Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2014, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

@700pixel Karadeniz'i çok merak ediyorum bende. Şöyle bir tabir var doğru mudur : Karadeniz insanı acayiptir . Mesela Trabzonlu dışarıda Trabzonu över , Trabzon'da ilini eleştirir . Mr. Green
Mesaj05.08.2014, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
@700pixel Karadeniz'i çok merak ediyorum bende. Şöyle bir tabir var doğru mudur : Karadeniz insanı acayiptir . Mesela Trabzonlu dışarıda Trabzonu över , Trabzon'da ilini eleştirir . Mr. Green

Acayip konusunda haklısın. Ama kolay kolay kimse burada kendi memleketini eleştirmez.Gerek içerde gerek dışarda. Yukarda söylediğim gibi insanına fazla takılma. İyisi de var kötüsü de. Fakat kötüleri inanki hiç çekilmez , 2 saatte dünyayı sana dar eder. Durum bundan ibaret .Ek olarak Trabzonlular memleketine bağlıdır genelde Smile
Mesaj05.08.2014, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizlerle tanıştığıma memnun oldum daha fazla arkadaşımız burada kendini tanıtırsa Bedava Sitem'i eski canlı haline döndürebiliriz inşAllah.
Mesaj05.08.2014, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

agasu06 yazmış:
Sizlerle tanıştığıma memnun oldum daha fazla arkadaşımız burada kendini tanıtırsa Bedava Sitem'i eski canlı haline döndürebiliriz inşAllah.

Başlık sürekli güncel tutarsak gerçekten çok iyi olucak.. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj05.08.2014, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEN KİMİM ?
İbrahim SÖYLEMİŞ.. 17 yaşına girdim bir yaş daha atladım. Allah'ın izni ile.. Zaman gerçekten hızlı geçiyor. ( Bedava-Siteme ) Kayıt olduğum 4 yıl oldu.. Bu zaman içersin'de bir çok şey öğrendim keşke biraz daha sabırlı olabilsem ki.. Daha çok başarı bilgi edine bilsem, biraz hızlı geçiyorum, bu programları burada öğrendim. Photoshop, Dreamweaver video çekme programlarını bile belki burada öğrendim.. Baktığımızda sade bir forum ama aslında içerik olarak oldukça bilgili bir forum.. İlk rütbem tabi'ki otomatik olarak ( Bedava-Sitem Bağımlısı ) İdi.. Daha sonra ( Grafiker ) Olarak hizmet verdim.. O zaman'dan sonra ( Moderatör ) olarak görevimi sürdürmekteyim benim'de ( GrafikDizayn ) gibi moderatör olalı 2 yıl oldu.. Bunların dışında sokaklarda gezmeyi bende seviyorum, sohbet etmeyi çok seviyorum saatlerce konuşa biliriz özellikle yüz yüze.. basket oynamayı çok severim biraz anlamasam'da.. Spor aletleri ile çalışmayı severim.. Hayat sürprizlerle dolu.. Razz

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.

En son ciz-dizayn tarafından 05.08.2014 18:17:06 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.08.2014, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mert, haklısın adımı yazmak aklıma gelmemiş (:

İskilipli Atıf hain miydi?
Necip Fazıl, CHP ve gerçekler
Mesaj16.08.2014, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Arkadaşlar Ben Ümit Bilgin 4 Ağustos 2000 Tarihinde Doğdum 7 - 8 Yaşlarında Bilgisayara Kavuştum Ozamanlar İnternet Olmadığı İçin Bilgisayar'la Çok Uğraşıyordum RAM vs. Kurcalıyordum En Az 20 Kere RAM Yanmıştır Mr. Green Neyse İşte Henüz İnternet Yokken Bizim İşyerinde Bedava - Sitem İle Tanıştım Oyun Sitesi Kurmaya Çalıştım 2008 - 2009 Tarihleri Arasında İlk Sitemi Açtıktan Sonra Çok Uğraştım Oyun Hileleri VS Koyuyordum (Daha Kuralları Bilmiyorken) Daha İlk Haftasından Sitem Googlede Metin2 Hile Yazınca İlk Sıralara Çıkıyordu Sonrasında Çok Site Kurdum Kendimi En Çok Toplist Siteleri Kurarak Geliştirdim Artık Profesyonel Olduğum Dönemlere BilginDizayn , BilginPaylasim , Tema - Merkezi , Trengame , TasarimArsiviBS , TurkSeo , ForumSeo Gibi Birçok Site Kurdum Şuanda 14 Yaşındayım Adobe Photoshop %50 Profesyonel'im Dreamweaver'de %90 Profesyonel'im Ayriyetten Birde Visual Basic Kodlama Dili'ni Kullanıyorum Profesyonel Programlar Yapıyorum (2 Programım Tamindir'de Ekli) HTML , CSS , PHP , JavaScript , VB.NET Kodlama Dillerini Biliyorum Ve Son Olarak TurkSeo & TasarimArsiviBS Sitelerinde Devam Ediyorum Smile İyi Günler
Mesaj16.08.2014, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

@turkseo programlar neler söylede indirelim Very Happy

Mesaj16.08.2014, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

taylanblog yazmış:
@turkseo programlar neler söylede indirelim Very Happy

Reklam Olmasın Diye Ö.M Attım
Mesaj23.08.2014, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

41 yaşında hırslı,duygusal ve çok azimli İlkokul mezunu evli ve 3 evlat sahibi bir Anneyim.
gururum5 sitemi 29 Ocak 2008 de açtık yani 7 yıldır bs ve sizler ile beraberim.
son yaklaşık 3 yıldır Gururum5 sitemi aç gözlü Bs yönetimine kızdığım için güncellemiyor ve artık gururum5 sitemde kendi reklamlarımı yayınlamıyorum.
http://nazarca.com/ web sitem ve diğer com uzantılı sitelerim ile ilgilenmekteyim.
Bs Forumunda ilk acemi olduğum günlerde bana emeği gecen, tüm acemilik dönemlerimde bana sabırla mesajlarıma cevap veren,yok gösteren ve yardımcı olan Dostlarıma bir Ömür minnettar olacağım.
Onların sayesinde kendimi geliştirerek com uzantılı siteler açtım ve kendimi geliştirerek sitelerimd en aylık 5 senedir düzenli olarak her Ay çok iyi kazançlar elde etmeye başladım.
Fakat gururum5 sitem benim göz bebeğim o zamanlar 5 yaşında olan oğlum Gurur dan esinlenerek adını koyduğum 7 yıllık web sitem.
Şimdiye kadar bs ailesinden olan Üye,Mod ve Adminler den bir hanım olarak çok büyük saygı gördüğüm için çok mutluyum.
Burada tanıştığım ve hala nette görüştüğüm,görüşemediklerimi de hiç unutmadığım dostlarıma selam olsun.
Bu arada Aktif Dost adın gibisin canım sağol beni yad ettiğin için Smile
Mesaj23.08.2014, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne demek abla. Smile
Böyle düşünmen hoşuma gitti.
Herkes burada zaten hemen hemen hakkımda iyi sözler söyliyor.
Şuana kadar senin öncede ablam olarak çok desteğini çok yardımını gördüm.
Yani bir yardımım dokunmuş ise veya dokunucaksa her daim ben çok mutlu olurum.
Zaten benim gerçek hayatta bile kişiliğim böyle bir kişinin hakkını aradığımda veya yardımcı olduğumda mutlu oluyorum.

Dilek abla seni burada tanımayan yoktur, sen burada zaten en büyük ustalardan bir tanesin.
Önceden bizim çok acemi olduğumuz zamanlarda siyah ve beyaz bir tasarım kullanıyordun gururum5 sitende.
O zamanlar sitene günde bayağı bir kişi giriyordu. Şimdi yine aynı ilgiyi görüyorsundur. Ama o zamanlar ustalığınla gece gündüz eklediğin içerikler ile bizleri özendiriyordun. Smile
Yani öğrenme isteğim sizlerden geldi, çok şükür şuan bu günlere böyle bu şekilde gelmek her insana nasip olmaz.
Emeğiniz için teşekkür ederim. Smile

Mesaj26.08.2014, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben 18 yaşındayım, yaklaşık 4-5 yıldır bedava-sitem'deyim ancak maymun iştahlı olduğum için bir site üzerinde duramadım ve kendimi geliştiremedim, bu yüzden de hiç tanınmıyorum Smile inşallah bu sitemde sabreterek ve kendimi geliştirerek ilerlemeyi düşünüyorum.
Mesaj27.08.2014, 01:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

KENDİMİ TANITAYIM

Adım Burak. 19 Mayıs 1996 Şırnak doğumluyum. Babam Emniyet Teşkilatında rütbeli bir memur olmakla beraber, eski terörle mücadele uzmanı. Yani anlayacağınız, 2.5 yaşında mermi seslerine artık alışıp, beşiğinin kenarına siper alan bir neslin çocuğuyum. Bu konuya uzun uzuna değinmek isterdim ancak, belki siyasete çekilir diye uygun bulmuyorum. Yanlış anlaşılmalar dostlukları zedelememeli.. Bu yüzden tartışmalara sebebiyet vermeyelim. Neyse; aslen Giresun/Şebinkarahisar'lıyım ve Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Burada oluş sebebimizde belli.

İnanmayacaksınız belki ama, Bedava-Sitemde bu dolu dolu 7. yılım. 6.Sınıfta www.alem-ikeyif.tr.gg ile başladı ilk tanışmamız. O zamanlar yaşıtlarıma göre bu konuda oldukça ilerideydim elbette. Ancak kendimizi grafik & tasarım konusunda geliştirmedik eşekliğimizden. Şimdi bakıyorumda, pırıl pırıl bir alt nesil yetişiyor arkamızdan. DW diye bir programla yapıyorlar çizimleri.. Yahu bizim zamanımızda 2003 Frontpage kullanırlardı. Ben hala onda kaldım.. Çok cahilim artık bu konuda.. Yoksa öyle tasarımlara özeniyorum ki.. Neyse ki bu aile pek bir yardımsever. Eksik olmuyor bu konuda kimse.

Söyleceklerim bu kadar. Umarım her birinizle dostluklarımız pekişir de, birbirimizi daha iyi tanıma fırsatları buluruz. Sağlık ve selametle kalın..
Mesaj27.08.2014, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

{MESAJ KALDIRILDI} Mesajın kaldırılma sebebi : Küfür içermesi.

En son xn--trkfaistler-thb50k tarafından 27.08.2014 20:10:44 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.08.2014, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

@xn--trkfaistler-thb50k
1 Hafta ban. Wink

Önceki mesajları göster: