Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2008, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap

Aslında sadece bu değil birçok sorun var bedava-sitem'e neler oluyo bilmiyorum ama umarım herşeyi en kısa zamanda halledersiniz. Wink
Mesaj04.07.2008, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu: 3-4 hafta önce..

3-4 hafta önce yükleyemiyordum ama yeni yeni yüklemeye başladım ama resim yüklerken yavaşlık filan çıkmadı bnde►

Ama favicon resmini yükledikten sonra bi aksaklık oldu o kdar
Amaa gördüğüm kadarıyla diğer arkadaşlarda sorun var umarım çözülür sorun
Mesaj04.07.2008, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çabuk çözülmesini dilerim ama böyle bir ekiple çabuk çözülür bence başarılarınız dilerim ve böyle bir hizmetten dolayı çok teşekkürler
Mesaj04.07.2008, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

be dıodum nıe yuklenmıyo vs. silecektım hesabı tşkrlerr
Mesaj04.07.2008, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu: RESIM YÜKLEMEDEKI YAVASLIK

Slmlar insallah ariza giderilir.slmlar pa-ay

http://www.ya-rahman.tr.gg
http://www.ayhanceylan.de.tl
Mesaj04.07.2008, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

en yakın zamanda çözülüürse iyi olur hepimiz için
Mesaj05.07.2008, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

umarım biran önce çözülür Smile
Mesaj05.07.2008, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ama olmuyor...

karaadilli yazmış:
Bu sorun günlerdir devam ediyor, ve bir kaç yerde problem anlatılmıştı ama geçde olsa cevap vermeniz bizi düşündüğünüzü,düşündürdü.Ama son günlerde problemler sıklaşmaya başladı,ziyaretcilere karşı mahcup oluyoruz.Bizim site gibi fotoğraf ağırlıklı siteler için çok büyük problem teşkil ediyor.Ama umudumuz devam ediyor,daha güzel ve başarılı günler yakındır diye ummak istiyorum...
Mesaj05.07.2008, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: 3-4 hafta önce..

tr-yer6 yazmış:
3-4 hafta önce yükleyemiyordum ama yeni yeni yüklemeye başladım ama resim yüklerken yavaşlık filan çıkmadı bnde►

Ama favicon resmini yükledikten sonra bi aksaklık oldu o kdar
Amaa gördüğüm kadarıyla diğer arkadaşlarda sorun var umarım çözülür sorun

Sorunlar kişiye göre değişmiyor bazen resim yükleme olayı çok fazla yavaşlıyor sonra normale dönüyor gliba sen hiç yavaşladığı zamana denk gelmemişsin. Exclamation
Mesaj05.07.2008, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaslar,
su anki güncel sorunlarin, özellikle resim yükleme sorunun, bilincindeyiz. Resimleriniz basariyla yüklenmis mesaji alsaniz bile, görüntülenmesinde sorun oluyor. Galeri resimleri de hemen kategorilerinin altinda gözükmüyorlar.

Yine de panige gerek yok, resimler gercekten basariyla yükleniyor, yani resimlerinizi tekrar yüklemenize gerek yok! Degisen bir server yapisi nedeni ile resimler bircok servera dagiliyor ve böylece sizin icin daha cok güvenlik ve ileride daha fazla hiz saglaniyor. Ancak kopyalama sirasinda (tarafimizca gercekten cok fazla sayida resim host edilmektedir) bekleme süreleri olusuyor. Resimler ancak daha sonrasinda sitelerde görünebiliryor. Bu durum özellikle 15-23 saatleri arasinda olusuyor.

Teknik ekibimiz yüksek hizla bu sorunla ugrasmakta, ama herkesin bildigi gibi, bir kopyalama sürecini hizlandirmak cok zor. Bunun tek yolu, tüm resimleri tamamen kapatmak, yani hem yüklemeyi hem de görüntülemeyi engelleyerek mümkün, bu yöntemi kimsenin tercih etmeyeceginden eminiz.

O nedenle lütfen biraz sabir gösterin, resimlerinizi siz yükledikten sonra, sistem otomatik olarak zamani geldiginde resimlerinizi sitelerinizde gösterecek. Ancak bazen bu zaman alabilir (bazen hatta 30 dakika sürebilir).

Umuyoruz ki, bu isler 2-3 hafta icinde tamamlanmis olacak.

Tekrar verdigimiz rahatsizliktan ötürü özür diliyoruz ve umuyoruz ki, bize ve Bedava-Sitem'e olan güvenniniz devam edecektir.

Sevgiler, iyi eglenceler ve anlayisiniz icin tesekkürler.
Cozzburak
Mesaj05.07.2008, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu: www.furkan-uzun.tr.gg

inşallah cozulur ama yenı ozellıkler gelırse yenı ekstralar gelırse cok ii olcak
Alıntı:
Kod:
Mesaj05.07.2008, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya tamam da nsl şarkı ve oyun yüleyebiliyoryz kendi sitemize
Mesaj05.07.2008, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

inşalah çabuk düzelir daha atacagım bırsuru resım var
Mesaj05.07.2008, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm
kimsin