Forum'da ara:
Ara

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Başarılı
  46%
[ 23 ]
Orta Dereceli
  36%
[ 18 ]
Kötü
  16%
[ 8 ]
Toplam Oylar : 49

Yazar Mesaj
Mesaj23.05.2012, 07:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte Asıl "Mert TOPUZ" Geri Döndü Smile Başarılar
Mesaj24.05.2012, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler...
Yorumlara devam edelim arkadaşlar?
Mesaj24.05.2012, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz Açık Değil ama Güzel bir şey olacağa benziyor

Bizim sitemizdede site veriyoruz ftp li üstelik ve reklamsız

forum bölümünede Mod arıyoruz
Mesaj24.05.2012, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler yorumunuz için..
Eskiden tanıyanlar bilirler.. Yaparım dediysem elimden gelenin en iyisini yaparım.. Yani bu konuda endişeleri olanlar olmasın Smile
Mesaj24.05.2012, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

üye oldum da Very Happy üyelik adimi ve sifremi unutdum ;Very Happy
Mesaj24.05.2012, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üyelikler aktif olduğunda e-posta ve siteler üzerinde tüm bilgiler gönderilip hatırlatılacaktır Smile Bunlar sorun değil, merak etmeyin Smile
Mesaj24.05.2012, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Teşekkürler yorumunuz için..
Eskiden tanıyanlar bilirler.. Yaparım dediysem elimden gelenin en iyisini yaparım.. Yani bu konuda endişeleri olanlar olmasın Smile

Ben bilirim Wink Üye Oldum.. Hayırlısı.
Mesaj24.05.2012, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlısı Smile İnşallah çok kişiye yardım edeceğiz Smile

Tasarımı bu hafta sonu tasarlayacağım fakat çizime geçirmeyeceğim.. Bir sonraki hafta sonu (2-3 Haziran) tasarımı çizime geçireceğim ve son olarak ta kodlamasını 4 Haziran günü yapacağım.. Daha sonra ise geriye kalan tek şey içeriğin şekillenmesi.. Bu da okulların kapanma günü 8 Haziran'a kadar devam edecektir.. 8 Haziran günü akşamı site açılacaktır.. Sitede her hafta sonu çok büyük yarışmalar da düzenlenecektir. Üye olmayanlar bu yarışmalara katılamayacaklardır..

KISACA ÜYELİK SİSTEMİNDEN BAHSEDEYİM.. ( Güvendiğim için sizlere sunuyorum.. Eksiklerinde fikirlerinizi beklerim )

Basit bir üye girişi alanı ve ardından gelen profil tarzı bir ekran.. Bu ekranda "Tasarım İstek / Banner İstek / Logo İstek / Kodlama İstek" vb. birçok istek alanının yanında "Ana Sayfa / Grafik Nedir? / Gerçek Bir Grafiker" gibi birçok alan olacak.. En önemlisi de belli bir bölümde haftalık yarışmaların galibinin reklamı yapılacaktır.. Bu reklam 1 haftalık olacaktır.. Yarışmalar genellikle grafik ağırlıklı olacak fakat her konuyu içerecektir.. Slogan değiştirilecek ve son olarak ta "GENEL PROBLEMLER VE EK YARDIMLAR" adı altında geniş bir bölüm açılacaktır.. Tüm sorunlar burada paylaşılacak, çözümleri yine tek sayfada ALFABETİK SIRA ile yayınlanacaktır...

Fikir tamamen bana aittir.. [Ç]almak yerine benimle iletişime geçin, anlaşırsak birlikte yönetiriz bu projeyi...

DİP NOT : Tüm bunlar sadece düşünülendir.. Ek özellikler gelebilir veya kısıtlamalar yaşanabilir..
Mesaj24.05.2012, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla okuyma ugraşamadım sadece cuma akşam 2 hafta içerisinde Laughing
Mesaj24.05.2012, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

"KISACA ÜYELİK SİSTEMİNDEN BAHSEDEYİM" bu bölümü okursan projeyi anlarsın zaten Smile Okumasan da 2 hafta sonra göreceksin zaten sitede Smile Hemde gelişmişini Smile Hadi bakalım Smile
Mesaj24.05.2012, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bize projenin daha açarmısın.. Mesale tasarımları kim yapıcak ne hızla olucak ne kadar aralıklarla istenebilecek.bir grubun varmı yoksa yapılacakmı ..
Mesaj24.05.2012, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

FAZLA SÖZE GEREK YOK!

Kral Belli Very Happy
Mesaj24.05.2012, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belli bir ekip olacak.. Aklımda bir kaç kişi var ama kesin bir şey yok.. Başvurular yapılacak site üzerinden...
Onun haricinde sürpriz 1-2 özellik gelecek.. Onlarda sürpriz olsun...
İsteklerde 1-2 hafta diye düşünüyorum Smile
Mesaj24.05.2012, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki ekiplere görev dagılı olacakmı mesale kodlama sen çizim sen mi yoksa bi tasarımı tek kişimi yapıcak...?
Mesaj24.05.2012, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitende görev alırım beni tanırmısın bilmem blogspikerdi son sitem bloguz'dan tanırsın belki ger döneceğim
Önceki mesajları göster: