Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.04.2009, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

abron yazmış:
Forum neden vardır?bilgi alışverişi yapmak içinmi yoksa estetik göz güzelligi içinmi abartmak hiç bir şekilde söz konusu degil .üsteki mesajda belirtigim gibi sizden bir ücret taleb edilmiyor .Tek gelir kaynagı reklamlar lütfen anlayışlı olalım . Teknik bir forumuz

SİZE TAMAMEN KATILIYORUM AMA BİR SORUN OLUYOR REKLAMLAR BİR BÖLÜME GİRDİĞİM ZAMAN İSE REKLAMLAR BUTONLARIN ÜSTÜNE KAYIYOR BU DURUMDADA HİÇ BİR YERE TIKLAYAMADIĞINDAN SİTEYİ KAPATIP TEKRAR AÇMAK ZORUNDAKALIYORUZ BENİM REKLAMLARA BİR SUÇUM YOK AMA SADECE TAM ORTALANSA VE AYARLANSA İYİ OLUR...
Mesaj08.04.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence konu çok uzadı en iyisini b-s yönetimi biliri bildide ne bizim için hayıurlıysa o olsun lütfen kapatalım
Mesaj08.04.2009, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar ben reklamlar kaldırılsın demiyorum fazla abartılmasın diyorum!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj08.04.2009, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne kadaar güzel durmasada ekonomik kriz onlarıda vurmuş olabilir...

Zaten forumu artık genel problemler haricinde kullanmıyoruz...

Sorun etmeyelim bu kadar...
Mesaj08.04.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz mantıklı düşünmek en iyisi olur bence. Forum'un tam 3 yerine koyulmuş banner. Tıklayan 1 bannere tıklar zaten, 3'ünün bir anlamı olmaz. Bunu Forum siteleri için genel olarak söyledim. Kimse üstüne falan alınmasın.

Yinede ne olursa olsun, Bedava-Sitem zorluk çekiyor, belli ki. Hayırlısı..
Bizlere iyi hizmet versinde, istiyolarsa Pop-up koysunlar. Razz
Mesaj08.04.2009, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
Forum neden vardır?bilgi alışverişi yapmak içinmi yoksa estetik göz güzelligi içinmi abartmak hiç bir şekilde söz konusu degil .üsteki mesajda belirtigim gibi sizden bir ücret taleb edilmiyor .Tek gelir kaynagı reklamlar lütfen anlayışlı olalım . Teknik bir forumuz

tamamen katılıyorum..
abartmayalım arkadaşlar..olacak o kadar !
Mesaj10.04.2009, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

kralmustak yazmış:
paylasim61 yazmış:
Arkadaşlar ve sevgili yöneticiler!

Reklamların sayısı biraz abartılmış konuların aralarındada var bence konuların aralarında ollar kaldırılmalı ve forumun üstünde ve altında bulunmalı!Ben ilk girdiğimde çok şayşırdım ve çok iğrenç gözüktü açıkçası bence forumun sadece üstünde ve altında bulunmalıdır!

Katılıyorum.

Mesaj10.04.2009, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle en iyisi bence sitelerimize böyle büyük büyük reklam koysalar daha mı iyi olur.Zaten Mistanbulun dediği gibi sadece teknik destek için kullanıyoruz artık forumu Wink
Mesaj10.04.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değerli yöneticiler siz de haklısınız. Fakat reklamlar biraz abartılı çoklukta olmuş en üstte ve en allta olsa sadece yine yii ama bu ne böyle? Bakın tabi Bedava-Siteme hiçbir sözüm yok en iyi free host veren site konumunda ama diğer free host sitelerinden daha çok reklam olmaya başladı...
Mesaj10.04.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

hizmetweb yazmış:
Değerli yöneticiler siz de haklısınız. Fakat reklamlar biraz abartılı çoklukta olmuş en üstte ve en allta olsa sadece yine yii ama bu ne böyle? Bakın tabi Bedava-Siteme hiçbir sözüm yok en iyi free host veren site konumunda ama diğer free host sitelerinden daha çok reklam olmaya başladı...

Abartılı falan olmamış bu firmanın ayakta kalması için bunlar gerekli.Genede iyi yönden bakınki sitelerdeki reklamlar coğaldı,Forum hiç sorun değil biz gene forumda işimizi görüyoruz bu bize yeter.İstedikleri kadar koysunlar Laughing benim için sorun yok.Cok haklılar ki Ekonomik Kriz onlarıda kötü etkilemiş demekki.
Mesaj10.04.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekonomik yönden sıkıntı çekiyorsa foruma reklam koysunda.. sitelerimize de böyle reklamlar koymaz inşallah Very Happy
Mesaj10.04.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

mizahcini yazmış:
Ekonomik yönden sıkıntı çekiyorsa foruma reklam koysunda.. sitelerimize de böyle reklamlar koymaz inşallah Very Happy

inşallah..
Mesaj10.04.2009, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar cevaplar beni tatmin etti.Böyle kalması sanırım hepimiz için faydalı olacak. Wink
Mesaj11.04.2009, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
gokseen yazmış:
Yukarıda abron'un dediklerine harfi harfine katılıyorum.
Biraz anlayışlı olsak ne olur arkadaşlar ?
Sonuçta bir firma ve bu firmadan kazanç sağlayanlar var.
Ve malum ekonomik kriz var.Firmalar tek tek batmakta.Bu konuda anlayışlı olmak en iyisidir.

Ayrıca reklam düzenlenmesi gözden geçirilecek pozisyon hataları düzeltilecek arkadaşlar

Dediğiniz Gibi Olursa Sorun Kalmaz.

Ama Reklamların Bu Şekilde Şablonu Yamultması , Çok Amatörce...
Mesaj11.04.2009, 23:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Bedava-Sitem.com Senin İçin Bu Kadar Kaliteli Bir Hizmet Sunmuşken Neden Nankötlük Yapıyorsun

Bu Sistem Odlukça Kaliteli Paralıda Olabilirdi Değilmi Ve Paralı Olsaydı Emin Ol Yine Tutardı...!