Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2011, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
htmlkod yazmış:
aykut-servis yazmış:
@htmlkod

Bir Şey Değil .. Yanlız İçeriğinizi Silmişsiniz Şimdi Fark Ettim Diğer Tasarımınız Daha Hoş İdi Bence Ama Renkler Ve Zevkler Tartışılmaz Sonuçta , İyi Forumlar ..!

Yok hayır. Silmedim içerik alt sayfalarda gizli

Hmm , Peki Neden Gizlediniz ?

Cevaplayayim Very Happy İçerik kalabalik olduğu için sol menu uzar gider,Bunu engellemek için alt baslik özelliğini kullanmiş uygun başliğa tıklayınca alt konular açılıyor. Yaklaşım 2-3 yıldır siteyi kullandiğim için biliyorum Smile
Mesaj07.09.2011, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

alimengu yazmış:
aykut-servis yazmış:
htmlkod yazmış:
aykut-servis yazmış:
@htmlkod

Bir Şey Değil .. Yanlız İçeriğinizi Silmişsiniz Şimdi Fark Ettim Diğer Tasarımınız Daha Hoş İdi Bence Ama Renkler Ve Zevkler Tartışılmaz Sonuçta , İyi Forumlar ..!

Yok hayır. Silmedim içerik alt sayfalarda gizli

Hmm , Peki Neden Gizlediniz ?

Cevaplayayim Very Happy İçerik kalabalik olduğu için sol menu uzar gider,Bunu engellemek için alt baslik özelliğini kullanmiş uygun başliğa tıklayınca alt konular açılıyor. Yaklaşım 2-3 yıldır siteyi kullandiğim için biliyorum Smile
Mesaj07.09.2011, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

blog-cenneti yazmış:
Sitenizde az yararlanmadım bir zamanlar günlük giriyordum Smile başarılar,çok güzel bir site...
Mesaj07.09.2011, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj07.09.2011, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok başarılı bir site hocam başarılar Wink

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj07.09.2011, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok büyük emeğiniz var. Emeğinizin karşılığını da alıyorsunuz. Google'da ilk sıralarda çıkmanız, başardığınızı gösterir. Siteniz gayet başarılı. Tebrik ediyorum sizi. Rolling Eyes
Mesaj09.09.2011, 06:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Çok büyük emeğiniz var. Emeğinizin karşılığını da alıyorsunuz. Google'da ilk sıralarda çıkmanız, başardığınızı gösterir. Siteniz gayet başarılı. Tebrik ediyorum sizi. Rolling Eyes

Teşekkürler. Sizinde bu forumda emeğiniz büyük Wink
Mesaj09.09.2011, 06:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bedava-sitem de eskiyim ama kodcu olarak daha yeniyim. Siten .çok başarılı tebrikler. Bu arada ana sayfada açılan bantın kodunu söyler misin ? Forumlarda index de olur o banttan Very Happy
Mesaj09.09.2011, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni-html-kodlar yazmış:
Ben bedava-sitem de eskiyim ama kodcu olarak daha yeniyim. Siten .çok başarılı tebrikler. Bu arada ana sayfada açılan bantın kodunu söyler misin ? Forumlarda index de olur o banttan Very Happy

Teşekkürler P.M olarak ileteceğim
Mesaj09.09.2011, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj11.09.2011, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/9 içerik artırmaya devam Very Happy
Mesaj12.09.2011, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne zamandır bedava-sitemdesiniz çok yardımınız dokundu halada dokunuyor. neden iceblue tasarım ? bunu merak ediyorum.
Mesaj26.09.2011, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-kocaman yazmış:
ne zamandır bedava-sitemdesiniz çok yardımınız dokundu halada dokunuyor. neden iceblue tasarım ? bunu merak ediyorum.

Alıntı:
@Gulecoyun Teşekkürler

@aykut-kocaman

İceblue tasarımı seçmemin nedeni ,

Pratik , kolay kullanışlı olması.

Yorumunuz için teşekkürler

Mesaj26.09.2011, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/10 çok yararlı bir site.
Mesaj26.09.2011, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım ve İçerik Gerçekten mükemmel site isminiz ve googleda en başlarda çıkmanız gerçekten çok iyi

Başarılarınıza başarılar katmanız dileğiyle
Önceki mesajları göster: