Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.12.2008, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar ultrAslanin yeni adresi uA1905uA icin degerlendirmelerinizi esirgemeyin yorumlarinizi bekliyorum

herkese tesekkurler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 30.01.2010 17:36:03 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.12.2008, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok guzel bence tebrik ederim bi menu hoşuma gitmedi çok vbasit olmuş bence

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj27.12.2008, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Siteniz Süper Tek Kelime İle Süper Gerçekten Başarılı Bir Site Oluşturmuşsunuz Tebrik Ederim Başarılarının Devamını Dilerim..
Mesaj27.12.2008, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel site ama renklerini sevmedim Mr. Green
Mesaj27.12.2008, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

naatlar yazmış:
çok guzel bence tebrik ederim bi menu hoşuma gitmedi çok vbasit olmuş bence

hangi menü den bahsetdiyorsun degerli dostum
sal tarafdaki menümü yoksa üsteki menü´mü??

ona göre degerlendirmeye aliyim Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj27.12.2008, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavidunyayeniyil yazmış:
Merhaba,
Siteniz Süper Tek Kelime İle Süper Gerçekten Başarılı Bir Site Oluşturmuşsunuz Tebrik Ederim Başarılarının Devamını Dilerim..

cok tesekkur ederim kardes

saol
Mesaj27.12.2008, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopar yazmış:
Güzel site ama renklerini sevmedim Mr. Green

anladim Mr. Green Mr. Green

canin saolsun dostum

arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum

iyi eglenceler Wink
Mesaj27.12.2008, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir fenerbahçeli olarak başarılar

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj27.12.2008, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

limon-eglence yazmış:
Bir fenerbahçeli olarak başarılar

tesekkur ederim saol

herkesin dusuncelerine acigim degerli dostlar
Mesaj27.12.2008, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

sol menu

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj27.12.2008, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

naatlar yazmış:
sol menu

evet tahmin etmisdim

kaldirilacaktir yerine daha güzel bir menü eklenecektir
bunun üzerinde bir kac calismalarim var ne gibi bir menü kullanacagima karar verdiyimde düzenlenecektir

önerilerin icin tesekkur ederim Wink
Mesaj27.12.2008, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi Fenerbahçeyi Galatasaraymı Kurdu Zuhahah Ben Buna Gülerim Abi Very Happy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

abi sacmalık resmen fenerbahçemizi galatasaray kurdu he zuhaha ben de şaka yapıyon sanmıştım zuahhahaD:DVery Happy:
Mesaj27.12.2008, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
naatlar yazmış:
sol menu

evet tahmin etmisdim

bunun üzerinde bir kac calismalarim var ne gibi bir menü kullanacagima karar verdiyimde düzenlenecektir

benim eleştirimi dikkate almanda beni sevindirdi gerçekten Allah yolunu acık etsin önerileri kulak ardı etmemen guzel bişey

Mesaj27.12.2008, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerbahcesohbet1907 yazmış:
Abi Fenerbahçeyi Galatasaraymı Kurdu Zuhahah Ben Buna Gülerim Abi Very Happy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

abi sacmalık resmen fenerbahçemizi galatasaray kurdu he zuhaha ben de şaka yapıyon sanmıştım zuahhahaD:DVery Happy:

çok neşelisiniz Smile

Mesaj27.12.2008, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

naatlar yazmış:
ua1905ua yazmış:
naatlar yazmış:
sol menu

evet tahmin etmisdim

benim eleştirimi dikkate almanda beni sevindirdi gerçekten Allah yolunu acık etsin önerileri kulak ardı etmemen guzel bişey

tesekkur ederim degerli dostum herkesin dusuncelerine acigim
Önceki mesajları göster: