Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.09.2010, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

senin adına üzldm benmide son 1 ayım fln kaldı babam memleketten dönünce nete anca günde 1 saat (belki) gireblirim Sad .
Mesaj20.09.2010, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim derdim LGS sınavına girecek olmam hafta içi okul hafta sonu dersane anca bayramlarda veya 15 tatilde bedava siteme girerim.
Mesaj20.09.2010, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:

hoş bulduk sefalar bulduk Smile

1 aydır yoktum webmemiz 3'üncü pastasını kesmiş

hayırlı uğurlu olsun preminyum paketlerden de bahsetmişler sevindim

Pasta Kestik Yedik Bile xD Ne PaketmişGelemedi Bir Türlü Artık Yenilik Gerçekten Şart Arkadaşlar Bu Yenilikler Foruma Bile Yansıyacak İnşallah Daha İyi Olucak Bir Umut Bekliyoruz(:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj21.09.2010, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bi kaç dk. sonra okula gideceğim.Saat akşam 6-7 gibi görüşürüz. Very Happy
Mesaj21.09.2010, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selam arkadaşlar... Köydeyim ve otobüse binicem biraz'dan evimi özledim. Smile İstanbul... <3 Very Happy
Mesaj21.09.2010, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm hoşgeldin. hayırlı yolculuklar.
Mesaj21.09.2010, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Offfff Bizim Sınıfta 4 erkek 20 den fazla kız var Embarassed Embarassed Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj21.09.2010, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm arkadaslar.

@hypnaty aynı bizm sınf gibiymiş sizn sınf. bizm sınıfta 9 erkek 28 kız var . =)
Mesaj21.09.2010, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.
Mesaj21.09.2010, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni Bir Site Açtım videoklip sitesi Varya Bütün güzel site isimleri alınmış ve bomboş kafayı yıyordum bende her zaman takıldıgım sitenın tr.gg uzantısını aldım bu arada forumda herkes beni tanır ama asla bu diger sitemi sölemiyecem xD
Mesaj21.09.2010, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar nasılsınız... Eski başlık arşive alınmış bende oraya yazdım bilmeden giremiyorum uzun süredir. Rolling Eyes Rolling Eyes
Mesaj21.09.2010, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Merhaba arkadaşlar nasılsınız... Eski başlık arşive alınmış bende oraya yazdım bilmeden giremiyorum uzun süredir. Rolling Eyes Rolling Eyes

wayyy afilim mod oldun unuttum bizleri ha
seninkide afilli işte
Mesaj21.09.2010, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

her modun geleneksel tavrı olsa gerek hee
mutlaka irtibatta olduğu arkadaşlarını unutup
kendi rütbe interleriyle meşgul oluyorlar
afillim öyle değildir demiştim demiştimmmm
yapmaz etmez eylemez demiştim demiştimmmmm
Mesaj21.09.2010, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazacak çok şey varda... Yakın zamanda anlatıcam. Gececi yapma lütfen... Canım yanıyor zaten
Mesaj21.09.2010, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz siz olun kimseyle fazla sohbet edip samimi olmayın. Sonra birileri yanlış anlıyor.. Hadi şimdi kendinize iyi bakın biliyorum bu mesajıda silecekler ama ben şimdi uyarayım üyelerimizi. Fazla kaş göz olmayın kimseyle herkesle mesafeli olun............
Önceki mesajları göster: