Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.01.2009, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÖNEMLI: Sistem kuruluncaya kadar alttaki konularin hepsinin halledilecegine dair garanti kesinlikle yoktur. Bizim önemli gördügümüz, üzerinde calisilmasi planlanmis olan konulardir.

yeni versiyonda belirli bir ücret karşılıgında reklamı kaldırabileceksiniz. Wink

Mesaj09.01.2009, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dosya yükleme güzel olur kolay gelsin. bekliyoruz yenilikleri
Mesaj09.01.2009, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

mailler gitmiyor zaten support a hocam
Mesaj09.01.2009, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-dunyasi yazmış:
mailler gitmiyor zaten support a hocam

dolduğu için gitmiyordur.
düzenlendiğinde gidecektir ve cevaplanacaktır
Mesaj09.01.2009, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu: SELAM

SELAM BEDAVA SITEM YÖNETICILERI BENI SITEMI SILMEYIN NE OLUR BEN ZATEN GURBETTEYIM SITEME KENDI MUZIKLERI KOYMUS KEN DIM DINLIYORUM IYIKKI VARSINIZ ALLAH SIZLERI BASIMIZIDAN EKSIK ETMESIN SIZLERI CANI GÖNULDENN ÖPUYORUM ALLAHA EMANET OLUN BAY
Mesaj09.01.2009, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu: aa

Kurallara Uyarsanız Siteniz Neden Sİlinsin Her Sİte Rast Gele Silinmez Kurallara Uymayan Sİteler Silinir

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj09.01.2009, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah Hemen ve Hayırlısı Olur... Wink
Mesaj09.01.2009, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu: çok iyi

Çok iyi çalışıyorsunuz hocam çok teşekür ederim. ...
Mesaj09.01.2009, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çabuk gelir inşallah

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj09.01.2009, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

Daha da güzeL bir BS bizi bekliyor.. Merak etmeyin! teknik yönetime güvenin..
Mesaj09.01.2009, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu: yapilan hata

slmlar insallah giderilir simdiden tsk slmlar
http://www.ya-rahman.tr.gg
http://www.ayhanceylan.de.tl
Mesaj09.01.2009, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

hadi bismillah sonunda görcez inşallah süpe rolur cüneyt abime güveniorum ve tün bedava-sitem yönetimine
Mesaj09.01.2009, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu: önerilen yenilikler

sevgili kardeşim. önerilen yenilikler gerçekten olması, çok ama çok iyi olur.çünkü sitemizi yünetirken bazı konularda kendimizi özgür hissetmiyoruz.Ayrıca bazı kişiler tarafından tr.gg çöplüğü oluşturulmuş lütfen itibarımızı düşürecek ve derme çatma sitelere izin vermeyin hatta olanları silin.çünkü ortalık çoluk çocukların sitem var demek için site kurmuş gibi görünen bir çok site var ve buda biz tr.gg alt dumain olarak iyi bir şey yapmak isteyen bir çok arkadaşımın değerini düşürüyor.
Özellikle domain önerisini lütfen dikkate alın çünkü çoğu yerlerde bizden ücretli bir domain isteniyor.umarım olur
Mesaj09.01.2009, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: önerilen yenilikler

pratikbilgiler-nukteler yazmış:
sevgili kardeşim. önerilen yenilikler gerçekten olması, çok ama çok iyi olur.çünkü sitemizi yünetirken bazı konularda kendimizi özgür hissetmiyoruz.Ayrıca bazı kişiler tarafından tr.gg çöplüğü oluşturulmuş lütfen itibarımızı düşürecek ve derme çatma sitelere izin vermeyin hatta olanları silin.çünkü ortalık çoluk çocukların sitem var demek için site kurmuş gibi görünen bir çok site var ve buda biz tr.gg alt dumain olarak iyi bir şey yapmak isteyen bir çok arkadaşımın değerini düşürüyor.
Özellikle domain önerisini lütfen dikkate alın çünkü çoğu yerlerde bizden ücretli bir domain isteniyor.umarım olur

tr.gg de kurallara uymayan siteler silinmekde bunların silinmesinde biraz da bizim de yardımcı olmamız lazım . Kurallara uyulmayan siteler görüldügü zaman modlara bildirilmeli...
Mesaj09.01.2009, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

tsk süpersiniz

Önceki mesajları göster: