ tıklarsam hücre özelliklerine erişemiyorum browserin dışına taşıyor sıyıracam bu yüzden Very Happy

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj20.02.2013, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Tarık bey küçük bir hata ama delirtebilen bir hata var Smile Sayfalarımı değişrtirden yeni sayfa eklediğimizde güzel ve uzun bir tablo yaptığım zaman tablonun arka planını değişriemek için sağ tıklayıp hücre özelliklerine girmemiz gerekiyor ya ben sağ tıkladığım zaman özellikle tablonun en alt kısımlarında sağ tıklarsam hücre özelliklerine erişemiyorum browserin dışına taşıyor sıyıracam bu yüzden Very Happy

İşte bundan bahsediyorum

Mesaj20.02.2013, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Sosyal ağlarda paylaş extrası kesinlikle olmalı.

Bu konuda bir önerim olacak Facebook paylaşma ile her sayfayı ayrı ayrı paylaşılması için eklenti zor gibi görünüyor. Fakat modüller hakkında mesela tarık bey sayfalarımı değiştir edit alanındaki yerde bir kutucuk eklence facebookda paylaş kutusu ve bu kutuya www.siteismi.tr.gg/sayfaadi.htm şeklinde yani o sayfanın kendi url adresini eklesek ve her sayfa içinde bulunan bir facebookda paylaş butonu olsa bu butonlada kendi yaptığımız url adresileri ile her sayfayı paylaşılmasına olanak sağlasak nasıl olur ? Tam anlatamadım ama hadi bakalım Very Happy

Mesaj20.02.2013, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba

Abi nasıl dosya yuklucez Sad
Mesaj20.02.2013, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: kendi portallarımızı koy

erdon yazmış:
ftp adresi ile kendi portallarımızı koysak en güzeli olacak

aynen doru sölüor

ftp olcak. Very Happy Mr. Green Mr. Green
Mesaj20.02.2013, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim madem bu kadar çok şey istiyorsunuz. O zaman gidip Wordpress kullanın ...

Gerçi wordpress kullanan biri Kodlardan baya anlamalı { } '...

Web siteme ulaş : http://gonez.tr.gg/
Mesaj20.02.2013, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

üyelik olabilir.İnsanlar web sayfamıza üye olup bağlanabilirler.
Önceki mesajları göster: