Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.03.2011, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burada hâla bunlarlamı uğraşılıyor. Laughing Boşa uğraşıyorsunuz dostlaaarr.. Bu forum eski haline asla dönmeez..! Ben ne dersem diyim hepiniz'de biraz olsun umut olacak yinede, biliyorum.. Ama imkansız.. Gonulerleri hackerfriend cunobag anadolulular selin net-tr japon-cocuk hyperend antispasteam daha kimleerrr geldi geçti buradan. bunlardı forumu canlandıran. Bunlardı foruma renk katan. Biliyorum unuttuğum 10 larca kişi var. Bizdik bu forumu canlı tutan... Kurallar değiştir burada. Artık bu forumu unutun arkadaşlar.. 1 2 seneye kalmaz bu sistem elvada der internet hayatına.. Hadi sağlıcakla kalın.. Wink
Mesaj08.03.2011, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnformess'e katılıyorum eskiye dönmez artık çünkü çoğu kişi gitti.Bizim zamanımızda bmbaşkaydı Rolling Eyes
Mesaj08.03.2011, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Burada hâla bunlarlamı uğraşılıyor. Laughing Boşa uğraşıyorsunuz dostlaaarr.. Bu forum eski haline asla dönmeez..! Ben ne dersem diyim hepiniz'de biraz olsun umut olacak yinede, biliyorum.. Ama imkansız.. Gonulerleri hackerfriend cunobag anadolulular selin net-tr japon-cocuk hyperend antispasteam daha kimleerrr geldi geçti buradan. bunlardı forumu canlandıran. Bunlardı foruma renk katan. Biliyorum unuttuğum 10 larca kişi var. Bizdik bu forumu canlı tutan... Kurallar değiştir burada. Artık bu forumu unutun arkadaşlar.. 1 2 seneye kalmaz bu sistem elvada der internet hayatına.. Hadi sağlıcakla kalın.. Wink

O zamanin rekabeti bile zevkliydi....
naazimca
erufuk
mjistanbul
ikiyol

vs vs...

Ama eski zaman bir daha gelmez bosuna beklemeyin...

Vesselam
Mesaj08.03.2011, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önüne gelinen site silinmemeli

atıyorum forumda terbiyesizlik / küfür mü etti banlansın
pm ile terbiyesizlik / küfür mü etti pm si engellensin

bu durumda sitenin silinmesi saçma

birde eskiden kimse birşey bilmiyordu vede herkez soruyordu şimdi googleye yazsan problemini Very Happy birsürü cevap Very Happy
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj08.03.2011, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne olursa olsun böyle bir foruma her zaman ihtiyaç var. Wink
Mesaj08.03.2011, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama bu forumda herkes 11-18 yaş aralığında 18 yaş üstü büyükler paralı domainler alıyorlar .com . net vs vs .....
Mesaj08.03.2011, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

içinizde umutsuzluk olmasın bi gıdımlık bs var... onuda kaybetcez... bari biraz çaba gösterin

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj09.03.2011, 05:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben H-M / Hayaldunyam-Mert
rankend Senin çabanı takdir ediyorum.. Gerçektende bedava-sitem'in gelişmesinde seninde büyük payın var... Fakat bende çou yoruma katılıyorum.. Bunlar düzelmezse bedava-sitem'in geleceği için iyi bir şeyler söyleyemeyeceğiz...

> Ama bu forumda herkes 11-18 yaş aralığında 18 yaş üstü büyükler paralı domainler alıyorlar .com . net vs vs .....
> Önüne gelinen site silinmemeli..! ( Hiç olmazsa nedenler açıklanmalı )
> O zamanin rekabeti bile zevkliydi....
naazimca
erufuk
mjistanbul
ikiyol

vs vs...
> Paylaşımlar arttırılmalı,
> Özellikle css,html konularında yeni üyelere bilgi verilmeli..
Mesaj09.03.2011, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama Hakikaten İyiydi EskiLer Very Happy