Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.03.2010, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu başlık reklamlarla ilgili görüş alınmak amaçlı açılmış bir başlıktır..
bunu göz önünde bulundurarak lütfen herkesin görüşüne saygı duyun.
yanlış birşey olduğunda moderatörler müdahale ederler.

herkes olumlu, olumsuz görüşünü yazsın..
sonu elbet bir yere varır.
boşuna açılmadı yani.. biliyorsunuz ki text reklamda açılmamıştı böyle bir başlık
?

Mesaj04.03.2010, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında yorum yapmam ne kadar doğru pek bilmiyorum artık b-s içinde olmadığım için yaşananları tam bilmiyorum ama yinede içimden geldi bu yorumu yazmak en azından dışarıdan biri için b-s nasıl görünüyor bunu görürüz diye düşündüm.

Tamam pop-up iyi hoş, para kazandırıcak ama bir iş yapılmadan önce getirdikleri ve götürdükleri iyice hesaplanmalı.

.Pop-up reklamlarının insanları ne kadar zor durumda bıraktığını sanırım herkes biliyor.Sürekli açılan pencereler sıkıntı ve uğraş.Peki bu neye sebep olur hit kaybına ama b-s nin şöyle bir özelliği var zaten gelen hitin büyük bir kısmı b-s platformu içinde açılan sitelerden geliyor.Yani herrkes bu pop-up tan muzdarip olucak.Neyse geri dönersek hit kaybı neye sebep olur peki kullanıcıyı b-s den soğutmaya belkide bırakmaya hatta belkide başka sistem arayışlarına iter kim bilir.Yani sevgili yöneticilerimiz hani siz bu pop-up olayını "kriz oldu para alamadık aman reklamları arttıralım" gibi ani bir kararla koymuşsanız heralde bu karar pek sağlıklı olmayacaktır.

."Birde yorumlar arasında gözüme şöyle bişey takıldı.Bu sistem daha önce almanya'ya da gelmişti bize gelmesi normal ve host+domain için bu sistemi getirdiler." Eee almanya'ya host+domain pop-up tan çok daha önce geldi neden ekmeğin bal sürülmüş tarafını almanya serverı yiyorda bize kuru ekmek kalıyor diye sormalımıyız sizce.Alman serverına host+domain,reklam kaldırma gibi özellikler önceden getiriliyor isteyen reklamını paşa paşa kaldırıyor ve diyor ki banane webmenin karından paramı verir reklamı mı kaldırırım.Peki hala nerdeyse 1-1.5 sene olmasına rağmen şu reklam kaldırma ve diğer yenilikler gelemedi.Yoksa webme tr mi batıyor.En çok müşterisi olan market batarmı yoksa bu marketin sahiplerinin gözünde daha çok para daha çok kazanç ve daha çok rant elde etme düşüncesimi var bi bunları düşünelim derim.

.Şunuda söylemek isterim bazı arkadaşlarımızda şöyle yorumlarda bulunmuş."Bize böyle bir sistem sunan daha yok."Var kardeşim var amma velakin bu sistemler türkçe değil.Ayrıca başka sistem arayan çok rahat bulur site hizmeti blomazsa blog hizmeti var.Eğer evi terketmek gerekirse sende bi kaç akşam parkta yatarsın belkide aylar sonra evi satın alırsın.Kimse küçük düşünmesin.Bir fare gibi bu labirentin içine sıkışmış değil herkes isteyen başka sistemede geçebilir.

Kimsenin hepsini okumasını beklemiyorum çoğunuzun yarın okulu,yapacak ödevi var.Kolay gelsin tabii bu sistemle ne kadar kolay gelebilirse
Mesaj05.03.2010, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sürekli Reklamlara Tıklayalım. ( Hiç Yoktan 1 kere )

Bedava Sitem'in Kazancı Arttıktan Sonra Geri Kaldırabilir.

Ama Şimdilik Alışmamız Gerek Diye Düşünüyorum. Wink

İyi Günler..
Mesaj05.03.2010, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

magic-net yazmış:
Aslında yorum yapmam ne kadar doğru pek bilmiyorum artık b-s içinde olmadığım için yaşananları tam bilmiyorum ama yinede içimden geldi bu yorumu yazmak en azından dışarıdan biri için b-s nasıl görünüyor bunu görürüz diye düşündüm.

Tamam pop-up iyi hoş, para kazandırıcak ama bir iş yapılmadan önce getirdikleri ve götürdükleri iyice hesaplanmalı.

.Pop-up reklamlarının insanları ne kadar zor durumda bıraktığını sanırım herkes biliyor.Sürekli açılan pencereler sıkıntı ve uğraş.Peki bu neye sebep olur hit kaybına ama b-s nin şöyle bir özelliği var zaten gelen hitin büyük bir kısmı b-s platformu içinde açılan sitelerden geliyor.Yani herrkes bu pop-up tan muzdarip olucak.Neyse geri dönersek hit kaybı neye sebep olur peki kullanıcıyı b-s den soğutmaya belkide bırakmaya hatta belkide başka sistem arayışlarına iter kim bilir.Yani sevgili yöneticilerimiz hani siz bu pop-up olayını "kriz oldu para alamadık aman reklamları arttıralım" gibi ani bir kararla koymuşsanız heralde bu karar pek sağlıklı olmayacaktır.

."Birde yorumlar arasında gözüme şöyle bişey takıldı.Bu sistem daha önce almanya'ya da gelmişti bize gelmesi normal ve host+domain için bu sistemi getirdiler." Eee almanya'ya host+domain pop-up tan çok daha önce geldi neden ekmeğin bal sürülmüş tarafını almanya serverı yiyorda bize kuru ekmek kalıyor diye sormalımıyız sizce.Alman serverına host+domain,reklam kaldırma gibi özellikler önceden getiriliyor isteyen reklamını paşa paşa kaldırıyor ve diyor ki banane webmenin karından paramı verir reklamı mı kaldırırım.Peki hala nerdeyse 1-1.5 sene olmasına rağmen şu reklam kaldırma ve diğer yenilikler gelemedi.Yoksa webme tr mi batıyor.En çok müşterisi olan market batarmı yoksa bu marketin sahiplerinin gözünde daha çok para daha çok kazanç ve daha çok rant elde etme düşüncesimi var bi bunları düşünelim derim.

.Şunuda söylemek isterim bazı arkadaşlarımızda şöyle yorumlarda bulunmuş."Bize böyle bir sistem sunan daha yok."Var kardeşim var amma velakin bu sistemler türkçe değil.Ayrıca başka sistem arayan çok rahat bulur site hizmeti blomazsa blog hizmeti var.Eğer evi terketmek gerekirse sende bi kaç akşam parkta yatarsın belkide aylar sonra evi satın alırsın.Kimse küçük düşünmesin.Bir fare gibi bu labirentin içine sıkışmış değil herkes isteyen başka sistemede geçebilir.

Kimsenin hepsini okumasını beklemiyorum çoğunuzun yarın okulu,yapacak ödevi var.Kolay gelsin tabii bu sistemle ne kadar kolay gelebilirse

işte süper yorum daha ne olsun Wink
Mesaj05.03.2010, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba...
Aslında bu başlık altında yapılan yorumlara çok sözüm vardı dün çok şey yazdım lakin sözümü bitiremeden telefonun şarjı bitti bütün yazılarım puff oldu : ) bu sefer yorumlarla uğraşmıyorum sözüm direk webme ye.... Eğerki benim sitelerimde yayınlanan reklamlardan dolayı bir tane aileye bir tanecik ekmek giriyorsa... Ne mutlu bana dünyanın en mutlu insanı olurum gerçekten... Reklamların hiç bir sakıncası yok... 1 gb alanı domain ismini ve bir çok özellikleri babamın hayrına vermiyorlar öğle değilmi... Wink
Mesaj05.03.2010, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence RekLmaların Eski Hali Daha Güzedi.. Very Happy

Adon Tasarım Design
Mesaj05.03.2010, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem diyer bedava hizmet veren sitelerden bir farkı kalmadı artık Crying or Very sad
İyice arbarttılar...
Mesaj05.03.2010, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

kullanıcı reklam yerini rengini boyutunu(Sınırlı olarak) yaparsa daha iyi olur
Mesaj05.03.2010, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakın the-bedava-sitem-guys bir haber'de ne demiş. :

Yetiştiremedik.
Son zamanlarda bazı işlerde aksaklıklar oldu ve bu nedenle gerçekten özür diliyoruz.
Belırlı konular aksatıldı ve bazı istekler ve sorular unutuldu.

Şu andan itibaren tüm gücümüzle sorunların çözümü ile ilgilenmekteyiz.
Biliyoruz ki bazı şeylerin zamana ihtiyacı var ve biz mucize yaratamayız, o nedenle yeniden anlayışınızı umuyoruz.

Sizlere ve moderatörlere teşekkür ediyoruz.
Bize her zaman tam olarak yardımcı oldunuz. Sizler olmasaydınız, Bedava-Sitem buraya gelemezdi.

------------------------------------

Dediği gibi onlar mucize yaratamazlar. Belli bir süre sonra bedava-sitem daha güzel ve güncel olacaktır !!! Wink
Mesaj05.03.2010, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında herkeze günde 1 mesaj gelse.Reklamlara tıklayın diye.Böylelikle tıklamlarda %40 artış olabilir.Bu sayede pop-up'a ihtiyaç kalmaz yada Reklamlara Toplam 100 kere tıklayanların sitelerindeki reklamlar 1 aylık kalksın.

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj05.03.2010, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Arkadaslar, hayla birseyi anlamiyorsunuz.
Ilerliyen dönemlerde domain arti host paketleri gelecek,
Bu paketler Almanyada işletime acilmiştir.
Istenilen sonuclar elde edilince buna benzer paketler Türkiye´e sunulacaktir.

şimdi gelelim reklamlar konusuna,
Böyle yapilmasinin sebebi domain ve host paketlerin temelini hazirlamak olabilirmi acaba..!
Yani üyelleri bu paketlere yönlendirebilmek icin düzenlenmiş olamazmi..!

birde işin bu tarafindan bakmak gerekiyor. Ôyle degilmi..!

Katılıyorum...
Bi ara bize premium paket diye bi şeyler soylendiginde ben aynı su sekilde demistim.Kardesim bunlar bizi zorlamak için elimizdekini kısıtlayacak ki bizi premiuma itmek için.O zamalar pek dikkate alınmadı ama simdi aynı duruma dusecez bakın...
Gururum5 Abla ya aynen katılıyorum google adsense kurallarına aykırı dusuyor bu pop-up sistemi zor durumda bırakmayın bizi lütfenn.Kendim için demiyorum ama abla kadar emek harcayan yoktur kesin.Emeginin karsılıgı asla etmeyecek olan reklam gelirlerini ki sanmıyorum o kadar yuksektir.Bunu da elinden almak bence çok yanlıstır.Saygılar...
Mesaj05.03.2010, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bs reklamlardan kar yaptığını sanarken çok büyük zarar yapıyor ...

Sorularınızı forumda sorun...Gereksiz yere Ö.M atmayınız...
Mesaj05.03.2010, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yha Böyle Güzel Bir Servisi Bedavaya Kullanıyorsunuz.Birde Şikayet Ediyorsunuz.
Mesaj05.03.2010, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu: pop up iyi olmumaş bence

pop up iyi olmumaş bence
Mesaj05.03.2010, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Duyarsızlığın bu kadarı !!

Bu ne böyle yaani şimdi de pup uplar mı. İnsanlara karşı hiç mi saygı kalmadı. Ne anladım ben web sitesi yapmaktan. Üste kaldıramadığımız reklamları yetmedi şimdi de engelleyemediğimiz bir pup up. En sevilmeyen reklam türü. İnsanların tepkisni çekmeyi çok seviyorlar bu insanlar. Bityıl boyunca uğraşıp da şuanki hale getirdiğim güzelm sitemde pup up reklam ile malesef örneğin arkadaşlık sitelerinde olduğu gibi reklamlar açılması hiç hoş olmuyor. Malesef böyle kimse devam etmek istemez bu sitede. Kusura bakmayın dobra dobra söylerim ben söyleyeceğimi. O zaman adtech den reklam alabilelim. Sizin adminliğinizde olan bişey diye binlerce insanın hakkına giriyorsunuz. Bu kadar kişinin düşünceleri hiç mi önemli değil. Duyarsız olmayalım lütfen.. İyi çalışmalar dilerim..
Önceki mesajları göster: