Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.05.2013, 05:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Saygı

Malumunuz üzere sayfamızda her yaştan üyelerimiz mevcut. Kimi ilköğretim öğrencisi, kimi lise veya üniversite, kimi ise daha olgun abi ve ablalarımız. Bazı üyelerimiz bir konuda bizlere rahatsızlıklarını iletti ve kendilerinden daha küçük kişilerin nispeten saygısızca hitaplarda bulunduklarını belirttiler.
Biz burada kimseye ahlak ve terbiye dersi veremeyiz ama en azından yaşı daha küçük olan üyelerimizin büyüklerine daha saygılı bir şekilde hitap etmelerini bekleriz.
Bu konuda özellikle yaşı küçük olanlarımızın kendilerinden büyüklere abi veya abla diye hitap etmelerini bekleriz. Umarız bu konuda herkes üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapar.

Sevgilerle...

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj01.05.2013, 05:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Saygı

admintarik yazmış:
Malumunuz üzere sayfamızda her yaştan üyelerimiz mevcut. Kimi ilköğretim öğrencisi, kimi lise veya üniversite, kimi ise daha olgun abi ve ablalarımız. Bazı üyelerimiz bir konuda bizlere rahatsızlıklarını iletti ve kendilerinden daha küçük kişilerin nispeten saygısızca hitaplarda bulunduklarını belirttiler.
Biz burada kimseye ahlak ve terbiye dersi veremeyiz ama en azından yaşı daha küçük olan üyelerimizin büyüklerine daha saygılı bir şekilde hitap etmelerini bekleriz.
Bu konuda özellikle yaşı küçük olanlarımızın kendilerinden büyüklere abi veya abla diye hitap etmelerini bekleriz. Umarız bu konuda herkes üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapar.

Sevgilerle...

Evet bencede öyle olmalı..
Mesaj12.05.2013, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman ben herkese abi diyeyim yaşım daha 14 Very Happy

Mesaj12.05.2013, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap..

burakgencan yazmış:
O zaman ben herkese abi diyeyim yaşım daha 14 Very Happy

Benimkide 13 abi diyimmi..?
Mesaj12.05.2013, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu size kalmış birşey kimse kimseyi zorlayamaz.
Mesaj12.05.2013, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi demek dememek mühim değil..
Mühim olan karşındakinin de insan olduğunu unutmayıp saygılı davranmak.
Saygılı ol ki, sen de saygı gör Wink

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com

En son bilgi-pinari tarafından 12.05.2013 13:45:43 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.05.2013, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saygının sonucu sevgidir. Siz tutup birisine saygısızca davranıp iki dakika sonra yardım isterseniz o üye sizi ciddiye almaz. Wink
Mesaj22.06.2013, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumda ki mesajlarınızda değil adece haytta da aynı şeyleri yaparsanız inanın kaybedeb siz olmazsınız.saygı çok önemli erdemdir.Herşey karsınıda erir ve eğilir.Mutlu günler dleği ile.
Mesaj09.08.2013, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarık bey,size e-mail adresinizden böyle kullanıcılardan biri ile ilgili posta gönderdim.
Hem de bu kullanıcı,beni siz sanarak yazmış bu mesajı..

Mesaj09.08.2013, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben kendi adıma konuşmak isterim.
Burada büyüklerime ve küçüklerime dahil kimseyi ezecek küçük görücek hareketler davranışlar sergilemem.
Sergileyenin başınada en büyük dert olurum böyle söylemek istiyorum... Rolling Eyes Ama son günlerde bazı küçük yaramaz çocuklar saygısızlık edebiliyorlar.
Onlarla konuşmasam bile hakkımı yinede helal ediyorum.

Mesaj10.08.2013, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herşeyi küçükler yapıcaksa büyüklerin ne işi var. Büyüklerde abi gibi davranırlarsa bu forumda yaş kavramında sıkıntı kalmaz ;.

2 yaşına gırıyoruz!
Önceki mesajları göster: