Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.03.2010, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Evhollow

yusufck18 yazmış:
Alıntı:
Bedava Sitem Diyor ki, Biz Size bedava hizmet veriyoruz.Çocuk mu kandırıyorsunuz be arkadaş o reklamlar neye yarıyor süs mü?Gelirini vakıflara mı bağışlıyorsunuz.

Arkadaş Bedava-Sitem Senden Para İstiyor Mu İstemiyor.E O Zaman Bu Hizmet Bedavadır.Ama Karşılıksız Değildir..Bu Reklamlarda Sitemizin Karşılığında Bedava-Sitem'in Zorunlu Kıldığı Bir Uygulamadır.Anlayış Gösterin

Ya yapmayın burda saygı bi yana ama kimsenin kimseye yaranmasına gerek yok BS deyken BS iyi BS şöyle BS böyle hep onlar haklı falan diyen insanlardan olmayın. Ben demiyorum ki reklamlar konusunda BS haksız ya da bu servis ücretsiz değil falan bu servis tabi ki de ücretsiz ve sitelerdeki reklamlar konusunda da son derece haklılar ama iki şey var biri bu insanların farketmeden kendini küçük düşürerek yaptıkları yalakalık bunu geçip esas konuya gelirsek de popup reklamlar gerçekten çok abartılı başlarda çok bişey farketmez diyodum ama bu reklamlardan BEN rahatsız olmaya başladım ziyaretçi nasıl olmasın ne demek istediğimi anladınız gerisi vs. vs. Confused

Arrow BS Forumda Evhollow Arrow Evhollow'u Yorumla
Mesaj19.03.2010, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Evhollow

evhollow yazmış:
yusufck18 yazmış:
Alıntı:
Bedava Sitem Diyor ki, Biz Size bedava hizmet veriyoruz.Çocuk mu kandırıyorsunuz be arkadaş o reklamlar neye yarıyor süs mü?Gelirini vakıflara mı bağışlıyorsunuz.

Arkadaş Bedava-Sitem Senden Para İstiyor Mu İstemiyor.E O Zaman Bu Hizmet Bedavadır.Ama Karşılıksız Değildir..Bu Reklamlarda Sitemizin Karşılığında Bedava-Sitem'in Zorunlu Kıldığı Bir Uygulamadır.Anlayış Gösterin

Ya yapmayın burda saygı bi yana ama kimsenin kimseye yaranmasına gerek yok BS deyken BS iyi BS şöyle BS böyle hep onlar haklı falan diyen insanlardan olmayın. Ben demiyorum ki reklamlar konusunda BS haksız ya da bu servis ücretsiz değil falan bu servis tabi ki de ücretsiz ve sitelerdeki reklamlar konusunda da son derece haklılar ama iki şey var biri bu insanların farketmeden kendini küçük düşürerek yaptıkları yalakalık bunu geçip esas konuya gelirsek de popup reklamlar gerçekten çok abartılı başlarda çok bişey farketmez diyodum ama bu reklamlardan BEN rahatsız olmaya başladım ziyaretçi nasıl olmasın ne demek istediğimi anladınız gerisi vs. vs. Confused

Başta Belirtmek İsterimki kimseye yalakalık yapmıyorum yapmamda.evet reklamlardan bende rahatsızım.hepimiz rahatsızız.ama "bu servis ücretsizse bu reklamlar ne" gibi açıklamalarda bulunanlardan rahatsızı oluyorum.
Mesaj19.03.2010, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Evhollow

Tamam şöyle düşünelim ve bu tartışmayı bi nihayete erdirelim bu servis bize bir subdomain veriyor ve bizden bir para almıyor buraya kadar tamam ama bir karşılık ödenmediğini söyleyemeyiz sitelerdeki kocaman reklamlar ve popup reklamlar bir bedeldir ve bu bedel de paradır ama bizden değil bizim üzerimizden alınan bir para yani sonuç olarak diyebiliriz ki BS kullanıcıdan bir ücret talep etmeyen ancak bir karşılık sonucu hizmet sağlayan bir servistir olay bundan ibaret.

Mesaj20.03.2010, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

REKLAMLAR EN ALLTA OLSA İYİ OLUR ÜSTTE KİRLLİK YAPIO VE ADULT REKLAMLAR DA ZİYARETÇİLERİ VİRÜS VARMIŞ GİBİ GÖRDÜRO
Mesaj20.03.2010, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pop-up siteleri yavaşlatıyor..
Bence bu kaldırılsın.. Wink
Siz teşvik etmeyin.Ama biz reklamları tıklamalarla verdiğiniz hizmetten dolayı destekliyoruz. Wink
Mesaj20.03.2010, 12:21 (UTC)    

ibrahmgun yazmış:
Ama biz reklamları tıklamalarla verdiğiniz hizmetten dolayı destekliyoruz

Bu laf aklıma şöyle bi fikir getirdi reklam tıklama günü gibi bişey yapalım haftada bi gün mesela insanların en çok girdiği bi gün olsun cumartesi ya da pazar gibi veya haftasonu iki gün birden BS ye giriş yapan üyeler o gün giriş yaptıktan sonra siteye girebilmek için bi reklam tıklasınlar site ondan sonra açılsın ya da bi zorunluluk olmasın o gün herkes kendi sitesindeki BS reklamına tıklasın giriş yapsa da yapmasa da ve popup reklamları da kaldırılsın çünkü böyle bi durumda onlara ihtiyaç kalmaz herkesin sorunu da çözülmüş olur. Rolling Eyes

Mesaj20.03.2010, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya su sitede bir yenilik yapılsa.Veya şu forumda bir şey değişse..Adamlar çalışıyor tıklamaya değer dicem.Hayatta tıklamam şu reklamlara.Bir de öyle birşey olsun cumartesi/pazar hayatta girmem bs'e...
Mesaj20.03.2010, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufck18 yazmış:
Ya Banane Ne Tıklıcam Ya.Kazanmasınlar Banane.Belki Kazanmıyoz Diye Kaldırırlar Belki

Buda Bir Secenek Very Happy

Kazanamazlarsa reklamları kaldırcaklarını hiç sanmıyorum direk BS yi kapatırlar.. Herneyse arkadaşlar bu konu burda bunu tartışalım belki de bi çözüm üretelim diye var ama şu sayfalarca yazılara bakarsak (saçma sapan yazıları ve reklamları söylemiyorum bile) yazılan şeyler ya şikayet ya isyan ya da saçma sapan umursamaz espriler falan.. Bence her iki tarafı da mutlu eden bi çözüm bulmalıyız ve bu çözümle BS tabikide para kazanmalı ki bu imkanları bize sağlasın tek taraflı düşünmeyelim, mantıklı konuşalım.. Lütfen.. Confused

Mesaj22.03.2010, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl katlanalım ya kim katlanablir buna bir çok bs ye yararı dokunan arkadaşlarımız bs yi bırak bunların sayısı 1-2 de değil bu sayılarda gittikçe artıyor dikkatinizi çekerim artık forumda sitesiyle ilgili bir sorunu varsa sorulmuyor hep yeni domain almak .net .com gibi uzantılara geçmek ile ilgili sorular soruluyor hatta bu işi bilen adam haberimiz olmadan geçiyor bs gittikçe dağılıyor hatta ben bile düşünmeye başladım...

Sorularınızı forumda sorun...Gereksiz yere Ö.M atmayınız...
Mesaj22.03.2010, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkseyyah yazmış:
Nasıl katlanalım ya kim katlanablir buna bir çok bs ye yararı dokunan arkadaşlarımız bs yi bırak bunların sayısı 1-2 de değil bu sayılarda gittikçe artıyor dikkatinizi çekerim artık forumda sitesiyle ilgili bir sorunu varsa sorulmuyor hep yeni domain almak .net .com gibi uzantılara geçmek ile ilgili sorular soruluyor hatta bu işi bilen adam haberimiz olmadan geçiyor bs gittikçe dağılıyor hatta ben bile düşünmeye başladım...

Bu Konuda %100 Sana Katılıyorum...B-s Eski B-s Değil...
Mesaj22.03.2010, 16:51 (UTC)    

roportajtr yazmış:
turkseyyah yazmış:

Bu Konuda %100 Sana Katılıyorum...B-s Eski B-s Değil...

BS kesinlikle eski BS değil bu su götürmez bi gerçek ama isanların kafası çalışsa ya da çalışmıyosa bile çalışanları biraz dinlese burası eskisinden daha güzel olur ama benim HİÇ umudum yok ve eminimki BS asla daha iyiye gitmiycek ve sürekli bu şekilde dibe doğru gitmeye devam edicek, sonunda da bu hizmet Türkiye'de daha fazla verilmiycek ve kapatılcak.

Mesaj22.03.2010, 22:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni reklam konsepti oldukça olumsuz bir etki bırakmıştır. bu nedenle tr.gg siteleri artık cazibesini yitirmektedir. Tamam site sahibi para kazansın ok ama kullanıcıların tr.gg. tercihi reklamın abartılı olmamasıydı. Sanırım bundan sonra bedava sitem için gerileme dönemi başlamıştır.
Selin kurtar bizi diyorum....
Mesaj23.03.2010, 07:33 (UTC)    

netdunya yazmış:
yeni reklam konsepti oldukça olumsuz bir etki bırakmıştır. bu nedenle tr.gg siteleri artık cazibesini yitirmektedir. Tamam site sahibi para kazansın ok ama kullanıcıların tr.gg. tercihi reklamın abartılı olmamasıydı. Sanırım bundan sonra bedava sitem için gerileme dönemi başlamıştır.
Selin kurtar bizi diyorum....

Sözlerinin her kelimesine katılıyorum ve gerçekten Selin'li dönemleri mumla arıyoruz.. Confused

Mesaj25.03.2010, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pop-up çok kotu oldu yaa ! Zaten 728x90 lık reklam yüzünden az daha bs'yi bırakıyordum :S Bu pop-up çok kotu duruyor! Daha güzel bir reklam ayarlayın bari illa reklam koyacaksanız...
Mesaj26.03.2010, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

yakında sitemiz açıldıktan sonra kocaman sayfayı kapatacak şekilde bir reklam çıkar altındada kücük bir reklamı kapat butonu olur. Yakında buna gececeklerdir...

Eğer zor durumda kalıyorlarsa üye alımını durdursunlar ne biliyim yada alt bir tane üste bir tane alta reklam koysunlar ama pop reklamı koymasınlar çok sinir bozucu olur.
Önceki mesajları göster: