Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.09.2011, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
aykut-servis yazmış:
benimsitem1993 yani vahap o ayrıldıktan sonra konuşmuştuk bazı şeyleri , ua1905ua modumuzda istememişti ve energy26 semih abimde istememişti ve baks-bani üstad değil ama Smile oda istemedi sonra paylasim61 muhammed dostumda istmememişti sanki beni forumda arkadaş olarak gören var falan demişti Smile en iyi üstadlar bunlar daha sayardım ama aklıma gelmiyor Smile
Bunlar en iyi üstad değil , hiçbiri üstad değil. Üstad diye bir şey yok. Forumda çok yazı yazan , gençlere özel bölümünde takılan üstad olmuyor. Seni isteyenler kadar istemeyenlerde vardır %100.. Kafanda üstad olarak gördüğün 3-4 kişi kal diyince kararından dönüyorsan , bundan sonra bence bir işe girince 2 değil 5 - 10 defa düşün Smile ki doğru bir karar veresin.. Forumda ben 2-3 tane üstad tanırım. Imagerial , rankend , hackerfriend gibi. Bunlar gerçekten üstad. Bunlar gerçekten bilgi sahibi . Bunlar gerçekten TR.GG dışına çıkıncada bir şeyler yapabiliyorlar. Beni severlermi sayarlarmı bilmem. Ama açıkçası ben onlara özenirim. Ayrıca kal diyenlerde sana lütfen kal bizi bırakma dememiştir. Neyse , hayırlısı ne diyim.

Bu Sizin Düşünceniz Smile
Mesaj30.09.2011, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
online-games1 yazmış:
aykut-servis yazmış:
benimsitem1993 yani vahap o ayrıldıktan sonra konuşmuştuk bazı şeyleri , ua1905ua modumuzda istememişti ve energy26 semih abimde istememişti ve baks-bani üstad değil ama Smile oda istemedi sonra paylasim61 muhammed dostumda istmememişti sanki beni forumda arkadaş olarak gören var falan demişti Smile en iyi üstadlar bunlar daha sayardım ama aklıma gelmiyor Smile
Bunlar en iyi üstad değil , hiçbiri üstad değil. Üstad diye bir şey yok. Forumda çok yazı yazan , gençlere özel bölümünde takılan üstad olmuyor. Seni isteyenler kadar istemeyenlerde vardır %100.. Kafanda üstad olarak gördüğün 3-4 kişi kal diyince kararından dönüyorsan , bundan sonra bence bir işe girince 2 değil 5 - 10 defa düşün Smile ki doğru bir karar veresin.. Forumda ben 2-3 tane üstad tanırım. Imagerial , rankend , hackerfriend gibi. Bunlar gerçekten üstad. Bunlar gerçekten bilgi sahibi . Bunlar gerçekten TR.GG dışına çıkıncada bir şeyler yapabiliyorlar. Beni severlermi sayarlarmı bilmem. Ama açıkçası ben onlara özenirim. Ayrıca kal diyenlerde sana lütfen kal bizi bırakma dememiştir. Neyse , hayırlısı ne diyim.

Bu Sizin Düşünceniz Smile
Of aykut of.. Neyse kardeşim , takıl sen.
Mesaj30.09.2011, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkeze iyi geceler
Mesaj30.09.2011, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dunya yazmış:
herkeze iyi geceler

Sanada hayırlı geceler..
Mesaj30.09.2011, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
aktif-dunya yazmış:
herkeze iyi geceler

Sanada hayırlı geceler..

Hepinize hayırlı geceler,nasılsınız...
Mesaj30.09.2011, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dunya yazmış:
herkeze iyi geceler

İyi Geceler Smile
Mesaj30.09.2011, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Selamın Aleyküm Beyler Nasınız Smile

VE ALEYKUM SELAM İYİZ SİZ NASSINIZ Smile
Mesaj30.09.2011, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende İyiyim , Bugün Çok Mutluyum Ya Nedeninide Bilmiyorum Smile
Mesaj30.09.2011, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Bende İyiyim , Bugün Çok Mutluyum Ya Nedeninide Bilmiyorum Smile

allah daha da mutlu etsin aykut Mr. Green

Mesaj30.09.2011, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar herkese merhaba nasılsınız ?

Mesaj30.09.2011, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy26 yazmış:

saol iyiyiz sen Wink
Mesaj30.09.2011, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dunya yazmış:
energy26 yazmış:

saol iyiyiz sen Wink

saolasın dostum iyiyim bende

Mesaj30.09.2011, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uzun zamandır ilk kez foruma uğrayayım dedim. Nasılsınız iyi misiniz, arkadaşlar? Buradan bedava sitem'de benimle konuşmuş, bana yardımcı olmuş ve dertlerimi dinlemiş herkese saygılar. Umarım bu forum daha iyi yerlere gelir demekten başka çare yok ama bence yeni gelenler bu işte kendilerini geliştirmediği sürece bu forum ilerlemeyecek. Onlara destek olursanız eski forum düzenini sağlarsınız. Herkese tekrar tekrar saygılar.
Mesaj30.09.2011, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Uzun zamandır ilk kez foruma uğrayayım dedim. Nasılsınız iyi misiniz, arkadaşlar? Buradan bedava sitem'de benimle konuşmuş, bana yardımcı olmuş ve dertlerimi dinlemiş herkese saygılar. Umarım bu forum daha iyi yerlere gelir demekten başka çare yok ama bence yeni gelenler bu işte kendilerini geliştirmediği sürece bu forum ilerlemeyecek. Onlara destek olursanız eski forum düzenini sağlarsınız. Herkese tekrar tekrar saygılar.

haklısın dostum Wink

Mesaj30.09.2011, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy26 yazmış:
bs-destek-merkezim yazmış:

haklısın dostum Wink

dogru diyorsun Wink

En son aktif-dunya tarafından 17.03.2013 16:52:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: