Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.06.2009, 05:55 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

cagelektrik yazmış:
[b][b]ULAN MİLLETİN AKLINI BÖYLE ŞEYLERLE YIKIYOSUNUZ YOK CİN YOK PERİ YOK UFO HANGİSİ İNSANA ZARAR VERİYO VEYA VARLIKLARINDAN HABERDARSINIZ BENİM BİLDİGİM İNSANDAN DAHA TEHLİKELİ HİÇ BİRŞEY YOK ( islamanahtarı )MIŞ BİRİLERİ DİN ADINA HAK ADINA ENAYI TOPLUMUN PARASINI YER VE BÖYLE ENAYILER YÜZÜNDEN İHYA OLUR HAYATINDA GÖREMEDİGİ PARAYI GÖRÜR SİZDE AC KARNIZI DOYURMAYA BAKIN 3 /5 O.....................ÇOCUKLARININ YALANINA İNANIN YOK AYAGA KALKMA GÜNAH YOK ŞUNU YAPMA GÜNAH YOK BUNU DEME GÜNAH KİMDİYO BUNLARI HOCA DİYOO HOCA ENAYI SORAR HOCAM ŞUNU SÖYLE YAPSAK FARZMI SUNNETMİ BİRİ GİDER ÇARŞAFA SARAR KENDİNİ SICAKTA OO ÇARŞAFIN ICINDE YANAR BEN ÖBÜR TARAFTA RAHAT EDECEM CENNETE GİDECEM İNSANLAR BÖYLEE SALAK [/b][/b] EN BÜYÜK İBADED ÇALIŞMAKTIR BUNUDA UNUTMAYIN ''DÜRÜST OL NAMERDE MUHTAC OLMA İYİLİK YAP '' BUNLARI YAPARSAN YETER

Bu arkadasa asla katılmıyorum nette gezerkene buldugum bir resim Wink
Mesaj22.06.2009, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

kaidem yazmış:
cagelektrik yazmış:
[b][b]ULAN MİLLETİN AKLINI BÖYLE ŞEYLERLE YIKIYOSUNUZ YOK CİN YOK PERİ YOK UFO HANGİSİ İNSANA ZARAR VERİYO VEYA VARLIKLARINDAN HABERDARSINIZ BENİM BİLDİGİM İNSANDAN DAHA TEHLİKELİ HİÇ BİRŞEY YOK ( islamanahtarı )MIŞ BİRİLERİ DİN ADINA HAK ADINA ENAYI TOPLUMUN PARASINI YER VE BÖYLE ENAYILER YÜZÜNDEN İHYA OLUR HAYATINDA GÖREMEDİGİ PARAYI GÖRÜR SİZDE AC KARNIZI DOYURMAYA BAKIN 3 /5 O.....................ÇOCUKLARININ YALANINA İNANIN YOK AYAGA KALKMA GÜNAH YOK ŞUNU YAPMA GÜNAH YOK BUNU DEME GÜNAH KİMDİYO BUNLARI HOCA DİYOO HOCA ENAYI SORAR HOCAM ŞUNU SÖYLE YAPSAK FARZMI SUNNETMİ BİRİ GİDER ÇARŞAFA SARAR KENDİNİ SICAKTA OO ÇARŞAFIN ICINDE YANAR BEN ÖBÜR TARAFTA RAHAT EDECEM CENNETE GİDECEM İNSANLAR BÖYLEE SALAK [/b][/b] EN BÜYÜK İBADED ÇALIŞMAKTIR BUNUDA UNUTMAYIN ''DÜRÜST OL NAMERDE MUHTAC OLMA İYİLİK YAP '' BUNLARI YAPARSAN YETER

Bu arkadasa asla katılmıyorum nette gezerkene buldugum bir resim Wink

Ben sadece şunu söyliyeyim size tmm kaçırıyolar ama geride getiriyolar. Kaidem abuk subuk neresinden uyduruyosa bir şeyler uyduruyo.Bilemiyorum artık.
Mesaj22.06.2009, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

He He
Sozlerie anca gulunur arkadasım
kacırıyolarmışda geri getiyiolarmısta.....
Bi de benb uyduruyomusum...
Arkadas uyan uyan baska bişe demiyorum
Mesaj22.06.2009, 16:06 (UTC)    

kaidem yazmış:
He He

CANIM KARDESIM INANIYORSAN BIRSEY DEMIYORUM ISPAT ET TEZİ ÇÜRÜT
SAGLAM KANITLARLA BENIM ELIMDE VAR VE BIRE BIR SAHIT OLDUM BU DURUMA
Mesaj22.06.2009, 16:21 (UTC)    

kaidem yazmış:
He He

Ben gördüm vede inanıyom
Bir şey sorucam sen Allah'a Nasıl inandın arkadaşım delilleri var dersen tmm olabilir ama göster sen gel benim eve ben sana göstereyim tamam'mı

Mesaj22.06.2009, 17:24 (UTC)    

tak-oyun yazmış:
kaidem yazmış:
He He

Ben gördüm vede inanıyom
Bir şey sorucam sen Allah'a Nasıl inandın arkadaşım delilleri var dersen tmm olabilir ama göster sen gel benim eve ben sana göstereyim tamam'mı

Düzgün konussss. nan...
Sen inaıyosan o sana kalmıs... Ben inanmıyorum
Bu saçma Şey ile Allah'a imanı aynı kefeye koyan biri ile konusamam ben dengim deilsin...
Mesaj22.06.2009, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ark.bence bu uzaylılar america kökenli.Ve unutmayın ki kur'an'ı kerimde cin ve byünün var olduğu söylenmiştir.Ufo lara dikkat edinde içinden zenci çıkmasın.Bence bunların hepsi america nın işi inanmayın ufoya fln özellikle belirtiim burda 18 yaşının altındaki çocuklarda var.Onların psikolojisinde ufak bir oynama olmuştur mutlaka çünkü bnm annem bir danışman ve küçük hastaların bu konuşmalardan etkilendiğini söylüyor lütfen daha dikkatli olalım.Reimlerimize dikkat edelim çok korkutucu resim koymamaya gayret gösterelim.fazla kuralcı konuştuysam özür dilerim.
Mesaj22.06.2009, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

sonsuzluktabirgolge yazmış:
ark.bence bu uzaylılar america kökenli.Ve unutmayın ki kur'an'ı kerimde cin ve byünün var olduğu söylenmiştir.Ufo lara dikkat edinde içinden zenci çıkmasın.Bence bunların hepsi america nın işi inanmayın ufoya fln özellikle belirtiim burda 18 yaşının altındaki çocuklarda var.Onların psikolojisinde ufak bir oynama olmuştur mutlaka çünkü bnm annem bir danışman ve küçük hastaların bu konuşmalardan etkilendiğini söylüyor lütfen daha dikkatli olalım.Reimlerimize dikkat edelim çok korkutucu resim koymamaya gayret gösterelim.fazla kuralcı konuştuysam özür dilerim.

PAYLASIM ICIN TESEKKURLER AMA BURADA HERTURLU DUSUNCE VE RESIMI PAYLASMAK SERBEST BEGENMEYEN GIRMESIN
Mesaj23.06.2009, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bnm demek istediğim forum yöneticileri 13 yaşının altındaki çocukların bu tür konulara girmesini yasaklasın
Mesaj23.06.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu: UFO

sonsuzluktabirgolge yazmış:
bnm demek istediğim forum yöneticileri 13 yaşının altındaki çocukların bu tür konulara girmesini yasaklasın

GİT FORUM YONETICILERINE SOYLE OZAMAN BURADA KONUYLA ILGILI PAYLASIM YAPILIR KONUYU SAPTIRMA FORUM YONETICILERINE SOYLE ONLAR YAPSIN MODERATOR ARKADASLAR DAHA IYISINI BILIR.
Mesaj23.06.2009, 14:28 (UTC)    

kaidem yazmış:
tak-oyun yazmış:
kaidem yazmış:
He He

Ben gördüm vede inanıyom

Düzgün konussss. nan...
Bu saçma Şey ile Allah'a imanı aynı kefeye koyan biri ile konusamam ben dengim deilsin...

Eğer Yaşamaya devam edersen bi kaç sene daha bekle sonra şu şu kişi bana söyledi dersin.
Mesaj23.06.2009, 14:49 (UTC)    

tak-oyun yazmış:
kaidem yazmış:
tak-oyun yazmış:
kaidem yazmış:
He He

Ben gördüm vede inanıyom

Düzgün konussss. nan...

Eğer Yaşamaya devam edersen bi kaç sene daha bekle sonra şu şu kişi bana söyledi dersin.

sadece gülerim ben bu soze git sütünü iç sen çocuuukkk Mr. Green
Mesaj23.06.2009, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saten alıntı galiba ama ürkütücü
Mesaj23.06.2009, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok uzaylı yok ufo :İnanmıyorum kesinlikle ama Tabikide Var olabilirler incelemek lazım bs olarak uzaya cıkcak ne dersiniz Mr. Green

Evrende yalnız mıyız?” ya da “Aramızda uzaylılar var mı?” gibi insanoğlunun kafasını kurcalayan sorulara cevap, ABD’den geldi. UFO araştırmacısı Jeff Peckmann, düzenlediği basın toplantısında bir uzaylının yer aldığı videoyu gazetecilere gösterdi. Dünya Dışı Varlıklarla İlişkiler Komisyonu Başkanı Peckmann’ın gösterdiği ve 17 Temmuz 2003 tarihinde Nebraska’da Stan Romanek adlı bir adamın kızıl ötesi kamerayla çektiği görüntülerde, 1 metre 20 santimetre boyunda dünya dışı bir varlık somut olarak görülüyor.

‘ARTIK ALIŞSAK İYİ OLACAK’

Videoda, uzaylı olduğu öne sürülen bir yaratık bir gece yarısı bir evin penceresinden içeri bakıyor. Filmi inceleyen Colorado Film Okulu uzmanları ise görüntülerin kesinlikle gerçek olduğunu, herhangi bir montaj hilesine rastlanmadığını açıkladı. Önümüzdeki günlerde uzaylılarla ilgili başka kanıtlar da yayınlayacağını belirten Peckmann, artık uzaylılarla yaşamaya alışmamız gerektiğini dile getirdi.

Bu yazıyla kafam daha cok karıştı kesin Rolling Eyes
Mesaj23.06.2009, 15:00 (UTC)    

kaidem yazmış:
tak-oyun yazmış:
kaidem yazmış:
tak-oyun yazmış:
kaidem yazmış:
He He

Ben gördüm vede inanıyom

Düzgün konussss. nan...

sadece gülerim ben bu soze git sütünü iç sen çocuuukkk Mr. Green

Zeka seviyenin 0.0 olduğunu bilseyidm eğre hiç muhattab olmazdım senle
biz burada geleceğin realitelerinden bahsediyoruz.
Sen çık dışarı yere bi yuvarlak çizip kendi çapında takıl.
Geride kalmışlara bundan daha fazla ayıracak vaktim yok.
Bu arada gizliarsiv'e teşşekürler yoksa ben böyle adamları sokakta bile görmüyorum.