Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2011, 23:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

wikimedyam yazmış:
Üstte formu doldurdum.Biraz dikkatli okusan nasıl bir tasarım istediğimi kavrıyabilirsin(din)Mert tasarımı yapar sen zahmet etme

Peki :/
Mesaj13.09.2011, 23:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
wikimedyam yazmış:
Üstte formu doldurdum.Biraz dikkatli okusan nasıl bir tasarım istediğimi kavrıyabilirsin(din)Mert tasarımı yapar sen zahmet etme

Peki :/

Mesaj14.09.2011, 04:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

wikimedyam yazmış:
Tasarımın Rengi : Beyaz,Yeşil(Butonlar Yeşil)

Sitenizin Konusu : Kişisel

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık Resminde reklam alanı olsun boyutu öenmli değil.Logo kısmı boş kalsın kendim Logoyu koyacağımSiz sadece oraya logo geleceğini belirtin

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Üst menü ve sol menü olsun.Butonlar yeşil renkte olsun.Copyright kısmı yeşil renkte olsun.Stil verilirse stil rengi yeşil olsun.Yatay genişliği 900 olsun.İçerik ksımı beyaz renkte olsun Arkaplana basit bir resim koyun ben değiştiririm.

Mesaj14.09.2011, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Rengi:Siyah Ayıraçlar Gri Olsun

Sitemin Konusu:Html Müzik Resim Paylasim

Tasarımın Resmi:Şekilli Bir Şekilde BedavaSitePaylasim.Tr.GG Yazsın

Sağda Menü Üstde Açılır Menü Olsun

Üstde Reklam Bölümü 250x250 Yan Yana 3 Tane

En Alt Copyrgiht'da İste

"BedavaSitePaylasim | Refik Can Demir Tüm Hakları Saklıdır" Yazsın Ben Konutu Takip Edicem Yapanın Klavyesine Sağlık Birde Menüye Konularımı Nasıl Yerleştiricm Bunuda Kodu Göndere Yazarsa Sevinirim.
Mesaj14.09.2011, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardım edecek kimse yok mu arkadaşlar
Mesaj14.09.2011, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Dalgalı Bır Tasarım Istıyorum Ama Usutnde Dalga Bilisim Yazsın Ltfn Bana Kodunu Veırsenız Sevınırm .D
Mesaj14.09.2011, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

dalgabilisim yazmış:
Ben Dalgalı Bır Tasarım Istıyorum Ama Usutnde Dalga Bilisim Yazsın Ltfn Bana Kodunu Veırsenız Sevınırm .D

Lütfen Tasarım İsteklerinizi Aşağıda Anlattığım Gibi Rengini özelliklerini Fln Söyleyiniz

Örnek :

Tasarımın Rengi : Kırmızı,Beyaz

Sitenizin Konusu : Blog

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet dünya ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...

Mesaj14.09.2011, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
Tasarımın Rengi:Siyah Ayıraçlar Gri Olsun

Sitemin Konusu:Html Müzik Resim Paylasim

Tasarımın Resmi:Şekilli Bir Şekilde BedavaSitePaylasim.Tr.GG Yazsın

Sağda Menü Üstde Açılır Menü Olsun

Üstde Reklam Bölümü 250x250 Yan Yana 3 Tane

En Alt Copyrgiht'da İste

"BedavaSitePaylasim | Refik Can Demir Tüm Hakları Saklıdır" Yazsın Ben Konutu Takip Edicem Yapanın Klavyesine Sağlık Birde Menüye Konularımı Nasıl Yerleştiricm Bunuda Kodu Göndere Yazarsa Sevinirim.

İyide Dediğin şekli anlamadım 250x250 reklam 3 tane saçma 1 tane yeter Eğer 1 taene isterseniz kodlarım
Mesaj14.09.2011, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

miroesinti yazmış:
berkaykagan yazmış:
Tasarımın Rengi : Turuncu Ağırlıklı

Başlık Resminde Neler Olsun? : ihtişamlı güzel bir başlık resmi olursa sevinirim .başlık resminde büüyükçe ihtişamlı bir şekilde Berkay Kağan yazsın altında Berkay Kağanın bilgi ve eğlence portalı yazsın

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : bir adet açılır üst menülü bir adet sağ menülü bir adet başlık resminin altında kayan yazı ile duyuru yapabileceğim bir alan olsun copyright alanı değişir olsun geniş bloglarımı yazmak için geniş bir içerik alanı olursa sevinirim

Tasarımı 24 Saat İçinde Yapmaya Çalışacağım
ya kodu yanlış verdiniz ya tasarım kırık yani bi sorun var tasarım gözükmüyorr lütfen başkası çizebilirmi ?
Mesaj14.09.2011, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

berkaykagan yazmış:
miroesinti yazmış:
berkaykagan yazmış:

Başlık Resminde Neler Olsun? : ihtişamlı güzel bir başlık resmi olursa sevinirim .başlık resminde büüyükçe ihtişamlı bir şekilde Berkay Kağan yazsın altında Berkay Kağanın bilgi ve eğlence portalı yazsın

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : bir adet açılır üst menülü bir adet sağ menülü bir adet başlık resminin altında kayan yazı ile duyuru yapabileceğim bir alan olsun copyright alanı değişir olsun geniş bloglarımı yazmak için geniş bir içerik alanı olursa sevinirim

ya kodu yanlış verdiniz ya tasarım kırık yani bi sorun var tasarım gözükmüyorr lütfen başkası çizebilirmi ?

Çok çok çok özür dilerim akşama tasarımı düzeltip size vereceğim kusura bakmayın.!!
Mesaj14.09.2011, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

miroesinti yazmış:
berkaykagan yazmış:
miroesinti yazmış:
berkaykagan yazmış:

Çok çok çok özür dilerim akşama tasarımı düzeltip size vereceğim kusura bakmayın.!!
teşekkürler
Mesaj14.09.2011, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yha Ben İstekde Bulundum Hala Yapılmadı Heralda Başı Dolu Yapıcak Kişinin Rolling Eyes
Mesaj14.09.2011, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem İçin Tasarım Yaparmısınız

Tasarımın Rengi : Mavi Beyaz

Sitenizin Konusu : Oyun

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet Oyun Resmi ve hemen yanında web sitemin ismi..http://kayip-oyun.tr.gg/ Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de Sol tarafta olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...

Oyun İçin Ne olursa Resmi
Mesaj14.09.2011, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Rengi : Mavi Beyaz Kırmızı

Sitenizin Konusu : Oyun

Başlık Resminde Neler Olsun? :Sitenin İsmi Oyun Resimleri + [Arama Butonu Olursa Seveinirim Olmayabilride)

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Arkaplanda Oyun Resimleri Olursa Sevenirim

Ve En Alt Bölgede Reklam Yeri Olsun
Copyright Kısmıda Olsun
Mesaj14.09.2011, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu: !!

SON Yorumuma bir ekleme yapıoyrum CSS Olmasın
Önceki mesajları göster: