Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.12.2010, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

poup yerine kullanılacaksa fena dğeil ozaman fakat bu çok ziyaretçi kaçırır
Mesaj25.12.2010, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Arkadaşlar öncelikle şu açıklamaları yapayım

reklamı isteyen arkadaşlar kullanabilecek

bunun için kontrol panelinde gerekli butonlar yerleştirilmiştir.

ayrıca pop-up un kalkması ikinci bir sayfanın sitemizde açılmamasını sağlayacak

Ayrıca sitelerimize girildiğinde eskisinden daha hızlı açılmış olucak

Tabiki pop-up sistemini sevmeyen google sitelerimize daha fazla rehabet gösterecektir.

Bunlar reklam komseptinin olumlu yönleridir...
Mesaj10.01.2011, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

REKLAM İŞİ ÇOK KÖTÜ OLMUŞ, SİTEMİN REYTİNGİ BU REKLAMLARDAN DOLAYI TAMAMEN DÜŞMÜŞ, BÖYLE KALACAKSA SİTEYİ SİLECEĞİM.
Mesaj20.01.2011, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu yöntem daha iyi sitemiz daha hızlı ve googleda indexlenme kolay oluyor teşekkürler bs...
Mesaj31.01.2011, 01:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR BN YENİ Bİ SİTE AÇTIM AMA NASIL BİŞEY YAYINLICAĞIMI BİLMİYORUM LTFEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM Mr. Green
Mesaj02.08.2011, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu: asd

arkadaşlar en iyisi bedava forum kurmak
Mesaj06.08.2011, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklam

asagiirmaklar yazmış:
Geriye ne kaldı her taraf reklam oldu.

Mr. Green
Mesaj18.08.2011, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamlarınız yuzunden 3 yıllık emek verdiğim siteme artık birsey eklemiorum

Ve bazı arkadslarım su e-maili atıor toplu yonlendirme kodu eklemek ve bv nin para kazanmasını engellemek Ben tabiki böle bisi olsun istemiorum sadece yukarıdaki banner neyinize yetmiorduki anlamıor hitlerimiz dustu ekleme hevesimiz dustu bakın size ddos ataklar yapıorlar Sırf sorun su pop-up layer diorsunuz bu daha kotu kullanıcılarımız hic olmassa pop-up engelliorlardı

NESE uzun lafın kısası reklamlar kalkmassa yeni bir sorunla daha karsılasacaksınız bana bu e-mail atıldığına gore herkeze atılmıstır
Mesaj18.08.2011, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve birsey daha tr.gg kalitesi o kadar dustuku artık hicbir site toplistelere bile tr.gg ekletmior yada hit motorlarına

Biz sitemize reklam koyup para kazanmıcaksak zaten ne yapıoruzki burada hadi para kazanmayı bırak zaten artık söle bisi oldu tr.gg hahaha eziq sitesi die dalga gecilior

Bunların nedeni bu reklamlar artık herkez bir altarnarif arıoır ve buluorda benden tavsiye kaldırın su layeri pop-upu yoksa turkiyede bu hızda kimse kullanmıcak:(

NAZİMCA.TR.GG ne kadar iyi bir siteydi dimi gunluk hiti 3-4k yıl geciordu adam bıraktı siteyi

bunungibi binlerce site var bende sanırım böle giderse bunlardan olucam
Mesaj01.09.2011, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi Forumlar...
Mesaj07.09.2011, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeslayer pop-up bunlar kalkmassa tr.gg devri biter simdi isteyen dediniz 2 gun sonra ben biliom zorunlu yapcaksınız zaten suan tr.gg sitelerinin hic bir değeri kalmadı en iyi sitesinin hiti bile ne kadarki ?

Yani bunu anlamadan hala pop-up layer pesinde kosuorsunuzki turkiye gelismis bir ülke

wordpress den ve buna benzer bircok siteden reklamsız blog acabiliriz

Yani bulunmaz hint kumasımıki böle reklamlar duruken siz bizim hala tr.gg kullanıcağımızı dusunuorsunuz cok garip
Mesaj18.09.2011, 00:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

DOGRUSU BU OLSA İİ OLUR
Önceki mesajları göster: