Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2010, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

programyapmak yazmış:
Php gelirse size tek bir şey diyeyim burası deneme tahtası olur!.. Wink

Mynet' i görüyorsunuz, kendi sistemini site olarak kaç kişi kullanıyor?

Çok az, çünkü herkes orayı sadece dosya upload alanı olarak kullanıyor, ama burada öyle olursa WebMe reklamlardan nasıl para kazanabilir ki?

Php gelirse güvenlik alanından zayıflar başlar, htmlden script sızıntıları yapmak çok zor!.. Wink

Ama php de kolay şekilde sızıntılar yapılabiliyor, siteler arası hemde!.. Wink

Diyeceğim şu ki php desteği, veya asp olması hoş olmaz, bizim aramızda ki değerler de ölür emin olun!.. Wink

ama ücretli olcak ya o yüzden deneme tahtası olmaz bence domain ücretli olcağına php ücretli olcak işte bence iyi olur ayrıca kalitemizde artmış olur Rolling Eyes
Mesaj30.06.2010, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni sistemte reklamların olması bekleniyor..
Bencede öyle..Kalkmayacak gibi..
Mesaj30.06.2010, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

ibrahmgun yazmış:
Yeni sistemte reklamların olması bekleniyor..
Bencede öyle..Kalkmayacak gibi..

Yorumlarını yapıyorsun tamam ama bir çok kişi senin dediklerinin yönetim tarafından da söylendiğini bilmiyor!.. Wink

Yer yer belirtirsen iyi olur çünkü sonradan tatsızlıklar çıkabilir!.. Cool
Mesaj30.06.2010, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

popup kalksa yeterli düşünüyorum Very Happy ama oda kalkar artık
Mesaj30.06.2010, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende ÜSteki Reklam Boyutu Biraz Düşürülsün Ve Popup Menu Kaldırıılsın Çünkü Baya Kişi Bu Yüzden Bs Yi Bıraktı xD Ve ayrıca Bs de Yenilik Olarak Veri tabanı Yani FTP Bilgisi Olsa Çok Güzel Olur..
Mesaj30.06.2010, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bycity yazmış:
Bende ÜSteki Reklam Boyutu Biraz Düşürülsün Ve Popup Menu Kaldırıılsın Çünkü Baya Kişi Bu Yüzden Bs Yi Bıraktı xD Ve ayrıca Bs de Yenilik Olarak Veri tabanı Yani FTP Bilgisi Olsa Çok Güzel Olur..

çok yer kaplar hem reklam azaltıp hem onu yapamazlar sonuçta bu işin hammaddesi hosting her imkanı olan bir site açmak 60 tl yıllık peki bize php vercekler ftp kullanabilcez isim hakkımız olcak reklam olmıcak imkansız belki hepsi ayrı özellik olursa tek tek satın alma imkanı olursa ayrı ama tek seferde 60 tl almak zorundalar o zaman da normal bi hosting firmasından ne farkı kalır ki
Mesaj30.06.2010, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehrialem yazmış:
bycity yazmış:
[b]Bende ÜSteki Reklam Boyutu Biraz Düşürülsün Ve Popup Menu Kaldırıılsın Çünkü Baya Kişi Bu Yüzden Bs Yi Bıraktı xD Ve ayrıca Bs de Yenilik Olarak Veri tabanı Yani FTP Bilgisi Olsa Çok Güzel Olur..

çok yer kaplar hem reklam azaltıp hem onu yapamazlar sonuçta bu işin hammaddesi hosting her imkanı olan bir site açmak 60 tl yıllık peki bize php vercekler ftp kullanabilcez isim hakkımız olcak reklam olmıcak imkansız belki hepsi ayrı özellik olursa tek tek satın alma imkanı olursa ayrı ama tek seferde 60 tl almak zorundalar o zaman da normal bi hosting firmasından ne farkı kalır ki

Ben Öle Demek İstemedim Biz Sadece Mesala SeneLik 20 Tl Para Ödüycez Sitemiz .com Olarak Gecicek ? Olmaz mıı..
Reklama Gelince Eski RekLam Boyutuna Geri Dönülsün Süper Olur.[/b]
Mesaj30.06.2010, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumda ilk defa yönetici gördüm uzun bir aradan sonra Very Happy
Mesaj30.06.2010, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Diyecek bişey bulamıyorum...Tek sorun reklamlarda..Ayrıca ücretli site uzantılarıda gelırse iyi olur..Size güveniyorum.. Razz Razz
Mesaj01.07.2010, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım ben şunu anlamıyorum.. Hem para vericez hemde bsnin saçma popup ve koca reklamlarınımı çekicez.. Bence %100 kalkar reklamlar..
Mesaj01.07.2010, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Bende Ücretli Uzantı İstiyorum..

Ayrıca Php Filanda Zor Gözüküyor..Programyapmakın Dediğin Gibi Sızıntı Olur..

Belkide B-s Çöker Very Happy

Mesaj02.07.2010, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

verdiğimiz çizilmi css tasarımları kodlamakla görevli biri olsun herkesin haftada1 yada2 tane kodlatma hakkı olsun birden çok sitede yapma durumuna karşı ise tasarım kodlanınca altta kodlanan sitenin adı yazsın falan filn işte
Mesaj02.07.2010, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Bence sadece 10.000 klik sınırı kalksın yeter!.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj02.07.2010, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu: haber ekstrasında çoklu sayfa imkanı

Haber ekstrasına 2. sayfa istiyorum. Eğer yoksa bu imkan orada niye 1. sayfa yazıyor?? çok merak ediyorum. Eğer ikinci sayfa imkanı sağlanmıcaksa "geri-devam" yazarak diğer sayfalara geçiş yazıları neden belirtiliyor?? onlarda kaldırılsın.. yada 2. sayfa imkanı yeniden getirilsin!!
Mesaj13.07.2010, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tek mail adresiyle birden fazla domain alan adı alınabilsin
Önceki mesajları göster: